WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - Houthalen sprint 2 - Houthalen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 3490 m | 0:32:04 | 9'11" | 13. (29) | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2890 m | 0:16:11 | 5'36" | 8. (15) | ||
20.04.2024 - LOS-Michottepark - Michotte Park Leuven | ||||||
H:02 | 2930 m | 0:24:49 | 8'28" | 6. (24) | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | ||||||
H-14 | 3970 m | 125 m | 0:35:50 | 9'02" | 4. (11) | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 3910 m | 0:41:28 | 10'36" | 12. (37) | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H-14 | 3350 m | 0:36:20 | 10'51" | 4. (11) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-14 | 5560 m | 0:58:33 | 10'32" | 4. (6) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:49:04 | 10'41" | 8. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:34:16 | 7'39" | 1. (31) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
MM | 5030 m | 0:47:10 | 9'23" | 9. (28) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
MM | 5570 m | 0:51:46 | 9'18" | 1. (32) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:39:54 | 10'11" | 6. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-14 | 4220 m | 0:45:37 | 10'49" | 5. (9) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:33:58 | 10'57" | 5. (32) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:32:58 | 10'38" | 17. (31) | ||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | ||||||
H:01 | 5490 m | 0:59:51 | 10'54" | 23. (43) | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:40:44 | 7'24" | 14. (51) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3630 m | 0:35:36 | 9'48" | 7. (14) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:19:29 | 14'09" | 23. (44) | |
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:24:55 | 8'18" | 14. (52) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
H:1 - Lang | 4470 m | 0:39:09 | 8'46" | 9. (31) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M YOUTH | 6080 m | 0:42:17 | 6'57" | 15. (23) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M-14 | 3770 m | 1:03:14 | 16'46" | 8. (11) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M-14 | 3870 m | 1:05:33 | 16'56" | 8. (11) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M-14 | 3850 m | 1:05:25 | 16'59" | 9. (12) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M-14 | 4130 m | 0:43:15 | 10'28" | 8. (14) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 1:04:52 | 17'18" | 32. (55) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Difficult | 3030 m | 0:31:33 | 10'25" | 6. (16) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 2350 m | 0:17:44 | 7'33" | -- (2) | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | ||||||
H:01 | 5210 m | 0:50:44 | 9'44" | 17. (44) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:01 | 4660 m | 0:42:28 | 9'07" | 23. (53) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H-14 | 1800 m | 40 m | 0:19:38 | 10'54" | 6. (9) | |
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | ||||||
H:01 | 4770 m | 0:37:57 | 7'57" | 10. (37) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2830 m | 0:22:13,597 | 7'51" | 8. (12) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:45:06 | 10'52" | 13. (38) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 3900 m | 0:39:55 | 10'14" | 9. (44) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 1:36:43 | 20'40" | 23. (29) | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
H:Spectators | 5000 m | 0:54:57 | 10'59" | 12. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
SE | 3040 m | 0:30:54 | 10'10" | 2. (19) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
SE | 2400 m | NCL | ||||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3180 m | 0:35:44 | 11'14" | 4. (21) | ||
22.10.2022 - LOS 2022-07 - Schaatsbaan Leuven | ||||||
H:02 | 2700 m | 0:36:25 | 13'29" | 3. (25) | ||
08.10.2022 - LOS 2022-06 - Michotte Park Leuven | ||||||
H:02 | 2760 m | 0:28:53 | 10'28" | 2. (17) | ||
17.09.2022 - LOS 2022-04 - Sportoase Leuven | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:47:31 | 11'06" | 13. (22) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H-12 | 3070 m | DSQ | ||||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Pupilles | 1980 m | 0:13:05 | 6'36" | 4. (10) | ||
07.05.2022 - LOS2 UCLL - UCLL Leuven | ||||||
H:02 | 2910 m | 0:23:19 | 8'01" | 3. (18) | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | ||||||
H:02 | 2340 m | 0:20:01 | 8'33" | 7. (10) | ||
22.10.2021 - Los Heverlee Kazerne - Kazerne Heverlee | ||||||
H:02 | 2600 m | 0:29:05 | 11'11" | 1. (7) | ||
09.10.2021 - LOS Salco - Salco-Leuven | ||||||
H:02 | 1610 m | 0:17:03 | 10'35" | 10. (21) | ||
H:03 | 2170 m | 0:25:48 | 11'53" | 23. (46) | ||
18.09.2021 - LOS Arenberg - Arenberg-Leuven | ||||||
H:01 | 5030 m | 0:54:11 | 10'46" | 20. (40) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Pupilles | 1380 m | 0:15:27 | 11'12" | 6. (12) | ||
05.06.2021 - LOS 2021-5 - Leuven | ||||||
H:02 | 2470 m | 0:20:29 | 8'17" | 3. (17) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
H:02 | 2490 m | 35 m | 0:24:11 | 9'42" | 5. (21) | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:02 | 2780 m | 0:30:02 | 10'48" | 4. (25) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
H:02 | 2550 m | 0:22:31 | 8'49" | 1. (12) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:01 | 2200 m | 1:10:18 | 31'57" | 8. (9) | ||
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | ||||||
H:Bleu court | 3400 m | 40 m | 0:44:23 | 13'03" | 8. (13) |