WebRes.helga-o.com |
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:Groen | 2700 m | 0:23:01 | 8'31" | 1. (2) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
XS | 2590 m | 0:30:42 | 11'51" | 2. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
XS | 2570 m | 0:22:54 | 8'55" | 0. (9) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
XS | 2500 m | 0:23:33 | 9'25" | 2. (12) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Start-to-O Short | 2440 m | 0:40:48 | 16'43" | 1. (2) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 2730 m | 0:43:13 | 15'50" | 1. (6) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D-10 | 2250 m | 0:24:57 | 11'05" | 1. (1) | ||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | ||||||
D:02 | 2850 m | 0:55:42 | 19'33" | 10. (15) | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
D:02 | 3830 m | 0:43:39 | 11'24" | 4. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SE | 2950 m | 0:35:13 | 11'56" | 1. (21) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D-10 | 2140 m | 0:21:04 | 9'51" | 1. (2) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D-10 | 2330 m | 0:28:42 | 12'19" | 1. (1) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
D:Short Easy | 1910 m | 0:25:48 | 13'30" | 1. (8) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
D:2 -Kort | 2490 m | 0:32:45 | 13'09" | 2. (22) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D10B | 1520 m | 0:17:37 | 11'35" | 1. (1) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W-10 | 2800 m | 0:28:41 | 10'15" | 1. (8) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W-10 | 2690 m | 0:38:46 | 14'25" | 3. (8) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W-10 | 2710 m | 0:32:00 | 11'48" | 1. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W-10 | 2870 m | 0:50:14 | 17'30" | 4. (6) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:04 | 2530 m | 0:42:51 | 16'56" | 1. (2) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D10B | 3000 m | 60 m | 0:32:34 | 10'51" | 2. (8) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D10B | 3100 m | 55 m | 0:36:54 | 11'54" | 2. (8) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D10B | 2800 m | 25 m | 0:28:58 | 10'21" | 1. (8) | |
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | ||||||
D:02 | 2490 m | 0:45:18 | 18'12" | 17. (47) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:08 | 2440 m | 0:31:55 | 13'05" | 1. (3) | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
D:02 | 2720 m | 0:41:34 | 15'17" | 15. (26) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D10B | 2540 m | 0:38:21 | 15'06" | 1. (2) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 2680 m | 0:40:10 | 14'59" | 2. (8) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D10B | 1810 m | 0:24:18 | 13'26" | 1. (4) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D10B | 2060 m | 0:24:19 | 11'48" | 1. (4) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D10B | 1330 m | 0:18:39 | 14'01" | 2. (4) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D10B | 2350 m | 55 m | 0:25:53 | 11'01" | 2. (5) | |
28.08.2022 - BCR 2022 - Day courses - Gives | ||||||
SE | 2600 m | 70 m | 1:02:14 | 23'56" | 10. (15) | |
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D10B | 2220 m | 60 m | 0:24:43 | 11'08" | 1. (7) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D10B | 2110 m | 75 m | 0:26:58 | 12'47" | 1. (7) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D10B | 1720 m | 15 m | 0:21:23 | 12'26" | 1. (7) | |
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W CHILDREN | 1990 m | 0:20:10 | 10'08" | 2. (3) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W CHILDREN | 1680 m | 0:18:26 | 10'58" | 2. (3) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D10B | 2350 m | 0:32:03 | 13'38" | 1. (1) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:08 | 2600 m | 0:45:40 | 17'34" | 2. (5) | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
D:Vert | 2600 m | 0:31:58 | 12'18" | 1. (2) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
D:Vert | 1700 m | 35 m | 0:21:05 | 12'24" | 1. (5) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
DE | 2210 m | 0:26:03 | 11'47" | 2. (5) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
DE | 2900 m | 0:33:46 | 11'39" | 1. (5) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
Short Easy | 2850 m | 1:01:23 | 21'32" | 7. (13) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D10B | 2630 m | 1:03:58 | 24'19" | 3. (4) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
D10B | 2300 m | 65 m | 0:50:51 | 22'07" | 1. (2) | |
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D10B | 2430 m | 40 m | 0:35:38 | 14'40" | 5. (6) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D10B | 2570 m | 20 m | 0:40:13 | 15'39" | 4. (6) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D10B | 1960 m | 20 m | 0:32:41 | 16'41" | 2. (6) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D10B | 2400 m | 55 m | 0:44:51 | 18'41" | 2. (3) | |
05.06.2021 - LOS 2021-5 - Leuven | ||||||
D:02 | 2470 m | 0:30:55 | 12'31" | 5. (17) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
D:02 | 2490 m | 35 m | 0:45:39 | 18'20" | 11. (17) | |
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
D:02 | 2550 m | 0:36:35 | 14'20" | 5. (8) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
D:01 | 2200 m | 0:53:02 | 24'06" | 8. (11) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D10B | 2170 m | NT | ||||
Kinder-O | 4530 m | NT | ||||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D10B | 2310 m | 0:37:30 | 16'14" | 1. (4) | ||
10.10.2020 - LOS 6 - Sportoase - Leuven | ||||||
D:02 | 1980 m | 0:27:03 | 13'39" | 10. (18) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D10B | 1400 m | 10 m | 0:25:24 | 18'08" | 2. (3) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D10B | 1860 m | 0:24:39 | 13'15" | 2. (2) | ||
19.09.2020 - LOS 5 - Arenbergpark - Leuven | ||||||
D:03 | 1770 m | 0:29:07 | 16'27" | 4. (6) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
D:Kinder-O | 1:00:00 | 1. (3) | ||||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:08 | 2090 m | NT | ||||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
Kinder-O | 1670 m | NT | ||||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
Kinder-O | 980 m | NT | ||||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:10 | 1:00:00 | -- (7) | ||||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (20) | ||
13.11.2019 - SVS kampioenschap - Provinciaal domein Kessel-lo | ||||||
D:04 | 2800 m | 0:52:28 | 18'44" | 8. (13) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:08 | 980 m | NT | ||||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
D:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (15) | ||
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel | ||||||
D:04 | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (9) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:08 | 2200 m | 0:10:10 | 4'37" | -- (8) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:08 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 1. (6) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
Kinder-O | 400 m | 1:00:00 | 150'00" | 1. (13) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 4700 m | 0:10:00 | 2'07" | 2. (19) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
Kinder-O | 990 m | NT | ||||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
Kinder-O | 1010 m | NT | ||||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:10 | 1000 m | NT | ||||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
D:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (16) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (34) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (27) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
Kinder-O | 2380 m | NT | ||||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | 1. (40) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
D:10 | 1500 m | 0:10:10 | 6'46" | 1. (11) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
Kinder-O | 1:00:00 | 1. (31) |