WebRes.helga-o.com |
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:LANG | 4630 m | 0:35:45 | 7'43" | 41. (49) | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4400 m | 0:34:11 | 7'46" | 29. (39) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
H:Lang | 4710 m | 0:33:58 | 7'13" | 28. (41) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5030 m | 0:34:12 | 6'48" | 19. (27) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M60 | 5450 m | 1:03:06 | 11'35" | 10. (19) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4680 m | 0:36:13 | 7'44" | 22. (33) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:43:03 | 9'55" | 11. (29) | ||
04.05.2023 - AOS #5 Mastvest - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:35:34 | 7'07" | 23. (27) | ||
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4780 m | 0:45:40 | 9'33" | 12. (41) | ||
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Lang | 3950 m | 0:38:45 | 9'49" | 16. (25) | ||
02.02.2023 - AOS Antwerpen Zuid - Antwerpen Zuid | ||||||
H:Lang | 5210 m | 0:44:55 | 8'37" | 22. (29) | ||
01.12.2022 - AOS #12 Groot Schijn - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 3070 m | 0:46:30 | 15'09" | 17. (25) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:02 | 2780 m | 0:26:52 | 9'40" | 14. (21) | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
H:6K | 6000 m | 1:11:56 | 11'59" | 8. (10) | ||
20.08.2022 - GOS 8 - Watersportbaan - Gent | ||||||
01 | 4020 m | 0:40:47 | 10'09" | 7. (32) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H60 | 5580 m | 1:14:23 | 13'20" | 13. (18) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H60 | 5520 m | 1:22:32 | 14'57" | 13. (18) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H60 | 4510 m | 0:54:31 | 12'05" | 11. (18) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:02 | 5230 m | NCL | ||||
02.06.2022 - AOS - Kielpark - Antwerp | ||||||
H:1 | 4300 m | 0:37:28 | 8'43" | 12. (20) | ||
14.04.2022 - AOS #4 Het Rooi - Berchem | ||||||
H:1 | 4650 m | 0:31:29 | 6'46" | 13. (19) | ||
H:2 | 2700 m | 0:17:00 | 6'18" | 7. (18) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:03 | 6020 m | 1:04:27 | 10'42" | 12. (24) | ||
12.02.2022 - GOS - Gentbrugge Noord - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 5100 m | 0:44:29 | 8'43" | 7. (17) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | 0:40:58 | 10'43" | 6. (22) | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:45:11 | 9'02" | 26. (39) | ||
20.11.2021 - GOS - Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4220 m | 0:48:19 | 11'27" | 9. (13) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:03 | 5550 m | 0:59:15 | 10'41" | 12. (22) | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6000 m | 0:56:23 | 9'24" | 8. (19) | ||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | ||||||
H:1 | 3470 m | 0:38:18,488 | 11'02" | 24. (29) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Open | 3180 m | 0:30:13 | 9'30" | 25. (28) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:03 | 2860 m | 0:21:12 | 7'25" | 1. (8) | ||
12.06.2021 - GOS - Malem - Gent | ||||||
H:01 | 3820 m | NCL | ||||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H55 | 4200 m | 35 m | 0:52:59 | 12'36" | -- (14) | |
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:04 | 5890 m | 1:07:30 | 11'27" | 12. (16) | ||
04.02.2020 - AOS 2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Lang | 3930 m | 0:37:48 | 9'37" | 13. (15) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:04 | 5950 m | 0:51:36 | 8'40" | 6. (35) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:04 | 5540 m | 1:09:01 | 12'27" | 25. (43) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
SD | 4530 m | 0:56:23 | 12'26" | 17. (40) | ||
05.12.2019 - AOS 12 - Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
2 | 1370 m | 0:18:28 | 13'28" | 14. (23) | ||
1 | 1090 m | 0:17:10 | 15'44" | 18. (22) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:48:56 | 8'53" | 9. (34) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
H:COURSE 2 | 5980 m | 1:02:31 | 10'27" | 4. (8) | ||
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | ||||||
Lang | 3370 m | 0:24:21 | 7'13" | 10. (31) | ||
07.09.2019 - GOS 9 - Citadelpark - Gent | ||||||
01 | 1680 m | 0:18:44 | 11'09" | 17. (43) | ||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 1 | 1290 m | 0:08:53 | 6'53" | 8. (32) | ||
H:Course 4 | 1390 m | 0:10:10 | 7'18" | 13. (32) | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:08:12 | 6'43" | 14. (36) | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:09:47 | 7'31" | 17. (33) | ||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
01 | 4070 m | 0:38:16 | 9'24" | 17. (35) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | 0:35:29 | 12'06" | 20. (60) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H55 | 4390 m | 0:50:24 | 11'28" | 22. (35) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H55 | 5830 m | 1:07:06 | 11'30" | 22. (34) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H55 | 6070 m | 1:05:49 | 10'50" | 23. (35) | ||
19.05.2019 - Antwerpen City Run - Antwerpen | ||||||
City Run 5K | 5000 m | 0:31:46 | 6'21" | 2. (47) | ||
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | 0:37:02 | 8'23" | 6. (49) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:37:19 | 6'47" | 3. (14) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:45:03 | 9'00" | 7. (19) | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:26:12 | 8'19" | 27. (63) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
SD | 2630 m | NCL | ||||
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4010 m | 0:36:10 | 9'01" | 6. (31) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:39:17 | 9'41" | 21. (54) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:51:08 | 9'55" | 10. (21) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:38:45 | 9'20" | 14. (22) | ||
13.12.2018 - Antwerp Orienteering Series 12 - Park Spoor Noord | ||||||
Moeilijk | 3800 m | 0:30:01 | 7'53" | 7. (30) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Gemakkelijk | 2880 m | 0:33:37 | 11'40" | 5. (11) | ||
H:Moeilijk | 4110 m | NCL | ||||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HMB | 16310 m | 1:39:33 | 6'06" | 7. (11) | ||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
SD | 4330 m | 0:45:18 | 10'27" | 8. (34) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:32:27 | 8'39" | 10. (55) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:40:47 | 8'41" | 13. (33) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:28:15 | 7'34" | 16. (46) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:33:38 | 7'38" | 9. (20) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:33:52 | 8'03" | 23. (70) | ||
21.05.2018 - 3JB 2018 - Course du jour - Bouillon | ||||||
SD | 3000 m | 0:46:01 | 15'20" | 1. (16) | ||
20.05.2018 - 3JB 2018 - Course du jour - Pussemange | ||||||
SD | 4300 m | 1:10:49 | 16'28" | 11. (18) | ||
19.05.2018 - 3JB 2018 - Course du jour - Sugny | ||||||
SD | 3900 m | 1:02:16 | 15'57" | 18. (29) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 4210 m | 0:44:41 | 10'36" | 7. (15) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:27:55 | 8'30" | 32. (79) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 0:54:00 | 10'25" | 15. (42) | ||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 2990 m | 0:39:04 | 13'03" | 29. (40) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:03 | 0:35:15 | 7. (12) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:49:15 | 9'07" | 9. (35) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:52:18 | 9'20" | 10. (23) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
SE | 4100 m | 0:38:17 | 9'20" | 1. (8) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:05 | 4020 m | 0:42:56 | 10'40" | -- (17) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:48:44 | 9'44" | 10. (30) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:26:11 | 14'07" | 7. (23) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:14:04 | 13'13" | 15. (23) | ||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | ||||||
ME | 5230 m | 0:49:50 | 9'31" | 2. (8) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:55:59 | 9'59" | 20. (31) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:02 | 5600 m | 0:50:24 | 9'00" | 9. (21) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:49:23 | 9'52" | 4. (19) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
SD | 4600 m | 0:47:24 | 10'18" | 2. (30) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
SD | 4300 m | 0:50:06 | 11'39" | 4. (19) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:51:17 | 9'29" | 7. (20) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
Short Difficult | 4060 m | 0:52:31 | 12'56" | 18. (34) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 1:00:19 | 10'47" | 17. (39) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
SD | 4300 m | 0:41:17 | 9'36" | 4. (30) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
SD | 4400 m | 0:40:25 | 9'11" | 4. (39) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
SD | 4420 m | 0:48:11 | 10'54" | 6. (24) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:01:36 | 11'00" | -- (33) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:04 | 4600 m | 0:58:39 | 12'45" | 13. (21) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
LE | 6500 m | NCL | ||||
18.09.2016 - BOM Inscriptions du jour - Louvain La Neuve | ||||||
H:SD | 4200 m | 1:02:32 | 14'53" | 2. (10) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H50 | 7000 m | 190 m | 2:10:19 | 18'37" | 10. (15) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H50 | 4900 m | 125 m | 1:01:49 | 12'36" | 6. (16) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H50 | 5400 m | 85 m | 1:11:19 | 13'12" | 12. (15) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:03 | 3900 m | 0:54:58 | 14'05" | -- (39) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 1:15:52 | 14'18" | 37. (56) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:37:19 | 8'53" | 4. (7) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:42:00 | 9'32" | 4. (22) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:02:13 | 11'18" | -- (47) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H50 | 3890 m | 0:56:16 | 14'27" | 21. (25) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:25:42 | 15'34" | 24. (31) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 5800 m | 0:47:49 | 8'14" | 11. (21) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
SD | 4400 m | 0:55:09 | 12'32" | 10. (24) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
LD | 6900 m | 1:53:21 | 16'25" | 11. (12) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Long Difficult | 5100 m | NCL | ||||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:00:16 | 11'35" | -- (24) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:38:52 | 7'55" | 15. (28) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:03 | 6700 m | 70 m | 1:04:28 | 9'37" | 15. (28) | |
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:58:57 | 44. (45) | ||||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Masters B | 2300 m | 0:21:12 | 9'13" | 4. (8) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:03 | 2200 m | 0:25:23 | 11'32" | 3. (4) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:03 | 2300 m | 0:22:47 | 9'54" | 3. (4) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:03 | 6400 m | 1:07:46 | 10'35" | 14. (15) | ||
21.03.2015 - MTBO - Berendrecht | ||||||
H:02 | 16900 m | 1:41:54 | 6'01" | 8. (12) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:28:11 | 12'46" | 40. (51) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 1:06:01 | 11'38" | 27. (45) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:02 | 2630 m | 0:22:17 | 8'28" | 9. (16) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:02 | 2540 m | 0:27:45 | 10'55" | 6. (9) | ||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
SD | 3800 m | 0:36:21 | 9'33" | 1. (17) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:04:53 | 10'59" | -- (48) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:03:49 | 9'31" | 26. (32) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:02 | 4900 m | 1:16:54 | 15'41" | 20. (21) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:54:17 | 12'55" | 13. (22) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:01:15 | 8'37" | 12. (44) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:59:02 | 11'34" | 26. (34) | ||
23.09.2012 - dagomlopen clubaflossing - Brasschaat | ||||||
H:03 | 5300 m | 0:42:16 | 7'58" | 1. (8) | ||
01.09.2012 - MTB-O - De Twee Kolonies | ||||||
H:02 | 21000 m | 1:34:43 | 4'30" | 4. (15) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:03 | 5500 m | 1:42:26 | 18'37" | 12. (15) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:03 | 6900 m | 120 m | 1:25:25 | 12'22" | 25. (37) | |
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:46:36 | 8'28" | -- (27) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4940 m | 0:39:48 | 8'03" | 14. (37) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
H:02 | 4220 m | 0:38:28 | 9'06" | 5. (15) | ||
25.09.2011 - Individueel Wisselbeker G. Staepelaere - DUITSE BASIS | ||||||
H:01 | 6500 m | 1:17:30 | 11'55" | 6. (8) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:47:58 | 9'59" | 15. (41) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:03:39 | 11'34" | 22. (26) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Inscription sur place - Weelde Station | ||||||
12 | 4100 m | 1:06:31 | 16'13" | 20. (27) |