WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D40 | 4070 m | 120 m | 0:49:19 | 12'07" | 5. (9) | |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D40 | 7150 m | 1:22:11 | 11'30" | 7. (10) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | 0:41:25 | 10'37" | 5. (30) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:03 | 5380 m | 1:02:29 | 11'37" | 8. (19) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
D:Noir Court | 4900 m | 1:00:07 | 12'16" | 5. (8) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
D:Noir Court | 5800 m | 1:11:17 | 12'17" | 5. (10) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 5800 m | 1:10:19 | 12'07" | 9. (14) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
D:05 | 5400 m | 1:01:17 | 11'21" | 1. (8) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart middel | 6180 m | 1:36:07 | 15'33" | 9. (12) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 1:00:43 | 12'09" | 12. (19) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:03 | 6000 m | 1:17:53 | 12'59" | 9. (16) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | 0:44:31 | 14'33" | 2. (13) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D40 | 4990 m | 0:46:56 | 9'24" | 5. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D40 | 4960 m | 0:43:57 | 8'52" | 4. (10) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D40 | 4950 m | 0:49:21 | 9'58" | 3. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D40 | 4950 m | 0:44:07 | 8'55" | 5. (10) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3310 m | 1:07:13 | 20'18" | 8. (13) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:35:51 | 8'58" | 1. (21) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 1:36:39 | 18'35" | 4. (6) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:03 | 5680 m | 0:51:27 | 9'03" | 3. (14) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
D:Omloop 2 | 5000 m | 0:48:50 | 9'46" | 1. (8) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SD | 3690 m | 1:13:49 | 20'00" | 18. (36) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D40 | 8020 m | 1:40:34 | 12'32" | 4. (11) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
D:Long Difficult | 5620 m | 180 m | NCL | |||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D40 | 7110 m | 1:59:02 | 16'45" | -- (9) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D40 | 4750 m | 0:39:50 | 8'23" | 6. (12) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W40 | 5700 m | 1:04:09 | 11'15" | 3. (15) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W40 | 4080 m | 0:49:00 | 12'01" | 4. (14) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W40 | 5450 m | 0:57:09 | 10'29" | 3. (14) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W40 | 5620 m | NCL | ||||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:02 | 5870 m | 0:54:36 | 9'18" | 1. (12) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D40 | 5700 m | 125 m | 0:54:52 | 9'38" | 4. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D40 | 7000 m | 170 m | 1:17:56 | 11'08" | 6. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D40 | 4300 m | 60 m | 0:48:33 | 11'17" | 3. (19) | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2830 m | 0:25:47 | 9'07" | 5. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 5450 m | 0:53:16 | 9'46" | 2. (12) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 5000 m | 0:47:30 | 9'30" | 7. (9) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:02 | 4340 m | 0:46:36 | 10'44" | 4. (10) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D40 | 2210 m | 55 m | 0:24:07 | 10'55" | 5. (10) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D40 | 0:17:13 | 1. (5) | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:33:45 | 8'29" | -- (15) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters A | 2830 m | 0:20:57 | 7'24" | 1. (12) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D40 | 5880 m | 220 m | 1:04:14 | 10'55" | 3. (6) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 5610 m | 0:48:18 | 8'37" | 1. (20) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 5240 m | 0:39:22 | 7'31" | 4. (16) | ||
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | ||||||
D:01 | 4930 m | 0:43:55 | 8'54" | 2. (11) |