WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H55 | 4560 m | NCL | ||||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H55 | 6650 m | 1:19:47 | 12'00" | 12. (12) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:03 | 5380 m | 1:24:28 | 15'42" | 34. (40) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart middel | 5000 m | NCL | ||||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 0:59:18 | 13'04" | -- (26) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
MM | 5570 m | 1:00:08 | 10'48" | 9. (32) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:26:43 | 12'38" | 15. (18) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:47:43 | 11'56" | 24. (33) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters B | 4440 m | 1:04:06 | 14'26" | 9. (12) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M65 | 4620 m | 1:27:46 | 19'00" | -- (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Difficult | 3030 m | NCL | ||||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:03 | 5450 m | 1:06:49 | 12'16" | -- (17) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:03 | 3980 m | 0:41:00 | 10'18" | 13. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 8:51:16 | 129'35" | 27. (30) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H50 | 7370 m | 310 m | 1:51:59 | 15'12" | 16. (16) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 1:00:46 | 10'50" | 22. (41) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H50 | 7320 m | 1:39:18 | 13'34" | 14. (15) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:12 | 4780 m | 0:46:21 | 9'42" | 2. (22) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4860 m | 1:03:51 | 13'08" | 12. (18) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:03 | 5700 m | 1:12:04 | 12'39" | 33. (42) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
MM | 5500 m | 1:08:57 | 12'32" | 8. (19) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:03 | 6340 m | 1:21:26 | 12'51" | 17. (22) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:01 | 8440 m | NCL | ||||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H50 | 4880 m | 1:16:07 | 15'36" | 33. (41) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H50 | 6190 m | 1:18:34 | 12'42" | 38. (41) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H50 | 3550 m | NCL | ||||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:03 | 6000 m | NCL | ||||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:03 | 5460 m | 1:12:41 | 13'19" | 24. (28) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5310 m | 0:55:01 | 10'22" | 13. (29) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
SD | 4340 m | NCL | ||||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H50 | 7160 m | 1:21:09 | 11'20" | 16. (18) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters B | 4100 m | 0:54:48 | 13'22" | 18. (25) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 5870 m | 1:13:56 | 12'36" | -- (36) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:03 | 6120 m | 1:06:22 | 10'51" | 24. (32) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H50 | 6120 m | 1:00:39 | 9'55" | 5. (7) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H50 | 6010 m | 1:12:59 | 12'09" | 11. (12) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H50 | 6110 m | 1:23:59 | 13'45" | 11. (14) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:03 | 5480 m | 1:09:59 | 12'46" | 22. (28) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:03 | 5450 m | 1:15:27 | 13'51" | 25. (29) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir moyen | 5600 m | 100 m | NCL | |||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:53:15 | 9'46" | 15. (23) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:58:57 | 10'32" | 10. (29) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:03 | 5550 m | 1:04:05 | 11'33" | 14. (22) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:03 | 5340 m | 1:02:27,511 | 11'42" | 10. (15) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H50 | 4530 m | 0:45:16 | 10'00" | 10. (15) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H50 | 7200 m | 1:43:43 | 14'24" | 13. (15) | ||
29.10.2021 - Wageningen Night Sprint Relay - Wageningen Campus | ||||||
05 | 3500 m | 0:24:10 | 6'54" | 2. (7) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters B | 4560 m | 0:50:59 | 11'11" | 23. (33) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 6500 m | NCL | ||||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:03 | 5730 m | NCL | ||||
02.09.2021 - HOS 6 - Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
H:01 | 4230 m | 0:34:31 | 8'10" | 9. (15) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:02 | 3990 m | 0:35:58,558 | 9'01" | 6. (24) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7780 m | NCL | ||||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7480 m | 1:37:34 | 13'03" | 16. (19) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7220 m | 1:36:31 | 13'22" | 15. (19) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:02 | 1140 m | 0:29:20 | 25'44" | 10. (20) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:03 | 3810 m | NCL | ||||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H50 | 6510 m | 105 m | 1:38:19 | 15'06" | 23. (31) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H50 | 6640 m | 70 m | 1:35:25 | 14'22" | 27. (31) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H50 | 4270 m | 70 m | NCL | |||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H50 | 4480 m | 110 m | 1:15:36 | 16'53" | 19. (20) | |
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 5970 m | 0:57:57 | 9'42" | 25. (29) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H50 | 6810 m | 1:30:05 | 13'13" | 22. (23) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H50 | 4580 m | 40 m | NCL | |||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H50 | 6940 m | NCL | ||||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H50 | 2740 m | 85 m | 0:27:10 | 9'54" | 6. (9) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6480 m | 1:28:46 | 13'41" | 41. (48) | ||
24.08.2020 - Training National Team - Banneux wijk Hasselt | ||||||
H:National Team | 4460 m | 0:30:40 | 6'52" | 16. (19) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H50 | 7700 m | NCL | ||||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 6130 m | 1:11:40 | 11'41" | -- (30) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H50 | 5640 m | NCL | ||||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H50 | 5700 m | 1:08:53 | 12'05" | 23. (29) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H50 | 5860 m | 1:18:43 | 13'25" | 25. (29) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H50 | 5800 m | 0:55:52 | 9'37" | 18. (29) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H50 | 5500 m | 0:58:00 | 10'32" | 20. (29) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:01:18 | 10'45" | 20. (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:04 | 6200 m | NCL | ||||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:04 | 5360 m | 0:59:46 | 11'09" | -- (30) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H50 | 6030 m | 1:04:21 | 10'40" | 20. (35) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H50 | 6510 m | 1:32:26 | 14'11" | 20. (35) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H50 | 4830 m | 1:50:21 | 22'50" | 31. (35) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters B | 4100 m | 0:42:16 | 10'18" | 8. (14) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H50 | 6500 m | 1:06:19 | 10'12" | 10. (16) | ||
06.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Woluwé | ||||||
H:Noir Long | 2600 m | 0:58:19 | 22'25" | 50. (63) | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | ||||||
H:5km | 5000 m | 0:38:00 | 7'35" | 2. (4) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H50 | 7600 m | 100 m | 1:52:28 | 14'47" | 17. (17) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H50 | 7400 m | 220 m | 2:10:09 | 17'35" | 11. (14) | |
31.08.2019 - BOS #6: Resterheide - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3360 m | 0:28:35 | 8'30" | 1. (18) | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H50 | 7810 m | 235 m | NCL | |||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H50 | 7090 m | NCL | ||||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H50 | 7130 m | 1:17:12 | 10'49" | 14. (18) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 5200 m | NCL | ||||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H50 | 7000 m | 1:29:50 | 12'50" | 11. (13) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H50 | 2440 m | 0:30:28 | 12'29" | 9. (12) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H50 | 1720 m | NCL | ||||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:02:15 | 11'06" | -- (35) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H50 | 6710 m | NCL | ||||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H50 | 7470 m | NCL | ||||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H50 | 6900 m | 150 m | 1:31:53 | 13'18" | 17. (19) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:05 | 4420 m | 0:51:14 | 11'35" | -- (22) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:05 | 4310 m | 0:52:47 | 12'14" | -- (25) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:05 | 4690 m | 0:50:44 | 10'49" | -- (23) | ||
16.12.2018 - Ultra-longues Distances - Tervueren | ||||||
Bleu | 4900 m | 105 m | 0:47:22 | 9'39" | 11. (49) | |
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:04 | 5640 m | 1:02:58 | 11'09" | -- (26) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:51:20 | 9'05" | -- (42) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:51:34 | 11'27" | -- (29) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:06 | 3850 m | 0:50:52 | 13'12" | -- (27) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3330 m | 1:21:08 | 24'21" | 7. (8) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:55:38 | 13'14" | 9. (22) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H45 | 7310 m | 2:06:56 | 17'21" | 13. (14) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters B | 4500 m | NCL | ||||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H45 | 9100 m | 220 m | 2:27:14 | 16'10" | 15. (18) | |
19.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK dag 3 - Hechtel | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:01:25 | 13'38" | 10. (20) | ||
18.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK - dag 2 - Hechtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:05:23 | 14'51" | 12. (14) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:06:03 | 15'00" | 21. (31) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:47:58 | 10'25" | 13. (29) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:04 | 4400 m | 1:03:34 | 14'26" | 35. (41) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:55:54 | 12'42" | 16. (23) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H45 | 5100 m | 1:47:27 | 21'04" | 11. (12) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:06:03 | 11'47" | 24. (46) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:05 | 5030 m | 0:57:41 | 11'28" | -- (28) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:46:30 | 11'04" | -- (34) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
SD | 4400 m | 0:46:25 | 10'32" | 8. (27) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
SD | 4000 m | 0:48:33 | 12'08" | 10. (24) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4600 m | 1:21:58 | 17'49" | 32. (45) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
SD | 3230 m | 0:48:11 | 14'55" | 23. (35) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
SD | 4310 m | 1:07:40 | 15'41" | 21. (27) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:25:30 | 18'35" | -- (20) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:05 | 4020 m | 1:11:07 | 17'41" | -- (17) |