WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
SE | 3020 m | 70 m | 1:14:09 | 24'33" | 6. (17) | |
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 0:55:44 | 11'09" | 7. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:04:12 | 10'42" | 21. (49) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:51:40 | 11'11" | 6. (24) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H-14 | 4300 m | 0:30:31 | 7'06" | 5. (9) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H-14 | 4360 m | 0:32:16 | 7'24" | 5. (9) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H-14 | 4090 m | 0:46:04 | 11'16" | 5. (9) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H-14 | 4160 m | 0:31:01 | 7'27" | 4. (9) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H-14 | 4100 m | 0:37:28 | 9'08" | 5. (9) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Bleu | 3300 m | 0:25:42 | 7'47" | 1. (25) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3310 m | 0:39:26 | 11'55" | 3. (23) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:31:52 | 7'58" | 4. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3420 m | 1:02:37 | 18'19" | 10. (10) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:30:13 | 7'43" | 2. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-14 | 4220 m | 0:36:16 | 8'36" | 3. (9) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 0:52:42 | 10'32" | 4. (31) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Rouge | 3920 m | 125 m | 1:22:40 | 21'05" | 15. (26) | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:35:32 | 8'35" | 4. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3580 m | 0:32:48 | 9'10" | 8. (14) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H-14 | 4860 m | 0:44:25 | 9'08" | 3. (9) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H-14 | 3050 m | 0:34:45 | 11'24" | 3. (5) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:07:27 | 12'00" | 16. (44) | |
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H-14 | 4910 m | 0:44:18 | 9'01" | -- (4) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:19:52 | 6'37" | 18. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-14 | 4190 m | 0:28:37 | 6'50" | 3. (9) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M-14 | 3770 m | 0:49:17 | 13'04" | 4. (11) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M-14 | 3870 m | 0:32:54 | 8'30" | 1. (11) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M-14 | 3850 m | 0:40:31 | 10'31" | 5. (12) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M-14 | 4130 m | 0:33:46 | 8'11" | 3. (14) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:04:28 | 10'59" | 21. (44) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H-14 | 3900 m | 0:28:04 | 7'12" | 2. (13) | ||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H-14 | 4200 m | 90 m | 0:51:13 | 12'12" | 5. (13) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H-14 | 4200 m | 55 m | 0:52:56 | 12'36" | 3. (12) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 1:07:05 | 12. (29) | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:22:12 | 5'35" | 3. (15) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Difficult | 3030 m | 0:31:29 | 10'23" | 5. (16) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 2320 m | 0:15:47 | 6'48" | -- (2) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 0:49:46 | 10'45" | 15. (28) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:33:37 | 8'17" | 2. (19) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:33:08 | 6'38" | 16. (28) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:29:18 | 8'21" | 4. (19) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:39:15 | 9'03" | 4. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H-14 | 1800 m | 40 m | 0:16:03 | 8'55" | 1. (9) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H-14 | 0:14:42 | 2. (4) | ||||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
H:01 | 5090 m | 0:38:34 | 7'35" | 10. (43) | ||
H:02 | 2720 m | 0:41:23 | 15'13" | 21. (31) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:Start to O kort | 2930 m | 0:30:44 | 10'29" | 1. (2) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2830 m | 0:20:23,371 | 7'12" | 5. (12) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:38:11 | 9'12" | 6. (38) | ||
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | ||||||
H:02 | 2500 m | 0:19:53 | 7'57" | 5. (10) | ||
H:01 | 4930 m | 0:44:24 | 9'00" | 11. (29) |