WebRes.helga-o.com |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 7510 m | 1:06:51 | 8'54" | 15. (39) | hamok | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H45 | 5090 m | 0:50:45 | 9'58" | 14. (16) | hamok | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:02 | 4430 m | 1:03:05 | 14'14" | 11. (23) | hamok | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H45 | 7630 m | 1:09:04 | 9'03" | 10. (12) | hamok | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:20:30 | 10'47" | 32. (43) | hamok | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 7290 m | 1:02:22 | 8'33" | 25. (41) | hamok | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:30:45 | 10'04" | 10. (14) | hamok | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Zwart middel | 5000 m | 0:46:48 | 9'22" | 6. (26) | hamok | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7310 m | 1:37:15 | 13'18" | 26. (27) | hamok | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:02 | 7200 m | 1:31:35 | 12'43" | 14. (16) | hamok | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
LD | 7080 m | 1:36:51 | 13'41" | 40. (49) | hamok | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
LD | 7790 m | 1:27:58 | 11'18" | 35. (57) | hamok | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 2 | 6960 m | 1:12:06 | 10'22" | 5. (10) | hamok | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:02 | 6840 m | 1:02:32 | 9'09" | 16. (23) | hamok | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H45 | 7530 m | 1:18:27 | 10'25" | 7. (10) | hamok | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
LD | 6680 m | 1:10:56 | 10'37" | 11. (32) | hamok | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | |||||||
H:01 | 4280 m | 0:37:05 | 8'40" | 7. (24) | hamok | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H45 | 4410 m | 1:29:24 | 20'16" | 5. (8) | hamok | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:29:39 | 15'57" | 29. (44) | hamok | |
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | |||||||
M45 | 14970 m | 1:19:09 | 5'17" | 11. (13) | hamok | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | |||||||
M45 | 23480 m | 2:18:15 | 5'53" | 11. (12) | hamok | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H45 | 6940 m | 0:57:12 | 8'15" | 15. (19) | hamok | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | |||||||
H:01 | 4530 m | 0:44:15 | 9'46" | 6. (18) | hamok | ||
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | |||||||
H:Parcours 2 | 5380 m | 180 m | 2:05:59 | 23'25" | 7. (8) | hamok | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:01 | 3900 m | 0:33:02 | 8'28" | 14. (25) | hamok | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:02 | 7440 m | 1:02:16 | 8'22" | 15. (19) | hamok | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | |||||||
H:Short Difficult | 3030 m | 0:40:39 | 13'25" | 10. (16) | hamok | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | |||||||
H:1 | 1:03:40 | 3. (27) | hamok | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:02 | 5440 m | 1:08:11 | 12'32" | 24. (29) | hamok | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:02 | 4510 m | 0:38:12 | 8'28" | 9. (27) | hamok | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | |||||||
H:01 | 5630 m | 0:45:26 | 8'04" | 16. (27) | hamok | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7050 m | 1:04:19 | 9'07" | 22. (36) | hamok | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 4780 m | 0:42:16 | 8'51" | 5. (15) | hamok | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
H45 | 9220 m | 1:37:54 | 10'37" | 9. (14) | hamok | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:10 | 7090 m | 1:21:15 | 11'28" | 23. (31) | hamok | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | |||||||
H:01 | 6110 m | 0:55:15 | 9'03" | 36. (49) | hamok | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:02 | 7010 m | 1:10:52 | 10'07" | 35. (47) | hamok | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
H:02 | 7050 m | 1:40:00 | 14'11" | 31. (32) | hamok | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
H:02 | 7050 m | NCL | hamok | ||||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
H:02 | 7380 m | 1:33:06 | 12'37" | 19. (22) | hamok | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
MM | 5720 m | 1:07:08 | 11'44" | 2. (11) | hamok | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | |||||||
H:02 | 6750 m | 1:18:00 | 11'33" | 18. (19) | hamok | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | |||||||
H:04 | 4620 m | NCL | hamok | ||||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
H:02 | 6840 m | 1:41:06 | 14'47" | 13. (15) | hamok | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | |||||||
H:03 | 5450 m | 0:49:15 | 9'02" | 6. (22) | hamok | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:03 | 5460 m | 0:51:00 | 9'20" | 9. (28) | hamok | ||
15.10.2022 - NMBS-kampioensschap Fiets-O - Waterschei | |||||||
H:02 | 18370 m | NCL | hamok | ||||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
H45 | 7000 m | NCL | hamok | ||||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:02 | 7340 m | NCL | hamok | ||||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | |||||||
H:01 | 4040 m | 0:42:09 | 10'26" | 22. (31) | hamok | ||
03.09.2022 - HOS Ekkelgaarden - Hasselt | |||||||
H:01 | 4370 m | 0:31:23 | 7'11" | 7. (17) | hamok | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
H45 | 8660 m | 30 m | NCL | hamok | |||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:02 | 5230 m | 1:11:15 | 13'37" | 11. (30) | hamok | ||
11.06.2022 - HOS 4 - Kuringen - Hasselt | |||||||
H:01 | 4860 m | 0:43:24 | 8'56" | 11. (16) | hamok | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | |||||||
H:01 | 4970 m | 0:47:33 | 9'34" | 22. (32) | hamok | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | |||||||
H:01 | 4640 m | 0:46:56 | 10'07" | 23. (31) | hamok | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | |||||||
H:01 | 3550 m | 0:39:26 | 11'06" | 10. (16) | hamok | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | |||||||
H:01 | 0:57:40 | 29. (37) | hamok | ||||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | |||||||
H:01 | 4850 m | 0:51:26 | 10'36" | 24. (33) | hamok | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H45 | 5570 m | 1:10:00 | 12'34" | 22. (23) | hamok | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
H45 | 8460 m | 1:34:15 | 11'08" | 6. (7) | hamok | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
H:02 | 7050 m | NCL | hamok | ||||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7520 m | 1:10:35 | 9'23" | 33. (40) | hamok | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Masters A | 5160 m | 1:04:24 | 12'29" | 20. (21) | hamok | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | |||||||
H:02 | 7350 m | 1:12:55 | 9'55" | 16. (30) | hamok | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:01 | 4570 m | 0:41:32 | 9'05" | 15. (29) | hamok | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:03 | 5450 m | 1:05:54,367 | 12'06" | 20. (29) | hamok | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:IOF-3 | 5500 m | 0:54:43 | 9'57" | 4. (6) | hamok | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | |||||||
H:02 | 6550 m | 1:03:14,226 | 9'39" | 7. (9) | hamok | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Masters A | 5410 m | 1:04:36 | 11'56" | 19. (24) | hamok | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:03 | 5730 m | 1:11:55 | 12'33" | 10. (20) | hamok | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5820 m | 1:33:28 | 16'04" | 36. (47) | hamok | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H40 | 5090 m | 1:33:32 | 18'22" | 17. (18) | hamok | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
SD | 4410 m | 1:04:58 | 14'43" | 7. (10) | hamok | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
LE | 4770 m | 30 m | 0:55:36 | 11'39" | 4. (8) | hamok | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
SD | 4610 m | 1:14:32 | 16'10" | 5. (13) | hamok | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | |||||||
H:03 | 14670 m | 1:41:23 | 6'54" | 5. (8) | hamok | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
SD | 4400 m | 1:13:47 | 16'46" | 19. (31) | hamok | ||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:05 | 2990 m | 0:31:31 | 10'32" | -- (8) | hamok | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:04 | 5950 m | 1:05:16 | 10'58" | -- (35) | hamok | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
SE | 4800 m | 1:10:22 | 14'39" | 3. (16) | hamok | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:05 | 4600 m | 1:02:51 | 13'39" | -- (18) | hamok | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | |||||||
H:02 | 3220 m | 1:04:13 | 19'56" | 9. (10) | hamok-BOS | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
H:02 | 3000 m | 1:11:13 | 23'44" | 8. (10) | KOL KOS |