WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:03 | 5660 m | 1:09:01 | 12'12" | 6. (11) | ||
16.03.2024 - Championnat FRSO de Sprint - Barvaux | ||||||
D. Open | 2670 m | 0:21:09 | 7'55" | 3. (11) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
03 | 6800 m | 1:29:13 | 13'07" | 48. (86) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
D:03 | 6000 m | 107 m | 1:29:54 | 14'59" | 1. (6) | |
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
D:03 | 6700 m | 2:02:48 | 18'20" | 5. (8) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
LD | 7790 m | 1:52:49 | 14'29" | 47. (57) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Noir | 8200 m | 1:20:50 | 9'51" | 21. (48) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:03 | 7150 m | 1:27:24 | 12'13" | 4. (10) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | ||||||
D:3 Rouge | 2000 m | 15 m | 0:19:40 | 9'50" | 1. (17) | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
D:Rouge | 2300 m | 0:23:09 | 10'04" | 1. (17) | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | ||||||
D:Rouge Long | 6000 m | 135 m | 1:58:02 | 19'40" | 3. (7) | |
18.11.2023 - NORD#8 - Masuage - Masuage - Jambes | ||||||
Challenge | 3800 m | 0:45:53 | 12'04" | 16. (39) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | ||||||
D:Noir Long | 4000 m | 0:42:33 | 10'38" | 5. (11) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
D:Noir Long | 4000 m | 0:38:28 | 9'37" | 6. (11) | ||
09.11.2023 - Militair regelmatigheidscriterium - Ciney | ||||||
D:03 | 5000 m | 170 m | 0:42:25 | 8'29" | 1. (7) | |
14.10.2023 - NORD#5 - Bouge - Bouge | ||||||
Challenge | 2900 m | 0:35:53 | 12'22" | 4. (34) | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
D:03 | 6700 m | NCL | ||||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
D:04 | 4500 m | 0:54:59 | 12'13" | -- (6) | ||
16.09.2023 - Nord #2 - Citadelle de Namur - Citadelle de Namur | ||||||
Intermédiaire | 2700 m | 0:36:07 | 13'23" | 1. (23) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:24:51 | 8'17" | 12. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
D:Bleu Court | 4410 m | 0:54:02 | 12'15" | 1. (8) | ||
08.09.2023 - Vendredi de l'orientation - Welkenraedt | ||||||
D:Challenge | 3520 m | 40 m | 0:33:36 | 9'33" | 6. (53) | |
01.04.2023 - NORD#18 - Profondeville - | ||||||
Challenge | 3400 m | 0:42:39 | 12'33" | 9. (30) | ||
19.02.2023 - Régionale 9 couleurs - Chevetogne | ||||||
D:Noir moyen | 4790 m | 160 m | 0:53:38 | 11'12" | 3. (19) | |
18.02.2023 - Course de nuit - Chevetogne | ||||||
D:Nuit Court | 3550 m | 110 m | 1:18:01 | 21'59" | 13. (21) | |
18.02.2023 - Course au score - Chevetogne | ||||||
D:Long | 0:50:55 | 12. (31) | ||||
14.01.2023 - Nord#12 Malonne - Bois du Cabaca | ||||||
Challenge | 3500 m | 0:54:42 | 15'38" | 23. (46) | ||
26.11.2022 - NORD #8 - Masuage - | ||||||
Challenge | 4300 m | 0:45:02 | 10'28" | 8. (46) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5170 m | 1:14:35 | 14'26" | 40. (72) | ||
04.11.2021 - Challenge Autmans 2021 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 5230 m | 1:27:23 | 16'42" | 50. (58) | ||
20.10.2021 - Militair Kampioenschap Interkorpsen - Leopoldsburg | ||||||
03 | 5970 m | 1:36:37 | 16'11" | 36. (51) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5100 m | 0:57:06 | 11'11" | 65. (118) | ||
07.02.2019 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
03 | 7500 m | 110 m | 1:40:32 | 13'24" | 34. (77) | |
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
05 | 5630 m | 1:34:03 | 16'42" | 24. (29) | ||
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | ||||||
Burg_Lang | 9300 m | 0:00:00 | -- (7) |