WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
M14 | 4510 m | 40 m | 0:29:32 | 6'33" | 4. (15) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
H:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 1:01:48 | 11'27" | 19. (71) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H-14 | 3350 m | 0:21:57 | 6'33" | 1. (11) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-14 | 5560 m | 0:49:05 | 8'50" | 2. (6) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4010 m | 0:31:19 | 7'49" | 1. (7) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:35:15 | 7'41" | 2. (26) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 3 | 3090 m | 0:29:00 | 9'23" | 1. (14) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 0:52:16 | 8'27" | 7. (43) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart kort | 3000 m | 0:25:54 | 8'38" | 1. (8) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 0:49:07 | 10'49" | 4. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:29:30 | 7'23" | 1. (22) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | 1:00:52 | 13'10" | 10. (24) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H-14 | 4300 m | 0:25:31 | 5'56" | 2. (9) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H-14 | 4360 m | 0:28:16 | 6'29" | 3. (9) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H-14 | 4090 m | 0:31:39 | 7'44" | 3. (9) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H-14 | 4160 m | 0:24:40 | 5'56" | 2. (9) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H-14 | 4100 m | 0:30:41 | 7'29" | 2. (9) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:32:37 | 8'14" | 2. (14) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3310 m | 0:29:54 | 9'02" | 1. (23) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:25:39 | 6'25" | 2. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3420 m | 0:36:54 | 10'47" | 6. (10) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:26:42 | 6'49" | 1. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-14 | 4220 m | 0:31:33 | 7'29" | 2. (9) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4100 m | 0:39:44 | 9'41" | 8. (19) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:28:54 | 6'59" | 2. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3630 m | 0:27:11 | 7'29" | 2. (14) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H-14 | 4860 m | 0:41:59 | 8'38" | 2. (9) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H-14 | 3050 m | 0:32:51 | 10'46" | 2. (5) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H-14 | 4910 m | 0:31:47 | 6'28" | -- (4) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M-14 | 13830 m | NCL | ||||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 0:49:06 | 9'49" | 12. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-14 | 4190 m | 0:24:22 | 5'49" | 1. (9) | ||
26.08.2023 - Nord #1 - Malonne - Bois du Chepson | ||||||
Challenge | 3250 m | 0:40:12 | 12'22" | 1. (22) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M-14 | 3770 m | 0:38:13 | 10'08" | 2. (11) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M-14 | 3870 m | 0:37:59 | 9'49" | 3. (11) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M-14 | 3850 m | 0:32:56 | 8'33" | 2. (12) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M-14 | 4130 m | 0:33:28 | 8'06" | 2. (14) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 0:55:09 | 9'24" | 12. (44) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | NCL | ||||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H-14 | 3900 m | 0:34:35 | 8'52" | 4. (13) | ||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H-14 | 4200 m | 90 m | 0:30:11 | 7'11" | 1. (13) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H-14 | 4200 m | 55 m | 0:48:08 | 11'28" | 2. (12) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:16:10 | 16'12" | 8. (18) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:20:36 | 5'11" | 1. (15) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:31:17 | 7'42" | 1. (19) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
H:1 | 0:52:57 | 7. (27) | ||||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:23:09 | 6'02" | 2. (19) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:01 | 4660 m | 0:36:35 | 7'51" | 14. (53) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:31:30 | 7'15" | 2. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H-14 | 1800 m | 40 m | 0:16:40 | 9'16" | 2. (9) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H-14 | 0:14:47 | 3. (4) | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H-14 | 2400 m | 0:24:52 | 10'22" | 2. (3) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:24:01 | 6'37" | 1. (24) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2830 m | NCL | ||||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:31:33 | 7'36" | 1. (38) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H-14 | 2670 m | 50 m | 0:21:26 | 8'02" | 2. (8) | |
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 4780 m | 0:34:36 | 7'14" | 1. (15) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H-14 | 4910 m | 0:35:17 | 7'11" | 1. (5) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3220 m | CC | ||||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H-14 | 3610 m | 75 m | 0:28:44 | 7'58" | 2. (8) | |
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
M14 | 4680 m | 0:35:04 | 7'30" | 1. (14) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 4190 m | 0:31:27 | 7'30" | 2. (32) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 3900 m | 0:26:10 | 6'43" | 3. (44) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:03 | 3320 m | 0:54:00 | 16'16" | 5. (14) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 0:44:44 | 9'34" | 1. (29) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:09 | 5440 m | 1:04:17 | 11'49" | 3. (16) | ||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:47:02 | 10'27" | 7. (22) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
SD | 3900 m | 0:35:30 | 9'06" | 1. (24) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H-12 | 2580 m | 0:15:30 | 6'00" | 1. (4) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:15:35 | 5'34" | 1. (4) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H-12 | 3220 m | 0:22:07 | 6'52" | 2. (4) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:19:19 | 6'40" | 1. (4) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:04 | 4370 m | 0:34:34 | 7'55" | 1. (21) | ||
16.12.2022 - Meetshoven Nacht - Aarschot | ||||||
H:02 | 4590 m | 0:58:02 | 12'39" | 9. (13) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:04 | 4620 m | 0:37:20 | 8'05" | 1. (19) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4190 m | 0:33:40 | 8'02" | 1. (25) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:04 | 3900 m | 1:04:18 | 16'29" | 2. (11) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4580 m | 0:42:34 | 9'18" | 1. (14) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H-12 | 1990 m | 0:14:26 | 7'15" | 1. (22) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H-12 | 2240 m | 0:17:58 | 8'01" | 3. (24) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H-12 | 1570 m | 0:10:19 | 6'34" | 1. (24) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:24:40 | 7'42" | 1. (19) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:39:50 | 9'47" | 1. (17) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:04 | 1560 m | 0:09:07 | 5'51" | 1. (6) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:04 | 1490 m | 0:10:03 | 6'45" | 1. (5) | ||
15.10.2022 - NMBS-kampioensschap Fiets-O - Waterschei | ||||||
H:03 | 15910 m | 2:05:16 | 7'52" | 5. (10) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H-12 | 3570 m | 0:31:37 | 8'51" | 1. (6) | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
H:4K | 4000 m | 0:30:32 | 7'38" | 1. (9) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:43:08 | 9'24" | 1. (18) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Pupilles | 1500 m | 0:10:52 | 7'15" | 0. (6) | ||
18.09.2022 - Champ. Relais - Inscriptions sur place - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
SD | 4100 m | 170 m | 0:54:36 | 13'19" | 1. (26) | |
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Rouge | 2600 m | 0:37:25 | 14'23" | 5. (11) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:07 | 2000 m | 0:10:26 | 5'13" | 1. (6) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
H:01 | 4040 m | 0:34:44 | 8'36" | 13. (31) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H-12 | 2930 m | 80 m | 0:16:49 | 5'44" | 1. (13) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 3740 m | 1:08:01 | 18'11" | 16. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H-12 | 3070 m | 0:23:42,382 | 7'43" | 1. (7) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H-12 | 2530 m | 0:20:01 | 7'55" | 1. (8) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H-12 | 2280 m | 0:16:49 | 7'23" | 1. (8) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H-12 | 2400 m | 0:16:42 | 6'58" | 1. (8) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H-12 | 2310 m | 100 m | 0:22:12 | 9'37" | 2. (12) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H-12 | 2690 m | 60 m | 0:19:32 | 7'16" | 1. (12) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H-12 | 2000 m | 15 m | 0:29:13 | 14'37" | 2. (11) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H-12 | 2100 m | 15 m | 0:38:30 | 18'20" | 2. (4) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:13:40 | 6'30" | 1. (9) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing Dagomlopen - Sint Anna Linkeroever | ||||||
H:Short Difficult | 2540 m | 0:18:41 | 7'21" | 1. (6) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:07 | 1910 m | 0:11:38 | 6'05" | 1. (11) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | 0:12:38 | 7'21" | 2. (49) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:12:08 | 7'56" | 2. (47) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:03 | 2280 m | 60 m | 0:26:27 | 11'36" | 1. (15) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:03 | 2450 m | 30 m | 0:19:39 | 8'01" | 1. (14) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Pupilles | 1980 m | 0:11:22 | 5'44" | 3. (10) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:02 | 2750 m | 0:25:59 | 9'27" | 7. (20) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 2620 m | 0:19:38 | 7'30" | 0. (7) | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | ||||||
H:01 | 1:09:36 | 9. (37) | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:34:30 | 8'29" | 2. (27) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M CHILDREN | 2170 m | 0:13:52 | 6'23" | 3. (11) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M CHILDREN | 1990 m | 0:12:11 | 6'07" | 4. (13) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M CHILDREN | 1680 m | NCL | ||||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H-12 | 2480 m | 0:13:54 | 5'36" | 1. (9) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H-12 | 2840 m | 60 m | 0:28:29 | 10'02" | 1. (4) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H-12 | 2970 m | 0:23:40 | 7'58" | 1. (7) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
H:04 | 2290 m | 0:33:32 | 14'39" | 4. (8) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H-12 | 2680 m | 40 m | 0:22:12 | 8'17" | 1. (5) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3470 m | 0:28:03 | 8'05" | 1. (30) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Pupilles | 2430 m | 0:18:00 | 7'24" | 1. (13) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:42:56 | 10'08" | 8. (34) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:05 | 3760 m | NCL | ||||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H-12 | 3230 m | 0:27:19 | 8'27" | 2. (6) | ||
08.01.2022 - Clubkampioenschap - Keiheuvel | ||||||
hamok | 7140 m | NCL | ||||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:34:41 | 11'11" | 4. (22) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H-12 | 2740 m | 0:23:38 | 8'38" | 2. (10) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:23:35 | 8'25" | 1. (6) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H-12 | 2640 m | 0:19:46 | 7'29" | 1. (7) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H-12 | 2510 m | 0:21:26 | 8'32" | 3. (8) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:05 | 3130 m | 0:26:52 | 8'35" | 1. (15) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3560 m | 0:27:39 | 7'46" | 2. (19) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:05 | 3400 m | 0:31:49 | 9'21" | 1. (20) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:05 | 3010 m | 0:23:09 | 7'41" | 1. (24) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:46:24 | 14'04" | 8. (25) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:05 | 2810 m | 0:30:14 | 10'46" | 1. (20) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:03:54 | 18'06" | 6. (11) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:05 | 2900 m | 0:25:32 | 8'48" | 2. (20) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H-14 | 5830 m | 160 m | 1:34:34 | 16'13" | 3. (3) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H-12 | 2650 m | 0:20:29 | 7'44" | 1. (5) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:19:36 | 6'46" | 1. (5) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Pupilles | 2800 m | 0:19:27 | 6'57" | 1. (8) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Pupilles | 1900 m | 0:17:34 | 9'15" | 3. (7) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H-12 | 1640 m | NCL | ||||
22.09.2021 - MOEV Heidehuizen - MOL | ||||||
H:03 | 3390 m | 0:43:50 | 12'56" | 2. (5) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H-12 | 3160 m | 0:32:53 | 10'24" | 1. (10) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 2990 m | 0:29:18 | 9'48" | 4. (8) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:26:13 | 9'02" | 1. (8) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 3120 m | 0:29:00 | 9'18" | 1. (8) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | 0:29:09 | 8'00" | 1. (34) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:02 | 1140 m | 0:46:54 | 41'08" | 16. (20) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:03 | 3810 m | 0:32:57,531 | 8'39" | 4. (34) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H-12 | 2900 m | 45 m | 0:19:30 | 6'43" | 1. (9) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H-12 | 3060 m | 20 m | 0:20:04 | 6'33" | 1. (9) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H-12 | 2560 m | 30 m | 0:23:54 | 9'20" | 3. (9) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H-12 | 2490 m | 55 m | NCL | |||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H-12 | 2800 m | 60 m | 0:28:52 | 10'19" | 1. (9) | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:02 | 3340 m | 0:34:33 | 10'21" | 1. (23) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:03 | 4060 m | 0:56:03 | 13'48" | 1. (12) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 1:14:02 | 13'26" | 26. (29) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:02 | 3460 m | 0:53:52 | 15'34" | 7. (15) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H-10 | 2170 m | 0:26:13 | 12'04" | 7. (9) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 12210 m | 13:13:39 | 65'00" | 3. (3) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H-10 | 1400 m | 10 m | 0:10:17 | 7'20" | 1. (6) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H-10 | 2800 m | 20 m | 0:27:45 | 9'54" | 1. (6) | |
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
H:02 | 18340 m | 2:53:39 | 9'28" | 15. (16) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H-10 | 1820 m | 35 m | 0:15:58 | 8'46" | 2. (7) | |
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:42:03 | 10'07" | 28. (43) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:26:15 | 10'05" | 2. (3) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:06 | 3640 m | 0:35:06 | 9'38" | 1. (25) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:55:52 | 12'23" | 15. (22) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:06 | 3600 m | NCL | ||||
25.01.2020 - Individuele omlopen replay H Mas A - Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H:SE | 3790 m | 0:37:29 | 9'53" | 1. (2) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:06 | 4210 m | 1:01:44 | 14'39" | 4. (27) | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
H:02 | 4500 m | NCL | ||||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:07 | 2560 m | NCL | ||||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:41:51 | 13'29" | 6. (23) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H-10 | 2320 m | 0:24:14 | 10'26" | 4. (9) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H-10 | 2670 m | 0:32:56 | 12'20" | 2. (9) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H-10 | 2560 m | 0:18:35 | 7'15" | 1. (9) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:25:26 | 11'03" | 3. (9) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:21:37 | 8'38" | 2. (9) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:30:43 | 10'58" | 3. (12) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:56:56 | 16'44" | 11. (25) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 4650 m | 1:22:35 | 17'45" | 13. (19) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 7 | 2450 m | 0:21:41 | 8'51" | 2. (8) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:speciaal 3 | 2270 m | 0:22:10 | 9'45" | 1. (1) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:02 | 4550 m | 0:53:30 | 11'45" | 13. (22) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:36:41 | 12'13" | 3. (21) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:03 | 3560 m | 1:00:41 | 17'02" | 6. (18) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:46:24 | 15'06" | 6. (28) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Vert | 2300 m | 20 m | 0:14:22 | 6'14" | 1. (7) | |
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:01 | 3980 m | 0:34:54 | 8'46" | 17. (36) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:4K | 4020 m | 0:58:07 | 14'27" | 11. (23) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:14:26 | 7'13" | 7. (11) | ||
06.10.2019 - Nationaal Kampioenschap Belgische Spoorwegen MTB-O - Groot Ham | ||||||
H:04 | 11640 m | 2:33:25 | 13'10" | 3. (9) | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H:04 | 3240 m | 0:24:02 | 7'25" | 2. (13) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H-10 | 2100 m | 50 m | 0:25:19 | 12'03" | 4. (7) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H-10 | 2400 m | 50 m | 0:21:32 | 8'58" | 2. (6) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H-10 | 2730 m | 65 m | 0:32:32 | 11'55" | 4. (6) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H-10 | 2680 m | 0:33:22 | 12'27" | 7. (10) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H-10 | 2590 m | 0:31:35 | 12'11" | 5. (9) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-10 | 2900 m | 0:28:20 | 9'46" | 2. (9) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-10 | 2420 m | 0:28:40 | 11'50" | 4. (9) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:06 | 3260 m | 0:53:51 | 16'31" | 6. (17) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | 0:36:25 | 13'00" | 5. (20) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 2830 m | NCL | ||||
22.06.2019 - BOS #5: Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 3670 m | 0:40:44 | 11'05" | 6. (19) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:07 | 2780 m | NCL | ||||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:02 | 3000 m | NCL | ||||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-10 | 2850 m | 0:23:20 | 8'11" | 1. (8) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-10 | 2430 m | 0:23:10 | 9'32" | 3. (7) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H-10 | 2290 m | 0:45:14 | 19'45" | 5. (8) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
SD | 3100 m | 1:06:27 | 21'26" | 8. (11) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
H:02 | 3790 m | 1:01:06 | 16'07" | 25. (26) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-10 | 1180 m | 0:10:13 | 8'39" | 1. (4) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:43:47 | 14'07" | 1. (16) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:06 | 2000 m | 0:35:12 | 17'36" | 13. (22) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H-10 | 2220 m | 50 m | 0:19:14 | 8'39" | 3. (7) | |
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
04 | 2700 m | 0:42:54 | 15'53" | 2. (8) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2170 m | 0:44:58 | 20'43" | 8. (15) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HPUP | 1770 m | 0:23:59 | 13'32" | 7. (8) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-10 | 980 m | 0:31:49 | 32'27" | 8. (10) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-10 | 2320 m | 0:31:36 | 13'37" | 3. (4) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:07 | 2950 m | NCL | ||||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:07 | 2560 m | 0:26:11 | 10'13" | 1. (11) | ||
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
H:04 | 11330 m | 2:15:15 | 11'56" | 7. (9) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:07 | 2770 m | 0:35:41 | 12'52" | 3. (11) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:07 | 2520 m | 0:32:46 | 13'00" | 2. (11) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:07 | 1970 m | 0:22:54 | 11'37" | 3. (14) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3200 m | 1:15:53 | 23'42" | 11. (15) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H-10 | 2100 m | 0:29:13 | 13'54" | 6. (8) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:24:44 | 9'30" | 3. (7) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H-10 | 2520 m | 0:25:46 | 10'13" | 3. (6) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H-10 | 2420 m | 0:24:59 | 10'19" | 3. (6) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H-10 | 2400 m | 45 m | 0:28:33 | 11'53" | 3. (6) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:24:31 | 10'39" | -- (10) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:07 | 2090 m | 0:44:47 | 21'25" | 9. (10) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:06 | 3340 m | 0:47:29 | 14'12" | 9. (18) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:07 | 3110 m | 0:37:33 | 12'04" | 2. (11) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:07 | 2050 m | 0:38:41 | 18'52" | 9. (16) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HPUP | 1910 m | 0:52:59 | 27'44" | 9. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
SD | 4210 m | 2:00:57 | 28'43" | 26. (29) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H-10 | 2800 m | 1:10:33 | 25'11" | 6. (7) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-10 | 2580 m | 0:55:25 | 21'28" | 7. (7) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:06 | 2500 m | 0:46:46 | 18'42" | 9. (21) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-10 | 2380 m | 0:38:01 | 15'58" | 2. (2) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H-10 | 2460 m | 0:31:52 | 12'57" | 2. (5) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H-10 | 1930 m | 0:26:04 | 13'30" | 2. (4) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:05 | 2710 m | 1:39:52 | 36'51" | 3. (6) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:04 | 3040 m | 1:23:20 | 27'24" | 5. (5) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 3200 m | 1:21:25 | 25'26" | 4. (5) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:07 | 2200 m | 0:41:58 | 19'04" | 5. (12) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 1920 m | 0:40:08 | 20'54" | 12. (16) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H10B | 2900 m | 0:33:05 | 11'24" | 4. (13) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H10B | 3300 m | 0:28:35 | 8'39" | 2. (13) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H10B | 2500 m | 0:26:02 | 10'24" | 3. (14) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H-10 | 1900 m | 0:42:43 | 22'28" | 5. (7) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Bleu court | 3100 m | 120 m | 1:39:28 | 32'05" | 10. (12) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2240 m | 0:49:52 | 22'15" | 10. (12) | ||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:05 | 1900 m | 0:24:54 | 13'06" | 7. (12) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:07 | 1700 m | 0:23:17 | 13'41" | 1. (3) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:45:19 | 14'37" | 5. (10) | ||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:07 | 2570 m | 0:41:18 | 16'04" | 3. (9) | ||
H:08 | 980 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (5) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:41:19 | 17'57" | 6. (7) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:44:20 | 19'16" | 6. (9) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H10B | 2560 m | 0:24:12 | 9'27" | 2. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H10B | 1900 m | 0:19:29 | 10'15" | 2. (6) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H10B | 1800 m | 0:22:24 | 12'26" | 3. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H10B | 2190 m | 0:33:04 | 15'05" | 1. (7) | ||
Kinder-O | 990 m | NT | ||||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H10B | 2440 m | 0:34:38 | 14'11" | 3. (6) | ||
Kinder-O | 1010 m | NT | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:39:31 | 18'49" | 6. (8) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:07 | 2590 m | 0:37:52 | 14'37" | 1. (4) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 2500 m | 0:49:06 | 19'38" | 6. (11) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:08 | 1200 m | 0:10:10 | 8'28" | -- (8) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:07 | 2720 m | 1:35:50 | 35'13" | 2. (2) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:07 | 1800 m | 0:26:11 | 14'32" | 2. (4) | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 1900 m | 0:39:16 | 20'39" | 4. (5) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:39:36 | 18'51" | 7. (8) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H10B | 2600 m | 0:31:19 | 12'02" | 4. (5) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H10B | 2760 m | 0:38:38 | 13'59" | 7. (10) | ||
16.09.2017 - Fiets-O Belse bossen - | ||||||
H:03 | 15200 m | NCL | ||||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H-10B | 2010 m | 0:30:52 | 15'21" | 2. (5) | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | ||||||
Kinder-O | 7440 m | NT | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-10B | 2170 m | 0:24:54 | 11'28" | 1. (5) | ||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | ||||||
Kinder-O | 6840 m | NT | ||||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-10B | 2200 m | 0:36:49 | 16'44" | 4. (6) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-10B | 1920 m | 0:29:39 | 15'26" | 5. (5) | ||
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:06 | 2920 m | 1:14:55 | 25'39" | 11. (19) | ||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H10B | 2400 m | 0:49:16 | 20'31" | 6. (8) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H10B | 2000 m | 0:39:02 | 19'30" | 7. (10) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H10B | 1800 m | 0:36:34 | 20'18" | 8. (9) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1400 m | NT | ||||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:55:21 | 26'21" | 11. (16) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Pupillen B | 1970 m | 0:30:43 | 15'35" | 4. (5) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:07 | 2240 m | 1:20:24 | 35'53" | 7. (7) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H-10B | 1900 m | 0:37:18 | 19'37" | 2. (3) | ||
Kinder-O | NT | |||||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H-10B | 2190 m | 0:40:02 | 18'16" | 2. (5) | ||
Kinder-O | 960 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (18) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H-10B | 1800 m | 0:32:54 | 18'16" | 4. (4) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H-10B | 2530 m | 0:47:12 | 18'39" | 2. (4) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:51:02 | 26'51" | 13. (17) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:06 | 2700 m | 1:53:42 | 42'06" | 10. (10) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:IOF 7 | 2700 m | 10 m | 1:07:04 | 24'50" | 11. (11) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | 1. (40) | ||
SD | 4400 m | NCL | ||||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
H:09 | 2200 m | 0:46:23 | 21'05" | 9. (11) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H-10 | 2700 m | 50 m | 1:15:16 | 27'52" | 3. (4) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:07 | 2100 m | 1:24:33 | 40'15" | 5. (5) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H10B | 2900 m | 0:26:20 | 9'04" | 6. (7) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H10B | 2900 m | 0:36:52 | 12'42" | 8. (8) | ||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H10B | 3100 m | 0:44:15 | 14'16" | 5. (7) | ||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:04 | 2500 m | 1:01:26 | 24'34" | 4. (9) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 2800 m | 1:01:27 | 21'56" | 6. (9) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:06 | 2740 m | 1:23:01 | 30'17" | 8. (13) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:07 | 2000 m | 0:48:03 | 24'01" | 5. (6) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H10B | 2700 m | 65 m | 0:53:04 | 19'39" | -- (16) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H10B | 2300 m | 45 m | 0:47:13 | 20'31" | -- (17) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H10B | 2000 m | 35 m | 0:54:56 | 27'28" | -- (16) | |
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:08 | 1600 m | 0:29:30 | 18'26" | 1. (2) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H10B | 1610 m | 1:04:56 | 40'19" | 3. (3) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
H10B | 1100 m | 0:34:15 | 31'08" | 6. (8) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:07 | 2400 m | 1:09:34 | 28'59" | 3. (3) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
SE | 3200 m | 1:33:36 | 29'15" | 9. (10) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:07 | 2000 m | 1:07:56 | 33'58" | 5. (6) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:07 | 2940 m | 1:10:20 | 23'55" | 3. (4) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SE | 2970 m | 1:13:38 | 24'47" | 12. (16) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:08 | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | -- (10) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:08 | 3800 m | NT | ||||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:08 | 2600 m | NT | ||||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:05 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 2. (16) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:10 | NT | |||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:09 | 0'05" | 1. (38) | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (19) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:08 | 1100 m | 0:00:10 | 0'09" | -- (13) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1010 m | NT | ||||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (19) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:08 | 800 m | 0:00:10 | 0'12" | -- (13) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:08 | 1030 m | NT | ||||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:08 | 1800 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (11) | ||
30.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5 - Gerhees | ||||||
H:04 | 1000 m | NT | ||||
27.12.2014 - Dagomlopen Sylvester 2014 dag 2 - Lichtaart | ||||||
H:17 | 0:00:00 | 0. (12) | ||||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:08 | 4000 m | 0:00:10 | 0'02" | 1. (15) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:08 | 1030 m | NT | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (7) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:10 | NT | |||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
Kinder-O | 1700 m | NT |