WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H75 | 2530 m | 60 m | 0:40:26 | 15'59" | 6. (12) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Masters D | 3340 m | 75 m | NCL | |||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H75 | 3080 m | 0:35:36 | 11'34" | 4. (12) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:02 | 4430 m | 1:27:55 | 19'51" | 21. (23) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H75 | 3650 m | 0:41:46 | 11'27" | 4. (15) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters D | 4010 m | 1:08:10 | 17'00" | 5. (11) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:57:20 | 12'29" | 14. (26) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4550 m | 1:28:52 | 19'32" | 13. (21) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 4900 m | 1:09:06 | 14'06" | 8. (12) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 5800 m | 1:31:26 | 15'46" | 7. (14) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:46:34 | 10'24" | 11. (31) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 1:06:32 | 14'39" | 12. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:52:14 | 13'04" | 8. (22) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | 1:07:06 | 14'31" | 15. (24) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H75 | 2990 m | 0:30:18 | 10'08" | 3. (16) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H75 | 3030 m | 0:36:51 | 12'10" | 7. (16) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H75 | 3180 m | 0:39:35 | 12'27" | 4. (16) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H75 | 3040 m | 0:26:34 | 8'44" | 1. (16) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H75 | 3290 m | 0:42:09 | 12'49" | 4. (16) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:45:53 | 11'35" | 7. (14) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Rouge | 5300 m | 1:02:08 | 11'43" | 15. (46) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters D | 3420 m | 1:00:21 | 17'39" | 5. (9) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:44:29 | 11'21" | 11. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3470 m | 0:38:32 | 11'06" | 1. (13) | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
SD | 4000 m | 1:33:26 | 23'22" | 4. (11) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:43:06 | 10'25" | 9. (25) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H75 | 3840 m | 0:45:29 | 11'51" | 1. (12) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H75 | 2020 m | 0:40:17 | 19'57" | 1. (10) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H75 | 5120 m | 0:55:53 | 10'55" | 1. (5) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 1:03:35 | 12'28" | 31. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Noir Moyen | 6250 m | 1:29:45 | 14'22" | 39. (47) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H75 | 2490 m | 0:28:48 | 11'34" | 3. (12) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:34:52 | 9'35" | 6. (13) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H75 | 4170 m | 95 m | 1:09:29 | 16'40" | 1. (2) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 4 | 4330 m | 115 m | 1:58:22 | 27'20" | 8. (11) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 3510 m | 0:27:15 | 7'46" | 3. (18) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 2460 m | 0:19:52 | 8'05" | 3. (17) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 2410 m | 0:18:45 | 7'47" | 1. (17) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:45:23 | 26'09" | 28. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:40:42 | 24'56" | 30. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | NCL | ||||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:08:01 | 16'58" | 17. (36) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:12:21 | 12'20" | 31. (44) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H75 | 3500 m | 65 m | 0:41:53 | 11'58" | 3. (18) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H75 | 3800 m | 90 m | NCL | |||
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H75 | 2900 m | 35 m | 0:33:41 | 11'37" | 2. (18) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:23:02 | 17'40" | 12. (18) | |
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
H:Rouge | 3690 m | 45 m | 0:51:47 | 14'02" | 3. (8) | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:56:53 | 16'07" | 9. (14) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:32:07 | 8'58" | 4. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2230 m | 0:22:12 | 9'57" | 0. (5) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:05 | 2830 m | 0:30:49 | 10'53" | 6. (21) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:39:21 | 10'49" | 8. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:31:59 | 9'42" | 6. (21) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:43:20 | 13'59" | 5. (13) | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H75 | 0:25:22 | 1. (4) | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H75 | 1690 m | 40 m | 0:20:09 | 11'55" | -- (11) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:05 | 2870 m | NCL | ||||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:18:10,128 | 8'11" | 6. (20) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H75 | 4520 m | 120 m | 0:55:02 | 12'11" | 2. (7) |