clublogo
index

Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5
Gerhees 30.12.2014
hamok

Last updated: 30.12.2014 14:31:50Contact/Remarks: info@hamok.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D:01 D:02 D:03 D:04 H:01 H:02 H:03 H:04 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   NT zonder tijd   

D:01   length 6900m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Inga KEKMANNIndiv.1:26:4112'33"
2.Kelly GYSENBELK.O.L.1:26:5012'35"+0:09
3.Joke VAN POELEIndiv.1:48:2815'43"+21:47
4.Kelly AERTSIndiv.1:59:0417'15"+32:23
5.Christel ROGIERSBELVVO 962:09:5218'49"+43:11
Top

D:02   length 4500m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Marieke ADDIERSBELOmega1:00:4513'30"
2.Gilberte MARIENBELK.O.L.1:22:1818'17"+21:33
3.Tania HENDRICKXBELVVO 961:29:3419'54"+28:49
Top

D:03   length 5100m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Iva NEDVÍDKOVÁCZERozmaryn Litomerice1:47:0420'59"
2.Frida PETERSENDENChigwell1:58:3623'15"+11:32
3.Ayrunn BOIIJBELTROL2:06:5824'53"+19:54
Top

D:04   length 1000m (10)

[H:]M:Smin/km
NTEline DEBAEREBELK.O.L.
NTFee MYLLEBELhamok
NTFin MYLLEBELhamok
NTHanne TIESTERSBELOmega
NTJanne HILLENBELOmega
NTKato HILLENBELOmega
NTLucy WARDGBRKinder-O
NTMette TIESTERSBELOmega
NTNinthe WOLLESIndiv.
NTSofie BOSMANSBELOmega
Top

H:01   length 6900m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Roland VAN LOONNEDKOVZ54:097'50"
2.Michel WENSBELTROL1:01:228'53"+7:13
3.Henric KARLSSONSWEIndiv.1:02:079'00"+7:58
4.Antonio MUSONENEDOlifant1:07:499'49"+13:40
5.Ward LUITJESNEDVVO 961:14:4210'49"+20:33
6.Luc HANSENBELK.O.L.1:17:3411'14"+23:25
7.Michaël BROUWIERBELHermathenae1:18:1111'19"+24:02
8.Remko COLIERIndiv.1:20:0711'36"+25:58
9.Jan LAENENBELTROL1:20:4111'41"+26:32
10.Ludo MILISSENBELBorasca1:24:5212'17"+30:43
11.Bert GYSELINCKXBELK.O.L.1:28:2712'49"+34:18
12.Rene DONDERSIndiv.1:30:4213'08"+36:33
13.Peter RAEDTSNEDKOVZ1:37:1414'05"+43:05
14.Philip EYCKMANSIndiv.1:48:2815'43"+54:19
15.Patrick DERBAIXBELOmega1:56:3216'53"+1:02:23
NCLBjorn VANNESTEBELTROL
NCLPetru GRAMAROMK.O.L.
Top

H:02   length 4500m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Ivan BATCHEVNEDVVO 9644:469'56"
2.Klaus HELDBELO.L.V. Eifel45:3110'06"+0:45
3.Daniel MARINUSBELTROL45:5610'12"+1:10
4.Dirk BERWAERTSBELTROL52:3311'40"+7:47
5.Henri VAN BRIELBELhamok52:3711'41"+7:51
6.Karl CRAPSBELK.O.L.55:2812'19"+10:42
7.David HICKBELC.O. Liège58:2612'59"+13:40
8.Jos VERHEYENBELK.O.L.59:3013'13"+14:44
9.Toon VAN DE MOORTELBELOmega1:00:5713'32"+16:11
10.Steven MEERTBELOmega1:01:1813'37"+16:32
11.Jan VAN LOMMELBELK.O.L.1:04:2414'18"+19:38
12.Michel OOMSBELOmega1:04:4714'23"+20:01
13.Johan ROBRECHTSBELK.O.L.1:11:2615'52"+26:40
14.Marcel AERTSBELhamok1:11:5515'58"+27:09
15.Rudi GERINCKXBELBorasca1:12:1116'02"+27:25
16.François BELMANSBELBorasca1:17:0317'07"+32:17
17.Stephane DMYTERKOBELHermathenae1:19:5917'46"+35:13
18.Kristof WOLLESBELVVO 961:29:3819'55"+44:52
Top

H:03   length 5100m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Kris VERDUYCKTBELOmega47:349'19"
2.1ndreas KAPISCHKEGERIndiv.55:0210'47"+7:28
3.Benoit STAESBELVVO 961:03:4512'30"+16:11
4.Christophe GEVAERTBELK.O.L.1:10:2313'48"+22:49
5.Jef VANDEZANDEBELOmega1:11:5714'06"+24:23
6.Igor LIBERLOOBELVVO 961:13:2914'24"+25:55
7.Chris VAN HEUPENIndiv.1:21:1915'56"+33:45
8.Karl ENGELENBELVVO 961:25:4916'49"+38:15
9.Jakob PETERSENDENChigwell1:45:0120'35"+57:27
Top

H:04   length 1000m (12)

[H:]M:Smin/km
NTJaakko KUOSMANENFINKajaanin Suunnistajat
NTJoren SCHRANSBELBorasca
NTLaurence WARDIndiv.
NTLucas BENINIIndiv.
NTMatias WIJESTROMIndiv.
NTMylo DE WILDEIndiv.
NTNicolas MONDELAERSIndiv.
NTSilva KUOSMANENFINIndiv.
NTThomas DEBAEREBELK.O.L.
NTThor WOLLESIndiv.
NTWitse BOECKXBELOmega
NTWout BOECKXBELOmega
Top

Total

Indiv.17
Omega14
K.O.L.12
VVO 968
TROL6
Borasca4
hamok4
Chigwell2
Hermathenae2
KOVZ2
C.O. Liège1
Kajaanin Suunnistajat1
Kinder-O1
O.L.V. Eifel1
Olifant1
Rozmaryn Litomerice1
Total: 77