WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H60 | 5580 m | 165 m | 1:10:28 | 12'38" | 14. (20) | K.O.L. | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:04 | 3910 m | 0:46:45 | 11'57" | 17. (37) | K.O.L. | ||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
H:04 | 5210 m | 0:54:10 | 10'24" | 10. (65) | KOL | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H60 | 6090 m | 0:53:18 | 8'45" | 8. (15) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:03 | 5380 m | 1:00:42 | 11'17" | 18. (40) | K.O.L. | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | |||||||
H:Rouge Moyen | 4700 m | 0:54:47 | 11'39" | 2. (5) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Masters C | 3650 m | 0:33:18 | 9'07" | 2. (9) | K.O.L. | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:02:44 | 10'27" | 16. (49) | K.O.L. | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:03 | 5500 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 1:01:39 | 12'04" | 8. (19) | KOL 4 | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Rouge | 2300 m | 0:25:57 | 11'17" | 3. (17) | K.O.L. | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:3 Rouge | 2000 m | 15 m | 0:21:26 | 10'43" | 4. (12) | K.O.L. | |
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:03 | 5680 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H60 | 6140 m | 1:00:09 | 9'48" | 9. (18) | K.O.L. | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:29:55 | 9'39" | 13. (31) | K.O.L. | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:38:17 | 12'21" | 11. (32) | K.O.L. | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | |||||||
H:04 | 5900 m | 1:02:57 | 10'40" | 10. (31) | KOL | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:03 | 5520 m | 0:50:17 | 9'07" | 12. (35) | K.O.L. | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | |||||||
H:01 | 4280 m | 0:39:14 | 9'10" | 10. (24) | K.O.L. | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | |||||||
H:03 | 5900 m | 0:57:40 | 9'46" | 9. (31) | KOL | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H60 | 5890 m | NCL | K.O.L. | ||||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Noir Moyen | 6250 m | 1:07:15 | 10'46" | 26. (47) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H60 | 4750 m | 0:41:14 | 8'41" | 11. (21) | K.O.L. | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H60 | 5400 m | 125 m | 1:05:24 | 12'07" | 23. (34) | K.O.L. | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H60 | 6800 m | 140 m | 1:27:18 | 12'50" | 19. (34) | K.O.L. | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H60 | 4000 m | 50 m | 1:11:52 | 17'58" | 22. (34) | K.O.L. | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | |||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 0:58:47 | 12'30" | 3. (18) | K.O.L. | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:03 | 5810 m | 0:40:13 | 6'55" | 12. (26) | K.O.L. | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:03 | 5450 m | 0:52:15 | 9'35" | 5. (17) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:03 | 4220 m | 0:35:20 | 8'22" | 10. (31) | K.O.L. | ||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | |||||||
H:04 | 6700 m | 0:40:34 | 6'03" | 8. (35) | KOL | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:03 | 3980 m | 0:34:55 | 8'46" | 10. (20) | K.O.L. |