WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HE | 14860 m | 465 m | 1:34:35 | 6'22" | 1. (12) | Antwerp Orienteers | |
13.04.2024 - Selections EYOC/JWOC/EOC - Lindscheid | |||||||
H:Course 1 | 5850 m | 210 m | 0:37:21 | 6'23" | 1. (2) | Be Arrows - Elite | |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | |||||||
M21 | 10970 m | 220 m | 0:57:40 | 5'15" | 1. (16) | OV | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
HE | 5970 m | 205 m | 0:39:31 | 6'37" | 3. (28) | Antwerp Orienteers | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Open | 7220 m | 260 m | 0:56:42 | 7'51" | 3. (28) | Antwerp Orienteers | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
HE | 6680 m | 0:38:38 | 5'47" | 5. (20) | Antwerp Orienteers | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | |||||||
H:LANG | 4630 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Open | 6910 m | 0:41:50 | 6'03" | 2. (25) | Antwerp Orienteers | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:Orohydro | 6190 m | 0:50:45 | 8'12" | 5. (17) | KOVZ | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart XL | 11380 m | 1:19:38 | 7'00" | 2. (15) | Antwerp Orienteers | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:01 | 9310 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:01 | 5990 m | 0:41:06 | 6'52" | 1. (15) | Antwerp Orienteers | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
H:01 | 6190 m | 0:38:01 | 6'08" | 2. (38) | Antwerp Orienteers | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 0:56:35 | 6'24" | 2. (21) | Antwerp Orienteers | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 0:33:47 | 6'25" | 6. (18) | Antwerp Orienteers | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Open | 7240 m | 0:55:04 | 7'36" | 3. (13) | Antwerp Orienteers | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | 0:34:57 | 6'14" | 6. (19) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Open | 7650 m | 0:46:29 | 6'05" | 5. (18) | Antwerp Orienteers | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 6900 m | 0:43:02 | 6'14" | -- (52) | Antwerp Orienteers | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 2620 m | 0:11:36 | 4'26" | 4. (20) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 5030 m | 0:18:59 | 3'46" | 2. (27) | Antwerp Orienteers | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
HE | 15590 m | 1:30:55 | 5'50" | 3. (19) | Antwerp Orienteers | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M ELITE | 4300 m | 0:16:20 | 3'48" | 53. (115) | Antwerp Orienteers | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3150 m | 0:17:47 | 5'39" | 1. (17) | Antwerp Orienteers | ||
07.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO LD - Jura | |||||||
01 | 12800 m | 1:55:33 | 9'02" | 4. (7) | Antwerp Orienteers | ||
06.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO MD - Jura | |||||||
HE | 4700 m | 0:41:05 | 8'44" | 7. (10) | Antwerp Orienteers | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:16:49,621 | 3'52" | 2. (27) | Antwerp Orienteers | ||
22.04.2023 - Nord#20 Malonne - Hall Saint-Berthuin | |||||||
Challenge | 2800 m | 155 m | 0:20:51 | 7'27" | 1. (62) | Antwerp Orienteers | |
22.04.2023 - FSUB/BUSF Championship Sprint - Malonne | |||||||
H. Open | 2400 m | 85 m | 0:15:07 | 6'18" | 1. (21) | Antwerp Orienteers |