WebRes.helga-o.com |
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kinder-O | NT | |||||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:09 | NT | |||||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:06 | 3040 m | NCL | ||||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 4 | 2680 m | 1:01:52 | 23'05" | 2. (4) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:Kinder-O | FIN | |||||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 2680 m | 0:50:00 | 18'39" | 3. (8) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
D:08 | 2200 m | 0:41:36 | 18'55" | 1. (2) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D10B | 2270 m | 0:50:36 | 22'17" | 5. (7) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
D:Kinder-O | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (10) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
06 | 1360 m | 0:18:32 | 13'38" | 1. (4) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:08 | 2600 m | 0:35:19 | 13'35" | 1. (5) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
D:08 | 3000 m | 1:03:31 | 21'10" | 5. (8) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:05 | 1940 m | NCL | ||||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D10B | 2310 m | 1:22:25 | 35'40" | 4. (4) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:08 | 2090 m | NT | ||||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
D:08 | 1000 m | 0:01:00 | 1'00" | 1. (2) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:11 | 1030 m | 0:00:00 | 0'00" | 1. (6) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (10) |