index

North Sea Trophy - Day 1
Koksijde - Schipsgatduinen 9.11.2019
K.O.L.

clublogo
HELGA Orienteering Software © Michael Hock
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
Voorlopige deelnemerslijst - Liste des participants provisoires - Provisional participants liste.
Kontroleer categorie en emit nummer - Veuillez vérifier catégorie et emit badge - Please check class and emit number.
Last updated: 21.10.2019 16:53:00

Classes D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 SE SD LD
Clubs «» A B C E F G H I K L O R S T V W
Total

A.C. Beauchamp (5)

1Eric BOUDYFRA#0#H60
2Daniel COFFEFRA#210569#H55
3Marie Pierre COFFEFRA#210578#D55
4Hélier WIBARTFRA#0#H50
5Martine WIBARTFRA#0#D55
Top

Altaïr C.O. (15)

6Christian CHALONBEL#151277#H60
7Noëlle CHOPRIXBEL#119783#D60
8Liévin CREFCOEURBEL#224589#HE
9Philippe CREFCOEURBEL#210533#HE
10Anne DURIEUXBEL#0#SE
11Florine DURIEUXBEL#224588#D-16
12Pierre-Michel DURIEUXBEL#232667#H50
13Nelly FOCKEDEYBEL#68660#D65
14Eric HULLYBEL#210532#H65
15Willy LAMONBEL#68662#H65
16Pierre SARLETBEL#224585#H75
17Francine SERREBEL#64519#D55
18Nicolas SPILIERSBEL#119672#HE
19Etienne VANDEGHINSTEBEL#232665#H60
20Gaëlle WASTIAUXBEL#0#D35
Top

ASUB (57)

21Cédric AMERIJCKXBEL#232592#H-20
22Christophe AMERIJCKXBEL#232656#H45
23Gaël AMERIJCKXBEL#233401#H-16
24Laurence AUGHUETBEL#210523#D50
25Marie AVAUXBEL#224546#D35
26Christophe BERNARDBEL#233304#HE
27Marie-Christine BLANCHEBEL#233305#D70
28Patricia BRAEMBEL#233398#D45
29Kathia BRAVINITA#198320#D50
30Jenny BUELENSBEL#119738#D50
31Philippe CLAPUYTBEL#198278#H60
32Jean-Baptiste COLOMBFRA#90119#H35
33Didier DARIMONTBEL#198156#H55
34Alexandre DAUBENFELDFRA#198319#H40
35Béatrice DE LONGUEVILLEBEL#233303#DE
36Gilles DE NEYERBEL#90108#HE
37Jean-Noël DEBEHOGNEBEL#189636#H60
38Benoît DEFRAIGNEBEL#232701#H50
39Laurence DEFRAIGNEBEL#198326#D-18
40Sandrine DEFRAIGNEBEL#189633#DE
41Piotr DELANDMETERBEL#0#HE
42Amélie DELFORGEBEL#198220#D21
43Georges DICKERBEL#89992#H70
44Laurence DRABSBEL#68782#D40
45An DUYCKBEL#78266#D45
46Jacques FLAMENTBEL#232700#H70
47Bart FRANSENBEL#0#H40
48An FREDERICKXBEL#239755#D40
49Alistair FRONHOFFSDEN#68783#H45
50Gaëlle FRONHOFFSBEL#198318#D-18
51Lyna FRONHOFFSBEL#198159#D-14
52Roald FRONHOFFSBEL#224557#H-12
53Bernadette GOVAERTSBEL#189574#D50
54Laurine HERMANBEL#198309#D-18
55Jacques HOFMANSBEL#67037#H60
56Robert HOOFDBEL#199237#SE
57Christian IMBRECHTSBEL#68624#H55
58Francis KRIERBEL#232655#H60
59Patrick MOREAUBEL#195516#H65
60Claire MUYLLAERTBEL#233397#D60
61Pierre PARMENTIERBEL#189622#H70
62Nicole REVENCUBEL#232692#D50
63Françoise ROBBERECHTBEL#68635#D50
64Richard ROBINSONBEL#239756#H50
65Mathieu ROTHBEL#198253#H35
66Annick ROUSEREZBEL#89953#D50
67Luis SAEZ HERRERAESP#232589#H55
68Claire SANDEVOIRFRA#233306#D21
69Gerald SOUWEINEBEL#240808#H45
70Philippe TAELEMANSBEL#210456#H55
71Joëlle THEUNCKENSBEL#0#D60
72Léonard THIENPONDTBEL#68640#H65
73Marie THIENPONDTBEL#198252#D35
74Cécile VAN BRUSSELBEL#232974#D50
75Jean-Pierre VAN DER CRUYSBEL#232699#H75
76Nadine VERLINDENBEL#198221#SE
77John WILHELMSFIN#233307#H21
Top

Balise 10 (18)

78Anne-Marie CEULEMANSBEL#210622#D55
79Chantal DAVIDBEL#209941#D55
80Pierre DAVIDBEL#225889#H55
81Aurélie DESCHEPPERBEL#88859#DE
82Christian DEVULDERBEL#77239#H55
83Pierre DIEUDONNEBEL#227582#H60
84Philippe DOFFIGNYBEL#225832#H55
85Jean-Michel GOFFINETBEL#66872#H65
86Patrice LOMBETBEL#68816#H45
87Jean-Pierre PIRAPREZBEL#204105#H55
88Sindy SAGGIORATOBEL#90109#D45
89Philippe SINAEVEBEL#0#H60
90Mark STEENSSENSBEL#79295#H50
91Florian STERCKXBEL#0#H21
92Sylvain STERCKXBEL#231228#H21
93Christian STOFFELSBEL#232938#H55
94André VANHULSTBEL#239462#H60
95Luc WERKXBEL#94382#H60
Top

Borasca (4)

96Anita BAERTSBEL#199198#D60
97Bert MERTENSBEL#199213#H40
98Noël NIJSTENBEL#64417#H50
99Ruud SCHONEWILLENED#210995#H70
Top

C.O. Liège (27)

100Jean BAISIPONTBEL#198109#H70
101Florence BASTINBEL#224542#D45
102Luc CLOOSTERMANSBEL#186621#H55
103Maryline DEMEUSEBEL#210414#SE
104Pierre-Emmanuel DEMEUSEBEL#198028#H50
105Jean-Claude DUPONTBEL#67051#H65
106Guillaume EYENBEL#198144#H-20
107Jacques FLORINBEL#232594#H55
108Félix GILLETBEL#0#H10B
109Justin GILLETBEL#78471#H-18
110Marie GILLETBEL#78470#D-14
111Quentin GILLETBEL#198216#H40
112François HANZENBEL#232593#H35
113Servais HICKBEL#233293#H65
114Jean-Pol HOULMONTBEL#219083#H60
115Jacqueline MOREAU-SCUVEEBEL#219072#D65
116André PIERLOTBEL#189583#H60
117Elvire PIERLOTBEL#198382#D-12
118Agnès PONCELETBEL#67056#D65
119Françoise RENARDBEL#198111#D50
120Robert SCUVEEBEL#210314#H65
121Maurice SEBABEL#68823#H70
122Ruben SEBABEL#189586#H-10
123Jacques SILVESTREBEL#67059#H65
124Martine TAFFEIRENBEL#77221#D55
125Bernadette VANDERMEULENBEL#224541#D65
126Bruno VANDERMEULENBEL#210348#H65
Top

C.O. Pégase (12)

127Monique DEFFENSEBEL#210562#D70
128Frank LEMYBEL#232669#H45
129Rebecca MOLLONBEL#198267#D21
130Toulouse SEBASTIANBEL#198271#H21
131Freddy SILLIENBEL#119855#H65
132Gauthier SILLIENBEL#189577#H-14
133Hugo SILLIENBEL#0#H-14
134Marine SILLIENBEL#210548#D-20
135Naïs SILLIENBEL#68872#D-10
136Nathan SILLIENBEL#189639#H-12
137Nicolas SILLIENBEL#232670#H40
138Vincent SILLIENBEL#67179#H40
Top

CA Rosé (2)

139Anne GODELSUI#0#D50
140Jean Claude MARIONSUI#0#H50
Top

CapOnord Sports d' Orientation (6)

141Anne Sophie ARROQUIFRA#0#D45
142Mathilde ARROQUIFRA#0#D21
143Philippe ARROQUIFRA#0#H50
144Hervé RAUFRA#0#H45
145Maël RAUFRA#0#H-16
146Laurent SCHIMPFFRA#0#H45
Top

CO Colmar (1)

147Kim TIREZBEL#173628#D21
Top

CO Pays de Vannes (2)

148Virginie OLIGOFRA#0#D55
149Daniel POEDRASFRA#0#H60
Top

CSAG METZ (2)

150Sylvie MARCHESINFRA#0#D55
151Evelyne THIEBAUTFRA#0#D65
Top

Eskilstuna OL (1)

152Ulf SVEDESTAMSWE#96868#H75
Top

Frol IL (3)

153Vassenden ARILSNOR#236728#H60
154Harald BAKKENNOR#234920#H65
155Indgaard OLAVNOR#7505070#H60
Top

Gävle OK (2)

156Jerker BOMANSWE#0#H55
157Monica BOMANSWE#0#D50
Top

Greenlandia (1)

158Andris KOSMATCHEVSLAT#0#H65
Top

Guyancourt Orientation 78 (12)

159Adriaan DAEMFRA#0#H40
160Gaudree Nathanaël DEAMFRA#0#H-14
161Jeanette JANSSONFRA#0#D50
162Antoine JOLLYFRA#0#H45
163Emma JOLLY-JANSSONFRA#0#D-12
164Mélissa JOLLY-JANSSONFRA#0#D-16
165Sonia JOLLY-JANSSONFRA#0#D-12
166Arnaud THENOZFRA#0#H-10
167Bastien THENOZFRA#0#H-16
168Bertrand THENOZFRA#0#H55
169Jérémie THENOZFRA#0#H-12
170Perrine THENOZFRA#0#D45
Top

Hainaut O.C. (9)

171Valérie AUGHUETBEL#232659#D50
172Marie DESTREEBEL#239751#D35
173Bernard DUBOISBEL#189600#H65
174Yves GOMREEBEL#210196#H45
175Geneviève NYSBEL#210191#D50
176Anna PASQUASYBEL#189601#D10B
177Emile PASQUASYBEL#232662#H-10
178Fabien PASQUASYBEL#239754#HE
179Hannah THIELSBEL#185172#D21
Top

hamar Orienteringsklubb (12)

180Claire BANTNOR#186883#D35
181Anne Karin ELISENBERGNOR#96656#D55
182Bente GRONDALENNOR#502992#D60
183Mette Marit JENSENNOR#189100#D50
184Anne- Guri JEVNENOR#503140#D55
185Stine Olsen KIRKEVIKNOR#503033#D40
186Gunhild LJONESNOR#211447#D55
187Oyfrid MOENNOR#171016#D50
188Marianna MYKLEBUSTNOR#176018#D50
189Ingrid ROBOELENOR#7606005#D45
190Kjersti RÖNNINGNOR#508979#D55
191Nina SONDMORNOR#91387#D50
Top

hamok (38)

192Andre AERTSBEL#225835#H65
193Johan CLAESBEL#199212#H60
194Bonaventur CLOOSTERMANSBEL#239254#H80
195Marijke DEBRUYNEBEL#63685#D45
196Karin DECLERCQBEL#239246#D45
197Jens DEFERMBEL#10245#H10B
198Kobe DEFERMBEL#232830#H10B
199Sam DEFERMBEL#232953#HE
200Dirk DEIJGERSBEL#209997#H55
201Maria DELARBREBEL#79553#SE
202Jean-Pierre DERAMOUDTBEL#67231#H50
203Finn GEVAERTBEL#210793#H10B
204Marlon GEVAERTBEL#64842#H40
205Sofie HERREMANSBEL#64881#D35
206Jeroen HOEKXBEL#240703#HE
207Jean-Claude JIMENEZBEL#225935#H21
208Luc MELISBEL#210908#H55
209Bart MELLEBEEKBEL#232950#H50
210Klaas MELLEBEEKBEL#239360#HE
211Greta MOLSBEL#225895#D55
212Fee MYLLEBEL#183943#D-14
213Fin MYLLEBEL#232962#D-12
214Jil MYLLEBEL#198943#D-16
215Pascal MYLLEBEL#198407#H40
216Greet OEYENBEL#65106#DE
217Elisabeth SCHUTJESBEL#239247#D40
218Anja STYNENBEL#189411#SE
219Danny SWERTSBEL#210026#H55
220Jos THYSBEL#194493#H70
221Ronny TIMMERSBEL#196771#H45
222Dries VAN DER KLEIJBEL#199247#HE
223Emmanuel VAN HULLEBUSBEL#239358#H55
224Eric VANDEBROEKBEL#81586#H55
225Jolien VANDEBROEKBEL#225892#D21
226Vic VANDERSTRAETENBEL#225893#H70
227Marijs VANDEWEYERBEL#189410#D50
228Julienne VANREUSELBEL#225936#D60
229An VERBERNEBEL#66422#D50
Top

Hautes-Vosges Orientation (3)

230Patricia JOUCLAFRA#222650#D40
231Jules ZENEVREFRA#222645#H-10
232Manuel ZENEVREFRA#0#H50
Top

Hermathenae (24)

233Mathis BROUWIERBEL#210555#H-14
234Michaël BROUWIERBEL#184936#H40
235Victor BROUWIERBEL#210551#H-12
236Guy CHATELAINBEL#66892#H70
237Françoise CHATELAIN-NANOUXBEL#66895#D70
238Leslie CRETTELSBEL#66914#D35
239Sabrina DEGEE-MATTARTBEL#210513#D40
240Luc DERENNEBEL#114697#H55
241Antoine MATTARTBEL#185162#H-16
242Eric MATTARTBEL#210556#H45
243Louise MATTARTBEL#185190#D-12
244Patrick MAYERESBEL#130124#H40
245Tom MAYERESBEL#0#H10B
246Violette MAYERESBEL#66913#D-10
247Georges RENNOTTEBEL#210559#H75
248Manon RENNOTTE-CHAUVEHEIDBEL#114763#D75
249Jean-Manuel VERPOORTENBEL#232042#H55
250Josiane VRANCKEN-DELBROUCKBEL#66900#D70
251Anne WILLEMSENSBEL#99027#D10B
252Arthur WILLEMSENSBEL#0#H10B
253Emma WILLEMSENSBEL#185001#D-18
254Jonas WILLEMSENSBEL#184945#H-16
255Stephane WILLEMSENSBEL#114808#H40
256Rachel WINTHAGENBEL#114766#D40
Top

Hun Team (3)

257Akos KOSZEGVARIHUN#0#H10B
258Balint KOSZEGVARIHUN#0#H-12
259Tibor KOSZEGVARIHUN#0#H40
Top

IL GeoForm (1)

260Stig HULTGREEN KARLSENNOR#0#H60
Top

Indiv. (1)

261Per GRANDENOR#241553#H55
Top

K.O.L. (71)

262Eske AERDENBEL#197404#D-20
263Frank AERDENBEL#239455#H50
264Torben AERDENBEL#227435#H-12
265Roger BOCKXBEL#220511#H60
266Jef BOECKXBEL#199232#H35
267Stella BOECKXBEL#0#D10B
268Marc BRIERSBEL#240824#H65
269Bram BRIESBEL#232933#H10B
270Jana BRIESBEL#240823#D10B
271Wim BRIESBEL#240722#H35
272Marcia BRONCKAERSBEL#240825#D45
273Jos BYLEMANSBEL#239350#H70
274Rudy CANTREBEL#220617#H65
275Paul CORTHOUTSBEL#210976#H60
276Johan DE CONINCKBEL#198854#H55
277Pieter DE CONINCKBEL#211124#H21
278Bruno DE LATBEL#209891#H35
279Etienne DE WITBEL#231689#H60
280Virginie DEHULLUBEL#204153#D45
281Anne-Marie DELANGHEBEL#209751#D45
282Norbert DEMEYEREBEL#141600#H55
283Tim DILENBEL#239474#H40
284Thomas ENGELBEENBEL#227464#H40
285Lisette EYKMANSBEL#225938#D65
286Ferdinand GEBOERSBEL#225941#H60
287Jarno GEENENBEL#185053#H-14
288Bert GEUDENSBEL#179165#H75
289Eddy GRESSENSBEL#98907#H60
290Anne HEIKOOPNED#239367#H60
291Jos HOUBENBEL#225999#H70
292Eddy JANSENBEL#81599#H50
293Jean-Pierre KELLENSBEL#182147#H65
294Domi KORSTJENSBEL#231799#D-10
295Patrick KORSTJENSBEL#232836#H50
296Jo LINTENBEL#227436#H35
297Lio LINTENBEL#239346#D-10
298Senne LINTENBEL#232833#H-10
299Tina LINTENBEL#64732#D40
300Greta LOYSCHBEL#64254#SE
301Emma MAESBEL#189512#D-18
302Gilberte MARIENBEL#198384#D70
303Noor MARIENBEL#231686#D-14
304Tom MARIENBEL#64450#H40
305Marie-Christine METTENBEL#198392#D60
306Odette MORETBEL#220620#D65
307Willy NICASIBEL#220618#H60
308Karel PEETERSBEL#158453#H60
309Anja POTVINBEL#240714#D50
310Saartje SALLAERTSBEL#114761#D21
311Arne TAILLIEUBEL#204155#H45
312Lasse TAILLIEUBEL#204101#H-16
313Maija TAILLIEUBEL#204098#D-14
314Georges TIMMERMANSBEL#184325#H70
315Ivo TIMMERMANSBEL#173769#H65
316Guy TIREZBEL#184759#H50
317Flore TOELENBEL#211030#D-16
318Jan TOELENBEL#92648#H55
319Albert VAN CANEGHEMBEL#240809#H60
320Seppe VAN CAUWENBERGHBEL#0#H10B
321Sam VAN CAUWENBERGHEBEL#239454#H10B
322Nicole VAN DE CRUYSBEL#232935#D60
323Jan VAN HEESBEL#185014#H80
324Dries VAN LOMMELBEL#199242#H-18
325Jan VAN LOMMELBEL#64256#HB
326Jens VAN LOMMELBEL#199240#H-20
327Peter VANDE LOOCKBEL#197603#H55
328Henri VANDENBERKBEL#227540#H80
329Jackie VANDIJCKBEL#199227#H60
330Jef VANHOUTBEL#210756#H65
331Hilde VERCAERENBEL#114918#D55
332Kris WYNENBEL#196805#H45
Top

Kent Orienteers (4)

333Sheralee BAILEYGBR#0#D45
334Alison HOWEGBR#0#D45
335Julia JARVISGBR#0#D50
336Carys MORGANGBR#0#D40
Top

KOVZ (3)

337Steven JOCHEMSNED#245969#H55
338Masja VAN DE VENNED#484014#D50
339Ideke VAN HOOFNED#0#D50
Top

Lillehammer Orienteringsklubb (1)

340Ane BJORNSGAARDNOR#155726#D50
Top

Luxembourg Orienteering Club (4)

341Brigitta GERSEYHUN#0#D21
342Robert HEMBROWAUS#0#H21
343David ROACHGBR#502204#H60
344Maggie ROACHGBR#502310#D60
Top

O' Team besançon (2)

345Alain RINGARDFRA#0#H50
346Johann TINCHANTFRA#0#H35
Top

O.L.V. Eifel (6)

347Jean BREDOBEL#189650#H65
348Jérémy BREDOBEL#68830#HE
349Thomas BREDOBEL#186566#HE
350Irma COLLIENNEBEL#118013#D60
351Klaus HELDBEL#68859#H65
352Lucien TONNEAUBEL#66907#H80
Top

OK Kapa (1)

353Varis PEISENIEKSLAT#488154#H60
Top

OK Linné (1)

354Rasa ENGSTEDTSWE#0#D21
Top

OL Vallset - Stange (1)

355Kjersti NARUMNOR#500405#D55
Top

OLC SKOG FRIBIURG (2)

356Kati CEJKASUI#0#D55
357Bernard PEISSARDSUI#129027#H60
Top

OLF mainz (1)

358Heinrich GÖTTEGER#0#H65
Top

OLG Siegerland (3)

359Jens STÖWHAASGER#0#H50
360Alexandra WANNERGER#0#D60
361Nikolaj WANNERGER#130105#H55
Top

Olifant (1)

362Lina JASULAITYTELTU#245296#D50
Top

Olklubben av 1994 (14)

363Halvor HOBOLNOR#0#H40
364Per Arne KARLSENNOR#0#H50
365Oystein KILDAHLNOR#0#H50
366Vermund KONGSNESNOR#0#H50
367Are KRISTIANSENNOR#0#H50
368Steinar LAGNOR#0#H50
369Jorn LIMINOR#0#H50
370Stein MELLANOR#0#H50
371Thor MELLA#157250#H50
372Jorn MJOSTERNOR#0#H50
373Svein OTTERLEINOR#0#H50
374Rolv Anders SYSTADNOR#0#H50
375Rune TEIGLAND#0#H50
376Sigve VAGSNESNOR#0#H40
Top

OLV Uslar 1976 e.V. (1)

377Karl Heinz SEEFELDGER#0#H65
Top

Omega (41)

378Chris ADDIERSBEL#196854#H60
379Rudi AERTSBEL#240813#H55
380Paulette BLOMMENBEL#184606#D65
381Ellen BOOMERUSA#0#D45
382Anton BUYTAERTBEL#186741#H65
383Clara COXBEL#220665#DB
384Koen CROONSBEL#239352#H50
385Angelique DE GRANDEBEL#199845#D45
386Mats DE SMULBEL#199804#H-14
387Olivier DE SMULBEL#240817#H45
388Tille DE SMULBEL#199850#D-16
389Marina DRIESENBEL#239351#D60
390Lieve FEYSBEL#64938#D65
391Kim GEYPENBEL#239461#DE
392Tom GEYPENBEL#240818#H21
393Liset HENDRICKXBEL#220663#D60
394Janne HILLENBEL#225998#D-10
395Kato HILLENBEL#225997#D-12
396Tim HILLENBEL#173933#H40
397Kim JANSENBEL#199856#H40
398Nathan JANSENBEL#199866#H-10
399Thomas JANSENBEL#199861#H-12
400An KESSELAERSBEL#240719#D35
401Paul KESSELAERSBEL#220637#H65
402Mia KINNAERBEL#184603#D55
403Annika MOMMAERTSBEL#0#D-12
404Jasper MOMMAERTSBEL#0#H10B
405Joost TALLOENBEL#239460#HE
406Jarne THIELSBEL#92665#H-16
407Liam THIELSBEL#227471#H-18
408Liana THIELSBEL#0#D-12
409Stefan THIELSBEL#232945#H45
410Veerle TULLENEERSBEL#199843#D45
411Liesbeth VAN DE VELDEBEL#210061#D35
412Merlijn VAN RUMSTBEL#227451#H-16
413Rogier VANAKENBEL#473318#H65
414Kris VERDUYCKTBEL#199224#H40
415Lander VERDUYCKTBEL#0#H-12
416Lotte VERHAEGENBEL#220666#D-16
417Rik VERHAEGENBEL#220664#H-10
418Patrick WALLAERTBEL#198853#H60
Top

Orientattion Caennaise (2)

419Christine ANTOINEFRA#232004#D50
420Benoit SANDEVOIRFRA#0#H55
Top

OSCM Charleville Meziéres (2)

421Jean Bernard ROSEFRA#0#H65
422Marie Thérèse ROSEFRA#0#D65
Top

Ringsaker OK (3)

423Anne Marit BORDALNOR#92322#D50
424Kristin HASLE HASLESTADNOR#505875#D50
425Tove Lundg°ard PEDERSENNOR#206360#D50
Top

SC Achmer (1)

426Ulrike KORFFGER#0#D55
Top

Scapa Nancy Orientation (6)

427Paul ALLEFRA#0#H60
428Nicole BASTIEN - FATHFRA#0#D70
429Jean Marie FATHFRA#0#H65
430Clémence MARTINFRA#0#D10B
431Laura MARTINFRA#0#D-12
432Pascal MARTINFRA#0#H50
Top

SILIN (2)

433Galyna KULIKOVAGER#0#D45
434Vasil SILINGER#0#H65
Top

SK DMB (1)

435Natasa AJDANICSRB#0#D40
Top

SOK Aneby (3)

436P-O DEREBRANTSWE#0#H60
437Bo HENRIKSSONSWE#0#H65
438Tore JOHANSSONSWE#0#H80
Top

Stavanger Orienteringsklubb (1)

439Fyhn NILSEN ESPENNOR#204102#H50
Top

Steinkjer orienteringsklubb (2)

440Nils AALNOR#78797#H55
441Trond SVANOE HAFSTADNOR#204800#H55
Top

Suffolk Orienteering Club (2)

442Rod MANSELGBR#0#H60
443Sarah MANSELGBR#413176#D50
Top

Talant Sport Orientation (2)

444Jean François MORLONFRA#0#H60
445Marie MORLONFRA#0#D50
Top

TROL (43)

446Alfons BOSCHBEL#488417#H75
447Ellen BOURGONJONBEL#231389#D40
448Hilde BREESCHBEL#196860#D40
449Dieter COENBEL#65103#H21
450Michel COGGHEBEL#64347#H65
451Daan COOLSBEL#139919#H-10
452Franky COOLSBEL#77758#H50
453Lina COOLSBEL#139924#D-12
454Bob DE CLEENEBEL#88850#H-12
455Bob DE CLERCQBEL#64346#H45
456Rune DE CLERCQBEL#66156#H-14
457Stan DE CLERCQBEL#119827#H-12
458Betty DE MEYERBEL#225944#D55
459Noor DE MITSBEL#239457#D-14
460Thor DE MITSBEL#210023#H-12
461Viek DE MITSBEL#231288#H-10
462Wolf DE MITSBEL#196867#H-16
463Yves DE MITSBEL#231224#H45
464Jan DE SOETEBEL#173425#H55
465Ellen DESCHEPPERBEL#185129#D40
466Eddie DESMEDTBEL#197407#H70
467Mike IN 'T GROENNED#233121#H70
468Herman JANSSENBEL#227466#H60
469Aleksander KOWALCZYKPOL#0#H21
470Simon KREKELSBEL#189515#HE
471Greet PERSOONBEL#231223#D35
472Helena PLUYMERSBEL#502691#D35
473Monica ROELINGNED#240800#D65
474Anna SERRALLONGAESP#239452#D21
475Joris SMETBEL#157657#H-16
476Kurt SMETBEL#408029#H45
477Garnt SWINKELSNED#180947#H40
478Iep SWINKELSNED#0#H10B
479Julien VAN BOSCHBEL#227461#H60
480Donald VAN BOVENBEL#66122#H45
481Lotte VAN BOVENBEL#64329#D-16
482Vanessa VAN BREEDAMBEL#196828#D21
483Erik VAN DYCKBEL#501371#H55
484Karl VERVOORTBEL#225887#H55
485Wim VERVOORTBEL#220614#H50
486Frans WENSBEL#239467#H70
487Christa ZWIKKERNED#81037#D70
488Dirk ZWIKKERNED#81038#H70
Top

TUS Bramsche (1)

489Ferdinand HANSESGER#0#H65
Top

TV Eitelborn (2)

490Marion VILZGER#0#D50
491Wolfgang VILZGER#0#H55
Top

VALMO (4)

492Michel DICKBURTFRA#68623#H55
493Nathalie KUBITOWICZFRA#0#SD
494Philippe PAPINFRA#0#H50
495Konstantin SMIRNOVFRA#68779#H55
Top

VANG orienteringslag (1)

496Gro ELLEGAARDNOR#0#D55
Top

Vervins orientation (7)

497Eloïse BADORFRA#0#D-10
498Jeanne BADORFRA#0#D-10
499Thierry CHARLESFRA#210463#H65
500Claire LABROCHEFRA#0#D-20
501Camille MOULIÈREFRA#0#D45
502Lola MOULIÈREFRA#0#D-12
503Louise MOULIÈREFRA#0#D-14
Top

WOLF haltern (3)

504Christian HARMSGER#205723#LD
505Lisa HARMSGER#0#SD
506Chiara PFROMMGER#0#D-16
Top

Total

K.O.L.71
ASUB57
TROL43
Omega41
hamok38
C.O. Liège27
Hermathenae24
Balise 1018
Altaïr C.O.15
Olklubben av 199414
C.O. Pégase12
Guyancourt Orientation 7812
hamar Orienteringsklubb12
Hainaut O.C.9
Vervins orientation7
CapOnord Sports d' Orientation6
O.L.V. Eifel6
Scapa Nancy Orientation6
A.C. Beauchamp5
Borasca4
Kent Orienteers4
Luxembourg Orienteering Club4
VALMO4
Frol IL3
Hautes-Vosges Orientation3
Hun Team3
KOVZ3
OLG Siegerland3
Ringsaker OK3
SOK Aneby3
WOLF haltern3
CA Rosé2
CO Pays de Vannes2
CSAG METZ2
Gävle OK2
O' Team besançon2
OLC SKOG FRIBIURG2
Orientattion Caennaise2
OSCM Charleville Meziéres2
SILIN2
Steinkjer orienteringsklubb2
Suffolk Orienteering Club2
Talant Sport Orientation2
TV Eitelborn2
CO Colmar1
Eskilstuna OL1
Greenlandia1
IL GeoForm1
Indiv.1
Lillehammer Orienteringsklubb1
OK Kapa1
OK Linné1
OL Vallset - Stange1
OLF mainz1
Olifant1
OLV Uslar 1976 e.V.1
SC Achmer1
SK DMB1
Stavanger Orienteringsklubb1
TUS Bramsche1
VANG orienteringslag1
Total: 506