Sylvester 2019 - Dag 5
Helchterenbos 30.12.2019
K.O.L.
Last updated: 31.12.2019 14:08:43
Contact/Remarks:
info@sylvester5.be
D-10
D10B
D-12
D-14
D-16
D-18
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
D70
H-10
H10B
H-12
H-14
H-16
H-18
H-20
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
SE
LE
SD
LD
1
2
3
4
5
∑ 1+2+3+4+5
Total
NCL
niet geklasseerd
DNS
niet gestart
NT
zonder tijd
--
buiten wedstrijd
D-10
2320m (3)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Mey ZAHND
SUI
OLG Thun
1000
22:07
9'31"
2.
Mila VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
790
27:59
12'03"
+5:52
3.
Elin ZWIKKER
NED
TROL
736
30:03
12'57"
+7:56
Top
D10B
2320m (2)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Rosie VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
1000
32:00
13'47"
2.
Ninthe WOLLES
BEL
hamok
908
35:14
15'11"
+3:14
Top
D-12
3020m (6)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jeanne VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
1000
27:05
8'58"
2.
Fin MYLLE
BEL
hamok
737
36:45
12'10"
+9:40
3.
Frida HOPE
NOR
Modum OL
724
37:23
12'22"
+10:18
4.
Viktoriya VALYAVKA
SVK
Cardinal
481
56:16
18'37"
+29:11
DNS
Jeanne RENARD
BEL
hamok
DNS
Louise MATTART
BEL
Hermathenae
Top
D-14
3980m (10)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Sarah ROOMAN
BEL
TROL
1000
28:45
7'13"
2.
Hanne TIESTERS
BEL
Omega
849
33:51
8'30"
+5:06
3.
Lorena HOSNER
SUI
OLregioolten
769
37:22
9'23"
+8:37
4.
Sofie BOSMANS
BEL
Omega
747
38:29
9'40"
+9:44
5.
Feike KERCKHOFS
BEL
Omega
719
39:58
10'02"
+11:13
6.
Marit ZWIKKER
NED
TROL
619
46:26
11'40"
+17:41
7.
Fee MYLLE
BEL
hamok
602
47:45
11'59"
+19:00
8.
Noor DE MITS
BEL
TROL
542
53:05
13'20"
+24:20
9.
Mette TIESTERS
BEL
Omega
481
59:47
15'01"
+31:02
DNS
Maya RENARD
BEL
hamok
Top
D-16
4190m (7)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jil MYLLE
BEL
hamok
1000
39:49
9'30"
2.
Lotte TIESTERS
BEL
Omega
984
40:27
9'39"
+0:38
3.
Lotte VERHAEGEN
BEL
Omega
921
43:15
10'19"
+3:26
4.
Mona INGRISANI
SUI
OLregioolten
899
44:17
10'34"
+4:28
5.
Tille DE SMUL
BEL
Omega
882
45:10
10'46"
+5:21
DNS
Chiara PFROMM
GER
WOLF Haltern
DNS
Lisa HARMS
GER
WOLF Haltern
Top
D-18
5230m (8)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Kato KEUPPENS
BEL
Omega
1000
38:37
7'23"
2.
Mikaela GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
960
40:14
7'41"
+1:37
3.
Gaëlle FRONHOFFS
BEL
ASUB
915
42:13
8'04"
+3:36
4.
Emma MAES
BEL
K.O.L.
905
42:41
8'09"
+4:04
DNS
Diana Nora MARIAS
HUN
Maccabi VAC
DNS
Julia KREKELS
BEL
TROL
DNS
Julie VAN MUYSEN
BEL
Omega
DNS
Sophie LÜSCHER
SUI
OLK Argus Lüscher
Top
DE
7080m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Greet OEYEN
BEL
hamok
1000
43:48
6'11"
2.
Liesbeth VAN DE VELDE
BEL
Omega
979
44:45
6'19"
+0:57
3.
Hannah THIELS
BEL
Hainaut O.C.
902
48:32
6'51"
+4:44
4.
Kim GEYPEN
BEL
Omega
890
49:14
6'57"
+5:26
5.
Aurelia PARIS
FRA
CRCO
855
51:12
7'13"
+7:24
6.
Maria PEREVERZINA
Indiv.
822
53:17
7'31"
+9:29
7.
Elise VANEL
FRA
Tout Azimut Fameck
794
55:10
7'47"
+11:22
8.
Eva VAN BOVEN
NED
Olifant
783
55:55
7'53"
+12:07
9.
Anna MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
581
1:15:22
10'38"
+31:34
Top
D21
5640m (10)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Eveline HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
1000
41:58
7'26"
2.
Stefanie WASSMER
SUI
OLG Suhr
988
42:29
7'31"
+0:31
3.
Claudia ROOMAN
BEL
ASUB
905
46:23
8'13"
+4:25
4.
Jolien VANDEBROEK
BEL
hamok
875
47:58
8'30"
+6:00
5.
Natalia PEREVERZINA
Indiv.
851
49:19
8'44"
+7:21
6.
Charlotte THEYS
BEL
Omega
846
49:35
8'47"
+7:37
7.
Kim TIREZ
BEL
co colmar
725
57:53
10'15"
+15:55
8.
Mariya PEREPELYTSYA
UKR
OC O-Kompas
704
59:36
10'34"
+17:38
9.
Vanessa VAN BREEDAM
BEL
TROL
525
1:19:56
14'10"
+37:58
10.
Katja BLUME
GER
Berliner TSC
454
1:32:26
16'23"
+50:28
Top
DB
4190m (1)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Clara COX
BEL
Omega
1000
3:00:09
42'59"
Top
D35
5230m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Helena PLUYMERS
BEL
TROL
1000
37:02
7'04"
2.
Imke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
922
40:11
7'40"
+3:09
3.
Lieke VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
871
42:32
8'07"
+5:30
4.
Stephanie HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
684
54:10
10'21"
+17:08
5.
Barbara GIUGANINO
ITA
CO2
628
59:01
11'17"
+21:59
6.
Tania HENDRICKX
BEL
hamok
522
1:10:58
13'34"
+33:56
--
Saskia KROON
NED
Olifant
0
54:40
10'27"
+17:38
NCL
Jennifer BOEYKENS
BEL
Omega
DNS
Séverine VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
Top
D40
5230m (15)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Elisabeth SCHUTJES
BEL
hamok
1000
37:48
7'13"
2.
Nancy WENDERICKX
BEL
hamok
978
38:40
7'23"
+0:52
3.
Meredith GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
962
39:18
7'30"
+1:30
4.
Ellen BOURGONJON
BEL
TROL
836
45:13
8'38"
+7:25
5.
Eva LÜSCHER
SUI
OLK Argus Lüscher
830
45:31
8'42"
+7:43
6.
Laurence DRABS
BEL
ASUB
803
47:04
8'59"
+9:16
7.
f VASSILEVA
ITA
CO2
802
47:09
9'00"
+9:21
8.
Olga ZWIKKER
NED
TROL
753
50:10
9'35"
+12:22
9.
Metka UDOVIC
SLO
OK Bovec
735
51:25
9'49"
+13:37
10.
Lies PROVOOST
BEL
Omega
688
54:56
10'30"
+17:08
11.
Nadja ZAHND
SUI
OLG Thun
677
55:51
10'40"
+18:03
DNS
Hilde BREESCH
BEL
TROL
DNS
Katja VAN OOSTERWIJCK
BEL
Omega
DNS
Matyasné PASKUJ
HUN
Maccabi VAC
DNS
Sofie D'HONDT
BEL
Omega
Top
D45
4190m (13)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Veerle TULLENEERS
BEL
Omega
1000
30:38
7'18"
2.
Els SPILLEBEEN
BEL
Omega
739
41:28
9'53"
+10:50
3.
Evi DRESE
GER
OLV Uslar
611
50:08
11'57"
+19:30
4.
Janni Anette HELWEG
DEN
Ballerup OK
606
50:32
12'03"
+19:54
5.
Karin DECLERCQ
BEL
hamok
585
52:24
12'30"
+21:46
6.
Renate THYS MARCLAY
SUI
CA Rosé
517
59:16
14'08"
+28:38
7.
Marijke DEBRUYNE
BEL
hamok
506
1:00:29
14'26"
+29:51
NCL
May Ingela HOPE
NOR
Modum OL
DNS
Amber THYS
BEL
hamok
DNS
Angelique DE GRANDE
BEL
Omega
DNS
Ellen DE BIE
BEL
Omega
DNS
Galyna KULIKOVA
GER
Silin
DNS
Natalia KUNITSKAYA
RUS
Titan
Top
D50
4190m (16)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Kristel MERTENS
BEL
TROL
1000
34:04
8'07"
2.
Laurence AUGHUET
BEL
ASUB
855
39:51
9'30"
+5:47
3.
Agnès SEGONDY
FRA
Tout Azimut Fameck
854
39:53
9'31"
+5:49
4.
Katleen VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
850
40:05
9'33"
+6:01
5.
Valérie AUGHUET
BEL
Hainaut O.C.
837
40:43
9'43"
+6:39
6.
Anne GODEL
SUI
CA Rosé
739
46:06
11'00"
+12:02
7.
Lina JASULAITYTE
LTU
Olifant
724
47:02
11'13"
+12:58
8.
Kristel PALMANS
BEL
Omega
602
56:33
13'29"
+22:29
9.
Susanne MAIBACH
SUI
ol norska
586
58:10
13'52"
+24:06
10.
An VERBERNE
BEL
hamok
578
58:56
14'03"
+24:52
11.
Masja VAN DE VEN
NED
KOVZ
484
1:10:27
16'48"
+36:23
12.
Anja POTVIN
BEL
co colmar
482
1:10:42
16'52"
+36:38
13.
Martine MAMPAEY
BEL
TROL
313
1:48:44
25'57"
+1:14:40
NCL
Marion VILZ
GER
TV Eitelborn
DNS
Elena KARPENKOVA
RUS
Indiv.
DNS
Martine HOEKSMA
NED
Olifant
Top
D55
3980m (15)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Caroline MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
1000
34:16
8'36"
2.
Catherine DICKBURT
BEL
ASUB
968
35:23
8'53"
+1:07
3.
Greta MOLS
BEL
hamok
935
36:40
9'12"
+2:24
4.
Françoise RENARD
BEL
C.O. Liège
890
38:29
9'40"
+4:13
Lily HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
890
38:29
9'40"
+4:13
6.
Hilde KROLS
BEL
hamok
829
41:21
10'23"
+7:05
7.
Hilde VERCAEREN
BEL
K.O.L.
791
43:20
10'53"
+9:04
8.
Sonja NIJS
BEL
Omega
788
43:29
10'55"
+9:13
9.
Tamara DENYSENKO
SVK
Cardinal
725
47:15
11'52"
+12:59
10.
Alexandra BAES
BEL
TROL
701
48:51
12'16"
+14:35
11.
Keiko CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
643
53:19
13'23"
+19:03
12.
Annette BONDE
DEN
Ballerup OK
609
56:17
14'08"
+22:01
13.
Myriam BRUYNINCKX
BEL
hamok
398
1:26:04
21'37"
+51:48
DNS
Maria HENKES-JOHANNS
BEL
OLG Sankt Vith ARDOC
DNS
Ulla MOILANEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
Top
D60
3980m (11)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Käthi KOHLER
SUI
OLG Dahsen
1000
34:41
8'42"
2.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
781
44:26
11'09"
+9:45
3.
Lotta VALENTIN
SWE
Gustavsbergs OK
775
44:44
11'14"
+10:03
4.
Marie-Christine METTEN
BEL
K.O.L.
732
47:21
11'53"
+12:40
5.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
729
47:36
11'57"
+12:55
6.
Maria SULZER
SUI
OLG Skandia
713
48:39
12'13"
+13:58
7.
Marina DRIESEN
BEL
Omega
685
50:38
12'43"
+15:57
8.
Liset HENDRICKX
BEL
Omega
471
1:13:34
18'29"
+38:53
DNS
Alexandra WANNER
GER
OLG Siegerland
DNS
Bernadette VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
DNS
Irma COLLIENNE
BEL
O.L.V. Eifel
Top
D65
3560m (10)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Ulla ENGELBY
SWE
Pan-Kristianstad
1000
36:55
10'22"
2.
Monica ROELING
NED
TROL
970
38:04
10'41"
+1:09
3.
Sirpa KOIVULA
FIN
Helsingin Suunnistajat
950
38:51
10'54"
+1:56
4.
Lieve GEENS
BEL
TROL
830
44:28
12'29"
+7:33
5.
Caty DAWSON
POR
GAFANHORI
774
47:43
13'24"
+10:48
6.
Nicole VANHEES
BEL
hamok
733
50:21
14'08"
+13:26
7.
Margrith HOFER
SUI
OLG Breitsee
696
53:02
14'53"
+16:07
8.
Ursula WYSS
SUI
OLregioolten
569
1:04:55
18'14"
+28:00
DNS
Margrit WASSMER
SUI
OLG Suhr
DNS
Paulette BLOMMEN
BEL
Omega
Top
D70
3410m (7)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Christa ZWIKKER
NED
TROL
1000
43:40
12'48"
2.
Margareta HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
924
47:16
13'51"
+3:36
3.
Gilberte MARIEN
BEL
K.O.L.
838
52:07
15'17"
+8:27
4.
Marie-Christine BLANCHE
BEL
ASUB
819
53:19
15'38"
+9:39
5.
Marianne SELLGREN
SWE
Sigtuna OK
792
55:06
16'09"
+11:26
6.
Annie ROMBOUT
NED
TROL
677
1:04:28
18'54"
+20:48
NCL
Danielle NOLENS
BEL
hamok
Top
H-10
2320m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Wout BOECKX
BEL
Omega
1000
17:53
7'42"
2.
Viek DE MITS
BEL
TROL
766
23:20
10'03"
+5:27
3.
Daan SMOLDERS
BEL
K.O.L.
750
23:50
10'16"
+5:57
4.
Thor WOLLES
BEL
hamok
738
24:14
10'26"
+6:21
5.
Tomass ANDERSONS
LAT
Terrible Hedgehogs OFC
737
24:16
10'27"
+6:23
6.
Daan COOLS
BEL
TROL
715
25:00
10'46"
+7:07
7.
Rik VERHAEGEN
BEL
Omega
697
25:39
11'03"
+7:46
8.
Sam MANGELSCHOTS
BEL
Omega
646
27:40
11'55"
+9:47
DNS
Sascha KURT
NED
KOVZ
Top
H10B
2320m (6)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Mats VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
1000
25:35
11'01"
2.
Max VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
765
33:26
14'24"
+7:51
3.
Witse BOECKX
BEL
Omega
486
52:37
22'40"
+27:02
DNS
Jakob VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
DNS
Jens DEFERM
BEL
hamok
DNS
Kobe DEFERM
BEL
hamok
Top
H-12
3020m (4)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Lasse LIBERLOO
BEL
K.O.L.
1000
23:27
7'45"
2.
Tom BOSMANS
BEL
Omega
896
26:10
8'39"
+2:43
3.
Thor DE MITS
BEL
TROL
848
27:39
9'09"
+4:12
4.
Stef MANGELSCHOTS
BEL
Omega
512
45:48
15'09"
+22:21
Top
H-14
4190m (4)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jorn KENNIS
BEL
hamok
1000
23:24
5'35"
2.
Mats DE SMUL
BEL
Omega
832
28:07
6'42"
+4:43
3.
Matias LILJESTRÖM
FIN
Helsingin Suunnistajat
462
50:38
12'05"
+27:14
4.
Oskar HOPE
NOR
Modum OL
461
50:47
12'07"
+27:23
Top
H-16
5640m (7)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Willem BAKELANTS
BEL
Omega
1000
32:05
5'41"
2.
Merlijn VAN RUMST
BEL
Omega
800
40:05
7'06"
+8:00
3.
Wolf DE MITS
BEL
TROL
687
46:42
8'16"
+14:37
4.
Noé ZAHND
SUI
OLG Thun
494
1:04:55
11'30"
+32:50
5.
Lukas DAS
BEL
Omega
388
1:22:42
14'39"
+50:37
DNS
Antoine MATTART
BEL
Hermathenae
DNS
Jarne THIELS
BEL
Omega
Top
H-18
6750m (4)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Adam CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
1000
40:11
5'57"
2.
Joppe VAN MIERLO
BEL
Omega
581
1:09:12
10'15"
+29:01
DNS
Jason VERLINDEN
BEL
Indiv.
DNS
Nick MEURS
BEL
Indiv.
Top
H-20
7590m (2)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Daniel GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
1000
44:20
5'50"
2.
Ryan GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
947
46:49
6'10"
+2:29
Top
HE
8760m (19)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Marvin GOERICKE
GER
Berliner TSC
1000
42:25
4'50"
2.
Ken PEETERS
BEL
TROL
988
42:57
4'54"
+0:32
3.
Jeroen HOEKX
BEL
hamok
941
45:05
5'08"
+2:40
4.
Tomy JANSSENS
BEL
Omega
926
45:48
5'13"
+3:23
5.
Niko VAENERBERG
FIN
Lahden Suunnistajat -37
908
46:43
5'19"
+4:18
6.
Joni SOLONEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
901
47:04
5'22"
+4:39
7.
Teemu NISKANEN
FIN
Lahden Suunnistajat -37
868
48:51
5'34"
+6:26
8.
Tom GEYPEN
BEL
Omega
798
53:11
6'04"
+10:46
9.
Tapani MÄKINEN
FIN
Turun Metsänkävijät
723
58:39
6'41"
+16:14
10.
Remco HEREIJGERS
NED
Olifant
716
59:13
6'45"
+16:48
11.
Jean-Claude JIMENEZ
BEL
hamok
578
1:13:22
8'22"
+30:57
NCL
Mathias BLAISE
BEL
C.O. Liège
DNS
Benjamin ANCIAUX
BEL
hamok
DNS
Florian STERCKX
BEL
Balise 10
DNS
Frederik MEYNEN
BEL
hamok
DNS
Joost TALLOEN
BEL
Omega
DNS
Josep MORLA VANRELL
ESP
AROMON Pontevedra
DNS
Sylvain STERCKX
BEL
Balise 10
DNS
Tarmo KUUB
EST
ASUB
Top
H21
7590m (14)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Winand BERNAERS
BEL
K.O.L.
1000
50:05
6'35"
2.
Kilian BLAISE
SUI
CA Rosé
994
50:23
6'38"
+0:18
3.
Aleksander KOWALCZYK
POL
TROL
973
51:28
6'46"
+1:23
4.
Gert BRABANTS
BEL
Indiv.
968
51:45
6'49"
+1:40
5.
Alex DE ROECK
BEL
Omega
952
52:37
6'55"
+2:32
6.
Dieter COEN
BEL
TROL
932
53:43
7'04"
+3:38
7.
Nico CEUNEN
BEL
hamok
930
53:51
7'05"
+3:46
8.
Tim COPPENS
BEL
K.O.L.
823
1:00:51
8'01"
+10:46
9.
Marc WAGENAAR
NED
Olifant
795
1:02:59
8'17"
+12:54
10.
Dries WOESTENBORGHS
BEL
TROL
511
1:37:55
12'54"
+47:50
DNS
Io Pan WONG
HKG
Youth Advance Orienteering Club
DNS
Serhii MASHYNSKYI
UKR
KSO O-Kompas
DNS
Toon MELIS
BEL
hamok
DNS
William TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
Top
HB
5640m (5)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Ronald SOMERS
NED
K.O.L.
1000
42:37
7'33"
2.
Steven TIESTERS
BEL
Omega
728
58:32
10'22"
+15:55
3.
Jonas VAN PUYMBROECK
BEL
Omega
720
59:10
10'29"
+16:33
DNS
Bruno VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
DNS
Matyas PASKUJ
HUN
Maccabi VAC
Top
H35
7590m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jeroen VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
1000
45:16
5'57"
2.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
872
51:56
6'50"
+6:40
3.
Toon PEETERS
BEL
TROL
862
52:31
6'55"
+7:15
4.
Silvio ZAHND
SUI
OLG Thun
833
54:20
7'09"
+9:04
5.
Frank MIESKE
GER
Kaulsdorfer OLV Berlin
813
55:42
7'20"
+10:26
6.
Michael HEINFELDNER
GER
Hansa Simmerath
735
1:01:36
8'06"
+16:20
7.
Dieter SELS
BEL
hamok
645
1:10:10
9'14"
+24:54
NCL
Wiet LAENEN
BEL
TROL
DNS
Dries VAN DER KLEIJ
BEL
hamok
Top
H40
6750m (13)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Jan OEYEN
BEL
Omega
1000
35:28
5'15"
2.
Tim DILEN
BEL
K.O.L.
779
45:31
6'44"
+10:03
3.
Jan BOECKX
BEL
Omega
745
47:37
7'03"
+12:09
4.
Stefaan SCHUTJES
BEL
hamok
733
48:22
7'09"
+12:54
5.
Koen BOSMANS
BEL
Omega
731
48:32
7'11"
+13:04
6.
Dolf LEPPENS
BEL
K.O.L.
698
50:47
7'31"
+15:19
7.
Pascal MYLLE
BEL
hamok
685
51:47
7'40"
+16:19
8.
Kristof WOLLES
BEL
hamok
654
54:16
8'02"
+18:48
9.
Kristian BOSISIO
SLO
OK Bovec
646
54:53
8'07"
+19:25
10.
Jo DAS
BEL
Omega
496
1:11:29
10'35"
+36:01
DNS
Davy HEESAKKERS
NED
Olifant
DNS
Kim JANSEN
BEL
Omega
DNS
Sam DEFERM
BEL
hamok
Top
H45
6750m (26)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Fredrik NORDSTRÖM
SWE
OK Älgen
1000
40:32
6'00"
2.
Roland VAN LOON
NED
KOVZ
986
41:07
6'05"
+0:35
3.
Ronny TIMMERS
BEL
hamok
957
42:20
6'16"
+1:48
4.
Marc KERCKHOFS
BEL
Omega
925
43:48
6'29"
+3:16
5.
Stefano BRAMBILLA
ITA
CO2
878
46:11
6'50"
+5:39
6.
Kurt SMET
BEL
TROL
835
48:33
7'11"
+8:01
7.
Kimmo LILJESTRÖM
FIN
Helsingin Suunnistajat
833
48:38
7'12"
+8:06
8.
Roel SMOLDERS
BEL
K.O.L.
827
48:59
7'15"
+8:27
9.
Mats BERGENFUR
SWE
IK Vikings OK
823
49:14
7'17"
+8:42
10.
Olivier DE SMUL
BEL
Omega
806
50:18
7'27"
+9:46
11.
Koen VANGESTEL
BEL
Omega
797
50:50
7'31"
+10:18
12.
Jur RINGERS
NED
hamok
774
52:23
7'45"
+11:51
13.
Franky AERTS
BEL
Omega
768
52:45
7'48"
+12:13
14.
Yves DE MITS
BEL
TROL
756
53:36
7'56"
+13:04
15.
Jean-Marc GILLET
BEL
Omega
711
56:59
8'26"
+16:27
16.
Gunther DEFERME
BEL
hamok
708
57:14
8'28"
+16:42
17.
Tuomas KIVELÄ
FIN
Raisu Lumous
678
59:48
8'51"
+19:16
--
Yves GOMREE
BEL
Hainaut O.C.
0
37:28
5'33"
-3:04
DNS
Attila DUDÁS
HUN
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
DNS
Ben VERAART
BEL
K.O.L.
DNS
Eric MATTART
BEL
Hermathenae
DNS
Gert MANGELSCHOTS
BEL
Omega
DNS
Kris WYNEN
BEL
K.O.L.
DNS
Ralph KURT
GER
TROL
DNS
Steven LORNOY
BEL
Omega
Top
H50
5640m (29)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Rudy ROOMAN
BEL
TROL
1000
33:53
6'00"
2.
Noël NIJSTEN
BEL
Borasca
990
34:14
6'04"
+0:21
3.
Martin NOLTE
GER
O.L.V. Eifel
986
34:22
6'05"
+0:29
4.
Matti YLILUIKKI
FIN
Suomusjärven Sisu
980
34:35
6'07"
+0:42
5.
Guy TIREZ
BEL
co colmar
971
34:54
6'11"
+1:01
6.
Mats LILJA
SWE
OK Älgen
943
35:57
6'22"
+2:04
7.
Bart MELLEBEEK
BEL
hamok
886
38:14
6'46"
+4:21
8.
Marko VIRTA
FIN
Turun Suunnistajat
853
39:44
7'02"
+5:51
9.
Juha SUUTARI
FIN
Kuopion Suunnistajat
797
42:32
7'32"
+8:39
10.
Patrick KORSTJENS
BEL
K.O.L.
777
43:37
7'44"
+9:44
11.
Wim GEERTS
BEL
hamok
770
44:00
7'48"
+10:07
12.
Andre DE VEIRMAN
BEL
TROL
757
44:44
7'55"
+10:51
13.
Jean-claude MARION
SUI
CA Rosé
738
45:56
8'08"
+12:03
14.
Espen Fyhn NILSEN
NOR
Stavanger Orienteringsklubb
670
50:36
8'58"
+16:43
15.
Alastair MACKENZIE
GBR
Darlington Orienteers
666
50:52
9'01"
+16:59
16.
Denis COLLOMB
FRA
co amberieu
494
1:08:35
12'09"
+34:42
17.
Blaise MARCLAY
BEL
C.O. Liège
485
1:09:51
12'23"
+35:58
NCL
Jyrki NIEMINEN
FIN
Lounais-Hämeen Rasti
NCL
Bart WILLEMS
BEL
Omega
NCL
Wim VERVOORT
BEL
TROL
NCL
Koen CROONS
BEL
Omega
DNS
Andreas MOHREN
GER
Hansa Simmerath
DNS
Christian HARMS
GER
WOLF Haltern
DNS
Fabian BIEVELEZ
BEL
bievelez
DNS
Koen NEYENS
BEL
K.O.L.
DNS
Marc VANHERLE
BEL
hamok
DNS
Martin SCHAFFNER
SUI
OLK Piz Hasi
DNS
Pierre-Emmanuel DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
DNS
Pim VAN DER WIJK
NED
Olifant
Top
H55
5230m (31)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Philippe PAGE
FRA
Charante Maritime Orientation
1000
31:46
6'04"
2.
Bart VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
960
33:05
6'19"
+1:19
3.
Luc MELIS
BEL
hamok
958
33:09
6'20"
+1:23
4.
Eric VANDEBROEK
BEL
hamok
939
33:50
6'28"
+2:04
5.
François JACOBS
BEL
Omega
925
34:20
6'33"
+2:34
6.
Guido TIMMERS
BEL
hamok
878
36:11
6'55"
+4:25
7.
Steven JOCHEMS
NED
KOVZ
846
37:33
7'10"
+5:47
8.
Jan TOELEN
BEL
K.O.L.
821
38:41
7'23"
+6:55
9.
Erik VAN DE WEIJER
BEL
Omega
819
38:47
7'24"
+7:01
10.
Thomas HELLING
SUI
Indiv.
810
39:12
7'29"
+7:26
11.
Erik VAN DYCK
BEL
TROL
780
40:43
7'47"
+8:57
12.
Gunnar HOPE
NOR
Modum OL
765
41:30
7'56"
+9:44
13.
Wolfgang VILZ
GER
TV Eitelborn
751
42:17
8'05"
+10:31
14.
Jan THEYS
BEL
Omega
744
42:43
8'10"
+10:57
15.
Hennie KENNIS
NED
Olifant
727
43:43
8'21"
+11:57
16.
Ivan HEYNINCK
BEL
hamok
708
44:53
8'34"
+13:07
17.
Werner DRESE
GER
OLV Uslar
705
45:04
8'37"
+13:18
18.
Air ANDERSSON
LAT
Terrible Hedgehogs OFC
658
48:16
9'13"
+16:30
19.
Phil CONWAY
GBR
Guildford Orienteers
653
48:41
9'18"
+16:55
20.
Mathias LÜSCHER
SUI
OLK Argus Lüscher
631
50:20
9'37"
+18:34
21.
Dirk CEULEMANS
BEL
Omega
524
1:00:39
11'35"
+28:53
22.
Patrick VAN BOSCH
BEL
TROL
521
1:00:59
11'39"
+29:13
23.
Brenton GRAY
AUS
Ugly Gully Orienteers
480
1:06:14
12'39"
+34:28
24.
Dirk SPIESSENS
BEL
TROL
349
1:31:06
17'25"
+59:20
DNS
Alex BOR
RUS
Titan
DNS
Dirk FABRÉ
BEL
Omega
DNS
Freddy HENKES
BEL
OLG Sankt Vith ARDOC
DNS
Martin BECKERS
BEL
hamok
DNS
Nikolaj WANNER
GER
OLG Siegerland
DNS
Patrick BLEYEN
BEL
hamok
DNS
Peter VANDE LOOCK
BEL
K.O.L.
Top
H60
4740m (22)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Arne KRISTENSEN
DEN
Herlufsholm
1000
32:18
6'48"
2.
Gerrit VAN DE RIET
NED
Olifant
971
33:16
7'01"
+0:58
3.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
945
34:10
7'12"
+1:52
4.
Joergen PEDERSEN
DEN
Akademisk Skytteforening
922
35:03
7'23"
+2:45
5.
Roger BOCKX
BEL
K.O.L.
885
36:29
7'41"
+4:11
6.
Patrick WALLAERT
BEL
Omega
873
37:00
7'48"
+4:42
7.
Anne HEIKOOP
NED
Olifant
782
41:17
8'42"
+8:59
8.
Paul CORTHOUTS
BEL
K.O.L.
765
42:14
8'54"
+9:56
9.
Adrie VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
750
43:05
9'05"
+10:47
10.
Jean-Noël DEBEHOGNE
BEL
ASUB
737
43:49
9'14"
+11:31
11.
Markku SAVOLAINEN
FIN
Kuopion Suunnistajat
684
47:12
9'57"
+14:54
12.
Chris ADDIERS
BEL
Omega
665
48:35
10'14"
+16:17
13.
Karel PEETERS
BEL
K.O.L.
656
49:14
10'23"
+16:56
14.
Gregers JORGENSEN
DEN
Ballerup OK
596
54:13
11'26"
+21:55
15.
Guus VAN BOVEN
NED
Olifant
583
55:26
11'41"
+23:08
16.
Julien VAN BOSCH
BEL
TROL
560
57:39
12'09"
+25:21
17.
Eddie GEYPEN
BEL
K.O.L.
544
59:22
12'31"
+27:04
18.
Marc BUEKERS
BEL
K.O.L.
494
1:05:26
13'48"
+33:08
DNS
Eddy GRESSENS
BEL
K.O.L.
DNS
Ferdinand GEBOERS
BEL
K.O.L.
DNS
Leo BAEYENS
BEL
Omega
DNS
Lucien BOSMANS
BEL
hamok
Top
H65
3980m (28)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Freddy SILLIEN
BEL
C.O. Pégase
1000
27:12
6'50"
2.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
983
27:40
6'57"
+0:28
3.
Hansruedi KOHLER
SUI
OLG Dahsen
966
28:09
7'04"
+0:57
4.
Andre AERTS
BEL
hamok
935
29:06
7'18"
+1:54
5.
Matz LARSSON
SWE
Gustavsbergs OK
810
33:36
8'26"
+6:24
6.
Servais HICK
BEL
C.O. Liège
795
34:12
8'35"
+7:00
7.
Hermann WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
782
34:48
8'44"
+7:36
8.
Ivo TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
718
37:52
9'30"
+10:40
9.
Brian JOHNSON
GBR
Wimborne orienteers
695
39:09
9'50"
+11:57
10.
Guido CEUNEN
BEL
hamok
686
39:39
9'57"
+12:27
11.
Magnus HARALDSSON
SWE
Gustavsbergs OK
684
39:45
9'59"
+12:33
12.
Dominique SCHUTJES
BEL
hamok
660
41:11
10'20"
+13:59
13.
Marc BRIERS
BEL
K.O.L.
656
41:28
10'25"
+14:16
14.
Fritz SULZER
SUI
OLG Skandia
615
44:13
11'06"
+17:01
15.
Eddie DE KERF
NED
TROL
595
45:42
11'28"
+18:30
16.
Helmut WOLLGARTEN
GER
Hansa Simmerath
593
45:53
11'31"
+18:41
17.
Anton BUYTAERT
BEL
Omega
569
47:47
12'00"
+20:35
18.
Kalle LINDQVIST
SWE
Växjö OK
567
47:57
12'02"
+20:45
19.
Fernand SCHEELEN
BEL
hamok
552
49:18
12'23"
+22:06
20.
Robert SCUVEE
BEL
C.O. Liège
479
56:47
14'16"
+29:35
21.
Jozef BELMANS
BEL
K.O.L.
424
1:04:13
16'08"
+37:01
DNS
Alfons BAKELANTS
BEL
K.O.L.
DNS
Heinrich GÖTTE
GER
OLF Mainz
DNS
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
DNS
Léonard THIENPONDT
BEL
ASUB
DNS
Roger HENDRICKX
BEL
hamok
DNS
Rogier VANAKEN
BEL
Omega
DNS
Vasil SILIN
GER
Silin
Top
H70
3560m (19)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Mike IN 'T GROEN
NED
TROL
1000
30:17
8'30"
2.
Roy DAWSON
POR
GAFANHORI
893
33:55
9'31"
+3:38
3.
Jouko KOIVULA
FIN
Helsingin Suunnistajat
892
33:56
9'31"
+3:39
4.
Franz WYSS
SUI
OLregioolten
869
34:51
9'47"
+4:34
5.
Frans WENS
BEL
TROL
861
35:11
9'52"
+4:54
6.
Hans Chr. STRIB
DEN
Herlufsholm
853
35:30
9'58"
+5:13
7.
Jos THYS
BEL
hamok
806
37:35
10'33"
+7:18
8.
Dirk ZWIKKER
NED
TROL
742
40:49
11'27"
+10:32
9.
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
720
42:04
11'48"
+11:47
10.
Vic VANDERSTRAETEN
BEL
hamok
715
42:20
11'53"
+12:03
11.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
712
42:33
11'57"
+12:16
12.
Jos BYLEMANS
BEL
K.O.L.
692
43:46
12'17"
+13:29
13.
Mark VAN BRUGGEN
BEL
TROL
662
45:43
12'50"
+15:26
14.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
598
50:38
14'13"
+20:21
15.
Errol PITTET
SUI
OLG Breitsee
579
52:20
14'42"
+22:03
NCL
Åge LILJESTRÖM
FIN
Helsingin Suunnistajat
NCL
Anders SELLGREN
SWE
Sigtuna OK
DNS
Ferdy NIJST
BEL
K.O.L.
DNS
Jean BAISIPONT
BEL
C.O. Liège
Top
H75
3410m (9)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Heinz KELLER
SUI
ol.biel.seeland
1000
35:39
10'27"
2.
Chris NEYENS
BEL
K.O.L.
914
39:00
11'26"
+3:21
3.
Bert GEUDENS
BEL
K.O.L.
902
39:31
11'35"
+3:52
4.
Phil MELLEBEEK
BEL
hamok
895
39:50
11'40"
+4:11
5.
Jean OOMS
BEL
hamok
790
45:06
13'13"
+9:27
6.
Alfons BOSCH
BEL
TROL
605
58:53
17'16"
+23:14
7.
Willy VAN CAELENBERGE
BEL
hamok
542
1:05:50
19'18"
+30:11
DNS
Alex COURSIER
BEL
TROL
DNS
Jean Pierre VAN DER CRUYS
BEL
ASUB
Top
H80
3410m (8)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Frans VAN DE MOORTEL
BEL
Omega
1000
49:39
14'33"
2.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
980
50:40
14'51"
+1:01
3.
Michel OOMS
BEL
Omega
933
53:12
15'36"
+3:33
4.
Peo BENGTSSON
SWE
Pan-Kristianstad
882
56:19
16'30"
+6:40
5.
Georges CEUNEN
BEL
K.O.L.
806
1:01:34
18'03"
+11:55
DNS
Andre DE RIJK
BEL
K.O.L.
DNS
Bonaventuur CLOOSTERMANS
BEL
hamok
DNS
Jan VAN HEES
BEL
K.O.L.
Top
SE
4350m (16)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Kieran MACDONELL
AUS
ASUB
0
41:43
9'35"
2.
Anne HAVEMAN
NED
Indiv.
0
43:52
10'05"
+2:09
3.
Nora MOURITS
NED
ARGUS
0
44:29
10'13"
+2:46
4.
Jorge Manu MARQUES
BEL
Omega
0
47:30
10'55"
+5:47
5.
Tony PAULY
BEL
TROL
0
50:37
11'38"
+8:54
6.
Hanne MOURITS
NED
ARGUS
0
52:39
12'06"
+10:56
7.
Jan CAPPAERT
BEL
TROL
0
59:55
13'46"
+18:12
8.
Kobe CAPPAERT
BEL
TROL
0
1:00:06
13'48"
+18:23
9.
Kristin RAMSTEDT
SWE
Ok Linné
0
1:02:12
14'17"
+20:29
10.
Esther REITSMA
NED
ARGUS
0
1:02:13
14'18"
+20:30
11.
Aron REITSEMA
NED
ARGUS
0
1:09:26
15'57"
+27:43
12.
i COLLIENNE
BEL
O.L.V. Eifel
0
1:09:34
15'59"
+27:51
13.
Philip EYCKMANS
BEL
hamok
0
1:34:48
21'47"
+53:05
14.
Vic EYCKMANS
BEL
hamok
0
1:35:30
21'57"
+53:47
NCL
Martha Miranda MIESKE
GER
Kaulsdorfer OLV Berlin
DNS
Maryline DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
Top
LE
2650m (4)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Anton HUSNER
SUI
OLK WIGGERTAL
0
29:57
11'18"
2.
Jasper BOUVE
BEL
hamok
0
1:09:44
26'18"
+39:47
3.
Maria GIERLACH
GER
WOLF Haltern
0
1:14:26
28'05"
+44:29
DNS
Lander VERDUYCKT
BEL
Omega
Top
SD
4450m (38)
points
[H:]M:S
min/km
1.
Olaf WOERTEL
NED
KOVZ
0
32:41
7'20"
2.
Daria MOSKALENKO
UKR
C.O. Liège
0
33:10
7'27"
+0:29
3.
Kris VERDUYCKT
BEL
Omega
0
34:05
7'39"
+1:24
4.
Eddy JANSEN
BEL
K.O.L.
0
34:40
7'47"
+1:59
5.
Dirk GODELAINE
BEL
hamok
0
34:47
7'48"
+2:06
6.
Alfred SIMKENS
BEL
K.O.L.
0
35:12
7'54"
+2:31
Naomi VAN OPSTAL
NED
K.O.L.
0
35:12
7'54"
+2:31
8.
Flore TOELEN
BEL
K.O.L.
0
36:56
8'17"
+4:15
9.
Ville KOTILEHTO
FIN
Omega
0
37:06
8'20"
+4:25
10.
Jukka KOTILEHTO
FIN
Omega
0
37:08
8'20"
+4:27
11.
j KREKELS
BEL
TROL
0
38:06
8'33"
+5:25
12.
Vincent VERSTAPPEN
NED
KOVZ
0
38:57
8'45"
+6:16
13.
Patrick BLEYENS
BEL
TROL
0
40:05
9'00"
+7:24
14.
Clare LONERGAN
AUS
ASUB
0
41:46
9'23"
+9:05
15.
Francis KRIER
BEL
ASUB
0
42:47
9'36"
+10:06
16.
Adriaan BURGMANS
NED
KOVZ
0
42:55
9'38"
+10:14
17.
Kristine MOURITS
NED
ARGUS
0
43:25
9'45"
+10:44
18.
Georges VONCK
BEL
TROL
0
44:30
10'00"
+11:49
19.
Giel PARDOEL
NED
TROL
0
45:09
10'08"
+12:28
20.
Fred TOSSERAMS
NED
TROL
0
45:40
10'15"
+12:59
21.
Jorran VAN DER HEIJDEN
NED
TROL
0
45:41
10'15"
+13:00
22.
Elisabeth VLIEGEN
BEL
N.S.V. Amel
0
46:31
10'27"
+13:50
23.
Marc HERMANS
BEL
hamok
0
47:38
10'42"
+14:57
24.
Natalie BEENAERTS
BEL
Omega
0
54:48
12'18"
+22:07
25.
David RIA
BEL
Omega
0
57:23
12'53"
+24:42
26.
Willy ALARDS
NED
TROL
0
1:00:12
13'31"
+27:31
27.
Steven MOMMAERTS
BEL
Omega
0
1:01:59
13'55"
+29:18
28.
Charlotte LOOTS
BEL
TROL
0
1:08:15
15'20"
+35:34
29.
Lucien TONNEAU
BEL
O.L.V. Eifel
0
1:08:43
15'26"
+36:02
30.
Julia GIERLACH
GER
WOLF Haltern
0
1:12:48
16'21"
+40:07
31.
Georges BARBIER
BEL
ASUB
0
1:22:50
18'36"
+50:09
32.
b VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
0
1:24:43
19'02"
+52:02
33.
Etienne DE CANNE
BEL
Omega
0
1:26:29
19'26"
+53:48
34.
Wendy CAMPSTEYN
BEL
hamok
0
1:36:57
21'47"
+1:04:16
35.
Marieke ADDIERS
BEL
Omega
0
6:53:41
92'57"
+6:21:00
--
Lien VANDERLINDEN
BEL
Omega
0
39:20
8'50"
+6:39
NCL
Erwin WEERTS
BEL
hamok
NT
Roan WEERTS
BEL
Kinder-O
0
Top
LD
7410m (29)
points
[H:]M:S
min/km
1.
François HANZEN
BEL
C.O. Liège
0
44:19
5'58"
Klaas MELLEBEEK
BEL
hamok
0
44:19
5'58"
3.
Marco MENSINK
NED
ARGUS
0
45:42
6'10"
+1:23
4.
Jonas JANSEN
BEL
Omega
0
45:45
6'10"
+1:26
5.
Matijs LOECKX
BEL
Omega
0
48:51
6'35"
+4:32
6.
Winston FRANSSEN
BEL
TROL
0
49:09
6'37"
+4:50
7.
Sebastiaan LOOSEN
BEL
Omega
0
49:49
6'43"
+5:30
8.
Philip VERVENNE
BEL
Omega
0
54:18
7'19"
+9:59
9.
Rychon VAN PUTTEN
BEL
hamok
0
55:26
7'28"
+11:07
10.
Hans DE WIT
NED
K.O.L.
0
55:31
7'29"
+11:12
11.
Thijs VAN HAM
BEL
hamok
0
57:03
7'41"
+12:44
12.
Ivan BATCHEV
NED
KOVZ
0
1:03:10
8'31"
+18:51
13.
Daniel STEIGER
GER
Hansa Simmerath
0
1:04:08
8'39"
+19:49
14.
Donald VAN BOVEN
BEL
TROL
0
1:05:03
8'46"
+20:44
15.
Frederik LOECKX
BEL
Omega
0
1:05:37
8'51"
+21:18
16.
Filip KENNIS
BEL
hamok
0
1:07:14
9'04"
+22:55
17.
Albert Jan KUIPER
NED
KOVZ
0
1:10:45
9'32"
+26:26
18.
Bricis RAIMONDS
LAT
Meridians
0
1:11:33
9'39"
+27:14
19.
Eléonore ROBINSON
BEL
Hermathenae
0
1:12:26
9'46"
+28:07
20.
Bert VERVECKEN
BEL
TROL
0
1:12:48
9'49"
+28:29
21.
Kelly GYSEN
BEL
K.O.L.
0
1:15:43
10'13"
+31:24
22.
Brun VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
0
1:17:47
10'29"
+33:28
23.
Gabriel MASCLI
FRA
amnerieu
0
1:22:33
11'08"
+38:14
24.
William NICQUE
BEL
TROL
0
1:25:05
11'28"
+40:46
25.
Peter GIERLACH
GER
WOLF Haltern
0
1:29:02
12'00"
+44:43
26.
Philippe DOFFIGNY
BEL
Balise 10
0
1:34:55
12'48"
+50:36
NCL
Patrick DE BRUYCKER
NED
KOVZ
NCL
Linda SCHRADER
NED
Olifant
NCL
Evelien KROOT
NED
Olifant
Top
Total
Omega
93
hamok
74
TROL
60
K.O.L.
52
C.O. Liège
15
ASUB
14
Olifant
14
KOVZ
10
Indiv.
8
ARGUS
6
Hansa Simmerath
6
WOLF Haltern
6
Helsingin Suunnistajat
5
O.L.V. Eifel
5
Ugly Gully Orienteers
5
CA Rosé
4
Gustavsbergs OK
4
Hermathenae
4
Kuopion Suunnistajat
4
Modum OL
4
OLG Thun
4
OLregioolten
4
Balise 10
3
Ballerup OK
3
CO2
3
Guildford Orienteers
3
Hainaut O.C.
3
Lahden Suunnistajat -37
3
Maccabi VAC
3
OLK Argus Lüscher
3
OLK WIGGERTAL
3
co colmar
3
Berliner TSC
2
Borasca
2
Cardinal
2
Darlington Orienteers
2
GAFANHORI
2
Herlufsholm
2
Kaulsdorfer OLV Berlin
2
OK Bovec
2
OK Älgen
2
OLG Breitsee
2
OLG Dahsen
2
OLG Sankt Vith ARDOC
2
OLG Siegerland
2
OLG Skandia
2
OLG Suhr
2
OLV Uslar
2
Pan-Kristianstad
2
Sigtuna OK
2
Silin
2
TV Eitelborn
2
Terrible Hedgehogs OFC
2
Titan
2
Tout Azimut Fameck
2
AROMON Pontevedra
1
Akademisk Skytteforening
1
C.O. Pégase
1
CRCO
1
Charante Maritime Orientation
1
IK Vikings OK
1
KSO O-Kompas
1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
1
Kinder-O
1
Lounais-Hämeen Rasti
1
Meridians
1
N.S.V. Amel
1
OC O-Kompas
1
OLF Mainz
1
OLK Piz Hasi
1
Ok Linné
1
Raisu Lumous
1
Stavanger Orienteringsklubb
1
Suomusjärven Sisu
1
Turun Metsänkävijät
1
Turun Suunnistajat
1
Växjö OK
1
Wimborne orienteers
1
Youth Advance Orienteering Club
1
amnerieu
1
bievelez
1
co amberieu
1
ol norska
1
ol.biel.seeland
1
Total: 506