RSS kanál

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

BK aflossing (15.09.2019)
Neděle 15 září 2019
Kategorie: Competition
Kattevenia, KOL, Belgium
Master C, úsek H60|Výsledky
BK Lang (08.09.2019)
Neděle 8 září 2019
Kategorie: Competition
Dilsenerbos, OMEGA, Belgium
H60, úsek Omloop 8|Výsledky
Nationale Lang (01.09.2019)
Neděle 1 září 2019
Kategorie: Competition
Les Tiers des Compagnons Nassogne, Balise 10, Belgium
H60, úsek Omloop 8|Výsledky
Interclub (25.08.2019)
Neděle 25 srpen 2019
Kategorie: Competition
Spa Sources, Hermathenae, Belgium
H60, úsek Omloop 8|Výsledky
4 Daagse van Limburg Dag 4 (18.08.2019)
Neděle 18 srpen 2019
Kategorie: Competition
Oostelbeerscheheide, KOVZ, Nederland
H60, úsek Oro Hydro|Výsledky
4 Daagse van Limburg Dag 3 (17.08.2019)
Sobota 17 srpen 2019
Kategorie: Competition
Oirschotseheide , KOVZ, Nederland
H60, úsek Oro-Hydro|Výsledky
4 Daagse van Limburg Dag 2 (16.08.2019)
Pátek 16 srpen 2019
Kategorie: Competition
Pijnven-Vlasmeer, Omega, Belgium
H60, úsek Oro Hydro|Výsledky
ASOM City Race (30.06.2019)
Neděle 30 červen 2019
Kategorie: Competition
Oostende, Trol, Belgium
M Supervet 55+, úsek Omloop 4|Výsledky
ASOM Sprint 2 (29.06.2019)
Sobota 29 červen 2019
Kategorie: Competition
Oostende, Trol, Belgium
M Supervet 55+, úsek Omloop4|Výsledky
ASOM Sprint 1 (29.06.2019)
Sobota 29 červen 2019
Kategorie: Competition
Oostende, Trol, Belgium
M Supervet 55+, úsek Omloop4|Výsledky
So Bechefa (23.06.2019)
Neděle 23 červen 2019
Kategorie: Competition
Vielsalm, OLV Eifel, Belgie
Club Relay, úsek Omloop 1|Výsledky
Balendijk (16.06.2019)
Neděle 16 červen 2019
Kategorie: Competition
Lommel, HAMOK, Belgie
H60, úsek Omloop4|Výsledky
Keiheuvel KOSerie's 6 (15.06.2019)
Sobota 15 červen 2019
Kategorie: Competition
Balen, KOL, Belgie
Specialleke, úsek Omloop 5|Výsledky
Keiheuvel KOSerie's 6 (15.06.2019)
Sobota 15 červen 2019
Kategorie: Competition
Balen, KOL, Belgie
Specialleke, úsek Omloop 5|Výsledky
La Haie du Cerf   3DvBelgie (10.06.2019)
Pondělí 10 červen 2019
Kategorie: Competition
Marche-en-Famenne, Bailise 10 FRSO, Belgie
H60, úsek Omloop 12|Výsledky
La Haie du Cerf  3DvBelgie (09.06.2019)
Neděle 9 červen 2019
Kategorie: Competition
Marche-en-Famenne, Balise 10 FRSO, Belgie
H60, úsek Omloop 12|Výsledky
La Haie du Cerf  3DvBelgie (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
Kategorie: Competition
Marche-en-Famenne, Balise 10 FRSO, Belgie
H60, úsek Omloop 12|Výsledky
Overpelt BK Sprint (19.05.2019)
Neděle 19 květen 2019
Kategorie: Competition
Overpelt, HAMOK, Belgie
H60, úsek Omloop 4|Výsledky
Stambruges-La Fontaine Bouilloante Sud BK MD (12.05.2019)
Neděle 12 květen 2019
Kategorie: Competition
Stambruges, ASUB, Belgium
H60, úsek Omloop 9|Výsledky
Geel City run (05.05.2019)
Neděle 5 květen 2019
Kategorie: Competition
Geel, OMEGA, Belgie
H60, úsek Omloop 4|Výsledky
Le Bois du Fays 2 (22.04.2019)
Pondělí 22 duben 2019
Kategorie: Competition
Mulhouyse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, úsek Circuit C|Výsledky
Le Bois du Fays 2 (21.04.2019)
Neděle 21 duben 2019
Kategorie: Competition
Mulhouse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, úsek Circuit C|Výsledky
Le Salbert 2 (20.04.2019)
Sobota 20 duben 2019
Kategorie: Competition
Mulhouse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, úsek Circuit C|Výsledky
écomusée D'Alsace (19.04.2019)
Pátek 19 duben 2019
Kategorie: Competition
Mulhouse-Belfort, Club d'Orientation Mulhouse, Frankrijk
H60, úsek Circuit C|Výsledky
Sint Niklaas City run (14.04.2019)
Neděle 14 duben 2019
Kategorie: Competition
Sint Niklaas, TROL, Belgium
H60, úsek Omloop 5|Výsledky
Tessenderlo VK Sprint (07.04.2019)
Neděle 7 duben 2019
Kategorie: Competition
Tessenderlo, HAMOK, Belgium
HMC, úsek Omloop 5|Výsledky
Bobbejaanland  (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Kategorie: Competition
Kasterlee, TROL, Belgium
H60, úsek Omloop 7|Výsledky
Kamp van Beverlo Militaire (29.03.2019)
Pátek 29 březen 2019
Kategorie: Competition
Leopoldsburg, Kamp van Beverlo, Belgium
H60, úsek Omloop 4|Výsledky
Sledderlo (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: Competition
Genk, OMEGA, Belgium
H60, úsek Omloop 4|Výsledky
Kattenbos (03.03.2019)
Neděle 3 březen 2019
Kategorie: Competition
Lommel, HAMOK, Belgium
H60, úsek Omloop 4|Výsledky
Stadspark Blijkhof  (zonder wegen) (24.02.2019)
Neděle 24 únor 2019
Kategorie: Competition
Turnhout, TROL, Belgium
H60, úsek Omloop 9|Výsledky
Desselse Heide -Witgoor Militaire (21.02.2019)
Čtvrtek 21 únor 2019
Kategorie: Competition
Dessel, Md Bn 1C/1Gr, Belgium
H60, úsek Omloop4|Výsledky
Shoenefeld Nationale 1 LD (17.02.2019)
Neděle 17 únor 2019
Kategorie: Competition
Eupen, C.O.Liege, Belgium
H60, úsek Omloop 8|Výsledky
Sonnisheide Valentijnscross (10.02.2019)
Neděle 10 únor 2019
Kategorie: Competition
Houthalen, KOL, Belgium
H60, úsek Omloop5|Výsledky
Sanicol VK nacht (31.01.2019)
Čtvrtek 31 leden 2019
Kategorie: Competition
Leopoldsburg, OMEGA, Belgium
Master C, úsek Omloop 4|Výsledky
Helchterenbos Mil. (31.01.2019)
Čtvrtek 31 leden 2019
Kategorie: Competition
Leopoldsburg, 10GP Cis, Belgium
H60, úsek Omloop 4|Výsledky
Marienborgh Sportcentrum - Park van Eeden (27.01.2019)
Neděle 27 leden 2019
Kategorie: Competition
Wilrijk, TROL, Belgium
H60, úsek Omloop 4|Výsledky
Kepkensberg (20.01.2019)
Neděle 20 leden 2019
Kategorie: Competition
HAM, HAMOK, Belgium
H60, úsek Omloop 5|Výsledky
Kepkensberg (20.01.2019)
Neděle 20 leden 2019
Kategorie: Competition
Ham (Kwaadmechelen), HAMOK, Belgium
H60, úsek Omloop 5|Výsledky