WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
HE | 6680 m | 0:54:41 | 8'11" | 15. (20) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H21 | 10640 m | 1:27:46 | 8'15" | 4. (6) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
LD | 7080 m | 0:51:50 | 7'19" | 19. (49) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
LD | 7790 m | 1:16:34 | 9'50" | 23. (57) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
LD | 7070 m | 0:56:11 | 7'57" | 10. (43) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 1:23:03 | 9'24" | 15. (21) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6240 m | 1:25:12 | 13'39" | 12. (18) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:01 | 9210 m | 1:07:19 | 7'19" | 15. (46) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H21 | 9410 m | 1:15:47 | 8'03" | 12. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Open | 7610 m | 1:08:14 | 8'58" | 9. (18) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
HE | 15120 m | 2:14:10 | 8'52" | 9. (13) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | 0:45:38 | 9'19" | 18. (86) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H21 | 14000 m | 1:50:37 | 7'54" | -- (15) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
HE | 15590 m | 2:23:13 | 9'11" | 18. (19) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | NCL | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | 1:59:20 | 18'20" | 27. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_long | 7400 m | 2:06:44 | 17'08" | 27. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
HE | 11000 m | 415 m | NCL | |||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
HE | 10700 m | 260 m | 1:36:32 | 9'01" | 26. (32) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
HE | 6500 m | 95 m | 0:59:39 | 9'11" | 23. (32) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:01 | 3900 m | 0:31:27 | 8'04" | 9. (25) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:01 | 9430 m | 0:54:54 | 5'49" | 12. (22) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 8340 m | NCL | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:01 | 6060 m | 0:44:33 | 7'21" | 12. (19) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:01 | 6970 m | 0:55:06 | 7'54" | 11. (16) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:01 | 5470 m | 0:41:00 | 7'30" | 12. (20) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 8950 m | 1:06:05 | 7'23" | 14. (28) | ||
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | ||||||
H:01 | 4930 m | 0:34:40 | 7'02" | 2. (29) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 4890 m | NCL | ||||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:09 | 8770 m | 1:03:08 | 7'12" | 7. (16) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro 1 | 5920 m | 1:05:24 | 11'03" | 6. (15) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
H. Senioren - Séniors | 0:20:17 | 2. (5) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:01 | 8830 m | 1:00:59 | 6'54" | 14. (31) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H21 | 7430 m | 1:13:40 | 9'55" | 8. (11) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H21 | 7590 m | 0:59:41 | 7'52" | 6. (11) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H21 | 7400 m | 0:59:50 | 8'05" | 6. (11) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H21 | 7620 m | 0:51:12 | 6'43" | 4. (12) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H21 | 7500 m | 1:06:16 | 8'50" | 4. (11) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9070 m | 1:04:37 | 7'07" | 10. (16) | ||
20.11.2022 - BOC 2 # Groenendaal - Hotel Dolce La Hulpe | ||||||
H:Noir très long | 10020 m | 170 m | NCL | |||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H21 | 5500 m | 0:58:55 | 10'43" | 4. (16) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H21 | 7340 m | 0:55:33 | 7'34" | 4. (16) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H21 | 3810 m | 0:27:51 | 7'19" | 3. (16) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 1:40:52 | 9. (44) | ||||
22.10.2022 - LOS 2022-07 - Schaatsbaan Leuven | ||||||
H:01 | 4830 m | 0:51:47 | 10'43" | 5. (39) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
HE | 15040 m | 2:19:45 | 9'18" | 6. (7) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:21:56 | 9'12" | 12. (23) | ||
17.09.2022 - LOS 2022-04 - Sportoase Leuven | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:30:06 | 7'02" | 2. (22) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
H:01 | 4040 m | 0:31:33 | 7'49" | 4. (31) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H21 | 10290 m | 345 m | 1:30:19 | 8'47" | 3. (9) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 5780 m | 1:22:55 | 14'21" | -- (32) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H21 | 8130 m | 1:20:09 | 9'52" | 9. (11) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H21 | 9280 m | 2:05:17 | 13'30" | 9. (11) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H21 | 6680 m | 1:15:31 | 11'18" | 10. (11) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H21 | 9680 m | 320 m | 1:42:02 | 10'32" | 3. (12) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H21 | 9100 m | 220 m | 1:25:47 | 9'26" | 1. (13) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H21 | 5440 m | 110 m | 0:57:39 | 10'36" | 4. (12) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H21 | 6800 m | 195 m | 1:14:56 | 11'01" | 1. (5) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:01 | 6600 m | 0:49:47 | 7'33" | 7. (13) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:01 | 6550 m | 10:52:41 | 99'39" | 18. (18) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
01 | 2920 m | 0:21:08 | 7'14" | 13. (25) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
01 | 2640 m | NCL | ||||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:01 | 3200 m | 90 m | 0:28:19 | 8'51" | 9. (17) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:01 | 3230 m | 40 m | 0:25:54 | 8'01" | 9. (19) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Open | 3540 m | 0:25:08 | 7'06" | 13. (22) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:36:13 | 13'11" | 30. (38) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 8470 m | 1:14:24 | 8'47" | 15. (21) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H21 | 6420 m | 0:43:21 | 6'45" | 1. (5) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H21 | 10530 m | 220 m | 1:59:04 | 11'18" | 2. (6) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:12:05 | 8'01" | 16. (24) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H21 | 8870 m | NCL | ||||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H21 | 9050 m | 1:06:18 | 7'20" | 21. (35) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:01 | 8670 m | 1:15:47 | 8'44" | 7. (18) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:05:52 | 7'19" | 10. (20) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:01 | 8500 m | 1:28:45 | 10'26" | 9. (21) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H21 | 9710 m | 210 m | 1:42:29 | 10'33" | 3. (4) | |
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir long | 8500 m | 130 m | 1:20:35 | 9'29" | 11. (23) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Open | 5920 m | 0:54:31 | 9'13" | 12. (20) | ||
09.10.2021 - LOS Salco - Salco-Leuven | ||||||
H:01 | 1550 m | 0:10:43 | 6'54" | 2. (45) | ||
H:03 | 2170 m | 0:14:45 | 6'47" | 1. (46) | ||
03.10.2021 - Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen - Weyervlakte | ||||||
LD | 7900 m | 1:26:09 | 10'54" | 3. (22) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:01 | 9070 m | 1:18:33 | 8'40" | 17. (28) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:01 | 4050 m | 0:24:07 | 5'57" | 2. (24) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H21 | 9020 m | 1:30:22 | 10'01" | 8. (10) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H21 | 8840 m | 1:40:29 | 11'22" | 6. (10) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H21 | 8980 m | 1:36:39 | 10'46" | 7. (10) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H21 | 9040 m | 185 m | 2:26:08 | 16'10" | 12. (15) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H21 | 9180 m | 120 m | NCL | |||
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H21 | 5830 m | 90 m | 1:01:40 | 10'35" | 9. (15) | |
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:04 | 5310 m | 0:46:03 | 8'40" | 9. (21) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
H:01 | 3880 m | 60 m | 0:29:02 | 7'28" | 11. (51) | |
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:04 | 5190 m | 0:51:29 | 9'55" | 12. (37) | ||
10.10.2020 - LOS 6 - Sportoase - Leuven | ||||||
H:01 | 3780 m | 0:30:45 | 8'08" | 5. (40) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H21 | 5120 m | 50 m | 0:55:10 | 10'46" | 7. (8) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:01 | 5610 m | 0:57:49 | 10'18" | 14. (35) | ||
19.09.2020 - LOS 5 - Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:01 | 4720 m | 0:35:39 | 7'33" | 15. (30) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 5060 m | 0:42:44 | 8'26" | 17. (42) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H21 | 6580 m | 175 m | 1:37:14 | 14'46" | 6. (9) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:24:09 | 10'31" | 32. (43) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:02 | 5090 m | 0:38:22 | 7'32" | 8. (23) | ||
14.02.2020 - Avond-O - Zwarte Horst | ||||||
H:01 | 6300 m | NCL | ||||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7780 m | 1:00:25 | 7'45" | -- (23) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:01:31 | 11'23" | -- (22) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:04 | 6290 m | 1:04:56 | 10'19" | -- (33) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:speciaal 2 | 3210 m | 0:22:10 | 6'54" | 2. (8) | ||
H:01 | 4090 m | 0:28:17 | 6'54" | 6. (32) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 0:46:16 | 7'40" | 12. (46) | ||
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | ||||||
H:Noir moyen | 6200 m | 95 m | 2:03:34 | 19'55" | 32. (36) | |
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H50 | 6500 m | 0:44:02 | 6'46" | -- (16) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4290 m | 1:03:21 | 14'46" | 17. (30) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5610 m | NCL | ||||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:35:47 | 8'42" | 16. (53) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
H:02 | 3790 m | 0:28:52 | 7'36" | 2. (26) |