WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - Houthalen sprint 2 - Houthalen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D:03 | 2320 m | 0:29:46 | 12'50" | 6. (10) | Omega | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
D. Masters B | 2550 m | 0:19:44 | 7'44" | 3. (10) | Omega | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
D50 | 5580 m | 165 m | 1:24:09 | 15'05" | 5. (9) | Omega | |
13.04.2024 - Selections EYOC/JWOC/EOC - Open races - Lindscheid | |||||||
D:Course 4 | 3950 m | 135 m | 1:13:05 | 18'30" | 3. (5) | Omega | |
07.04.2024 - Delft City Sprint/ODSK - Delft | |||||||
LE | 5380 m | 1:23:52 | 15'35" | 23. (23) | Omega | ||
06.04.2024 - Campus Sprint/NSK TU Delft - Delft | |||||||
Open 5 km | 5000 m | NCL | Omega | ||||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
D:05 | 4780 m | NCL | OMEGA | ||||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
06 | 6090 m | 100 m | 1:21:03 | 13'19" | 4. (9) | Omega | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
D:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | NCL | Omega | |||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
D50 | 3880 m | 105 m | 1:15:20 | 19'25" | 6. (6) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D50 | 4140 m | 0:55:40 | 13'27" | 5. (9) | Omega | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
D:03 | 3500 m | 0:56:33 | 16'09" | 1. (10) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
D50 | 6090 m | 1:20:49 | 13'16" | 4. (7) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
D. Masters B | 4010 m | 1:24:07 | 20'59" | 5. (5) | Omega | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | |||||||
Civil 2 | 3900 m | OT | OMEGA | ||||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:04 | 4590 m | 0:52:53 | 11'31" | 4. (20) | Omega | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
D:IOF 3 | 3090 m | 0:52:25 | 16'58" | 1. (5) | KOVZ | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | |||||||
D:Rouge Moyen | 4100 m | 0:52:34 | 12'49" | 2. (3) | Omega | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | |||||||
D:Rouge Moyen | 4700 m | NCL | Omega | ||||
11.02.2024 - Régionale 5 couleurs - Champlon | |||||||
D:Rouge | 3900 m | 0:50:45 | 13'01" | 2. (14) | Omega | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
D:Zwart kort | 3400 m | 0:52:13 | 15'21" | 4. (11) | Omega | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
D:OH Zwart kort | 3000 m | 0:39:45 | 13'15" | 1. (2) | Omega | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
D:04 | 4540 m | NCL | Omega | ||||
07.01.2024 - Entrainement Banneux - Banneux | |||||||
D:Moyen | 3950 m | 120 m | 1:01:46 | 15'38" | 8. (20) | Omega | |
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
D:03 | 3060 m | 1:02:04 | 20'17" | 9. (13) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
D50 | 4690 m | 0:50:33 | 10'47" | 9. (13) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D50 | 4770 m | NCL | Omega | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D50 | 4590 m | 0:52:37 | 11'28" | 10. (13) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D50 | 4680 m | 0:56:53 | 12'09" | 9. (13) | Omega | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
D:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:53:17 | 13'27" | 6. (11) | Omega 1 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
D:03 | 3310 m | 0:58:09 | 17'34" | 5. (13) | Omega | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
D:05 | 5140 m | NCL | OMEGA | ||||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
D. Masters B | 3420 m | NCL | Omega | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:04 | 3920 m | 0:50:12 | 12'48" | 9. (19) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D50 | 6140 m | 1:08:46 | 11'12" | 4. (4) | Omega | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
D:Omloop 2 | 5000 m | 1:00:59 | 12'12" | 2. (8) | OMEGA | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
D:04 | 4140 m | 0:44:28 | 10'44" | 8. (17) | KOVZ | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
D. Open | 6160 m | 1:22:29 | 13'23" | 6. (11) | Omega | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | |||||||
D:01 | 4280 m | NCL | Omega | ||||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
D50 | 5890 m | 1:23:01 | 14'06" | 5. (8) | Omega | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4800 m | 1:15:39 | 15'46" | 61. (86) | OMEGA | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
D50 | 3050 m | 0:55:41 | 18'15" | 4. (6) | Omega | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
D50 | 5120 m | 1:07:11 | 13'07" | -- (2) | KOVZ | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:17:09 | 15'26" | 22. (52) | Omega | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D50 | 4190 m | 0:41:34 | 9'55" | 5. (8) | Omega | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
D50 | 5700 m | 165 m | 1:43:19 | 18'08" | 3. (5) | Omega | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | |||||||
D:Parcours 4 | 4330 m | 115 m | NCL | Omega | |||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
W VET | 7690 m | 1:05:24 | 8'30" | 16. (41) | Omega | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
W VET | 2950 m | 0:24:30 | 8'18" | 21. (41) | Omega | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
W VET | 2980 m | 0:24:58 | 8'23" | 21. (41) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
W50 | 4620 m | 1:29:19 | 19'20" | 5. (9) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
W50 | 3680 m | 0:54:47 | 14'53" | 4. (9) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
W50 | 4360 m | 0:59:24 | 13'37" | 3. (8) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
W50 | 4690 m | 1:00:06 | 12'49" | 4. (9) | Omega | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
D50 | 4700 m | 80 m | 1:00:16 | 12'49" | 10. (28) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
D50 | 5900 m | 140 m | 1:32:24 | 15'40" | 13. (27) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
D50 | 4100 m | 55 m | 0:52:03 | 12'42" | 9. (26) | Omega | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | |||||||
WAGENER | 1:44:53 | 24. (29) | Omega | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
D:04 | 3980 m | 0:46:44 | 11'45" | 10. (11) | Omega | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2820 m | 0:30:28 | 10'48" | 3. (14) | Omega | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:04 | 3510 m | 0:34:36 | 9'51" | 3. (16) | Omega | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
D:04 | 3840 m | 0:38:07 | 9'56" | 5. (14) | Omega | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
D:01 | 4660 m | NCL | Omega | ||||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
D:02 | 4340 m | 0:49:43 | 11'27" | 5. (10) | Omega | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
D50 | 1940 m | 50 m | 0:28:11 | 14'32" | 3. (7) | Omega | |
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
D50 | 2400 m | 0:34:08 | 14'13" | 1. (4) | Omega |