WebRes.helga-o.com |
28.01.2024 - OL Zypendaal-Sonsbeek - Arnhem | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 KM | 7690 m | 1:17:32 | 10'05" | 19. (27) | ARGUS | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H55 | 7110 m | 1:17:23 | 10'53" | 8. (16) | ARGUS | ||
16.04.2023 - NK Sprint Doesburg - Doesburg | |||||||
H55 | 2880 m | 0:17:59 | 6'15" | 4. (7) | ARGUS | ||
22.01.2023 - NK Middle Distance Kootwijkerzand 22-01-23 - Kootwijkerzand | |||||||
H55 | 4490 m | 0:46:00 | 10'15" | 5. (11) | ARGUS | ||
13.11.2022 - NK Lang Westerrode-Roekel - Ede | |||||||
H55 | 8000 m | 1:44:34 | 13'04" | 6. (7) | argus | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | |||||||
H55 | 4530 m | 0:48:45 | 10'46" | 19. (26) | ARGUS | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | |||||||
H55 | 7200 m | 1:36:38 | 13'25" | 22. (25) | ARGUS | ||
29.10.2021 - Wageningen Night Sprint Relay - Wageningen Campus | |||||||
03 | 3500 m | 0:26:39,906 | 7'37" | 5. (9) | ARGUS | ||
26.09.2021 - Orientrail Panbos-Beerschot - Zeist | |||||||
Lang | 9000 m | 1:21:14 | 9'02" | 13. (17) | ARGUS | ||
16.09.2021 - CISM (R) - Relay - Hechtel-Eksel | |||||||
D. Senioren - séniors | 4200 m | NCL | MIX Team | ||||
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | |||||||
M Master 2 | 4900 m | 165 m | 1:11:01 | 14'29" | 25. (75) | NEDERLAND TEAM | |
12.01.2020 - Zijpendaal 12 jan 2020 - Arnhem | |||||||
D:7km D | 7680 m | 1:39:35 | 12'57" | 28. (30) | Argus | ||
03.11.2019 - Interclub (NC 7) - Ginkel Noord | |||||||
H55 | 6300 m | 1:02:49 | 9'58" | 5. (6) | Argus | ||
22.09.2019 - NK Middle - Arnhemseheide | |||||||
H55 | 4600 m | 0:47:44 | 10'22" | 4. (4) | Argus | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
LD | 7150 m | 2:20:07 | 19'35" | 6. (10) | ARGUS | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
LD | 6910 m | 1:27:40 | 12'41" | 12. (15) | ARGUS | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
H55 | 4570 m | 85 m | 0:54:35 | 11'56" | 20. (22) | ARGUS | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | |||||||
H:Special 3,5 km | 3600 m | 85 m | 1:26:06 | 23'54" | 7. (9) | ARGUS | |
14.04.2019 - Dubbelsprint Rotterdam - Omloop 2 - Rotterdam | |||||||
01 | 3000 m | 0:22:52 | 7'37" | 17. (23) | Argus | ||
14.04.2019 - Dubbelsprint Rotterdam - Omloop 1 - Rotterdam | |||||||
01 | 5000 m | 0:36:42 | 7'20" | 21. (25) | Argus | ||
25.11.2018 - Noord Ginkel - Noord Ginkel | |||||||
8 km | 7800 m | 1:40:03 | 12'49" | 14. (19) | Argus | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | |||||||
Aflossing Rik Thys | 5030 m | 1:04:05 | 12'44" | 72. (98) | LO/S | ||
21.05.2018 - 3JB 2018 - Course du jour - Bouillon | |||||||
LE | 4200 m | 1:03:30 | 15'07" | 3. (6) | Indiv. | ||
20.05.2018 - 3JB 2018 - Course du jour - Pussemange | |||||||
LE | 6700 m | NCL | Indiv. | ||||
19.05.2018 - 3JB 2018 - Course du jour - Sugny | |||||||
SE | 4000 m | 1:29:50 | 22'27" | 13. (28) | Indiv. |