WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-12 | 3000 m | 0:23:40 | 7'53" | 1. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 0:28:33 | 8'19" | 1. (31) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:06 | 3270 m | 0:22:37 | 6'55" | 1. (11) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Blauw kort | 2920 m | 0:23:03 | 7'54" | 1. (8) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Blauw kort | 3100 m | 0:47:01 | 15'10" | 3. (4) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H-12 | 2930 m | 0:22:55 | 7'49" | 4. (7) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:20:52 | 7'12" | 1. (7) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H-12 | 2750 m | 0:23:48 | 8'39" | 2. (7) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H-12 | 2820 m | 0:19:35 | 6'57" | 3. (7) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H-12 | 3010 m | 0:21:28 | 7'08" | 2. (7) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-12 | 2710 m | 0:19:09 | 7'04" | 2. (7) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Pupilles | 1990 m | 0:17:15 | 8'40" | 2. (10) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H-12 | 2690 m | 0:35:10 | 13'04" | 9. (9) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-12 | 2880 m | 0:20:40 | 7'11" | 4. (10) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M-12 | 2820 m | 0:29:59 | 10'38" | 4. (11) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M-12 | 2880 m | 0:25:41 | 8'55" | 2. (11) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M-12 | 2930 m | 0:20:36 | 7'02" | 1. (11) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M-12 | 3060 m | 0:28:40 | 9'22" | 1. (12) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:47:15 | 12'36" | 11. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H-12 | 3500 m | 60 m | 0:34:56 | 9'59" | 4. (14) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H-12 | 3500 m | 90 m | 0:31:01 | 8'52" | 8. (14) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H-12 | 2800 m | 25 m | 0:30:47 | 11'00" | 11. (14) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:03 | 2310 m | 0:17:27 | 7'33" | 1. (24) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:29:06 | 8'08" | 2. (26) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:34:45 | 10'52" | 2. (20) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
H:1 | 0:52:56 | 2. (27) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:05 | 2830 m | 0:27:17 | 9'38" | 2. (21) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:32:19 | 8'53" | 3. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:33:10 | 10'03" | 7. (21) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H-12 | 1330 m | 20 m | 0:17:38 | 13'15" | 2. (7) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H-12 | 0:18:19 | 1. (2) | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:05 | 2870 m | 0:34:47 | 12'07" | 5. (18) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Pupilles | 1190 m | 0:07:23 | 6'12" | 1. (6) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3170 m | 0:32:12 | 10'09" | 3. (18) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:13 | 3230 m | 0:52:52 | 16'22" | 19. (37) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:08 | 2180 m | 0:15:43 | 7'13" | 2. (5) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 3900 m | 0:41:43 | 10'42" | 20. (44) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:05 | 3630 m | 0:48:43 | 13'25" | 5. (18) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H-10 | 2030 m | 0:26:32 | 13'04" | 4. (4) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H-10 | 2080 m | 0:15:11 | 7'18" | 1. (4) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:19:49 | 8'37" | 2. (4) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:15:03 | 6'16" | 1. (4) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:22:16 | 9'41" | 3. (4) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:05 | 3470 m | 0:40:22 | 11'38" | 4. (17) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3180 m | 0:37:26 | 11'46" | 5. (21) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:08 | 2260 m | 0:17:37 | 7'48" | 2. (4) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:08 | 2130 m | 0:18:50 | 8'51" | 1. (5) | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
H:2K | 2000 m | 0:17:29 | 8'45" | 1. (4) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:07 | 2000 m | 0:16:28 | 8'14" | 3. (6) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H-10 | 2350 m | 55 m | 0:19:10 | 8'09" | 3. (5) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H-10 | 2330 m | 0:29:20 | 12'35" | 2. (8) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H-10 | 2220 m | 0:23:24 | 10'32" | 2. (5) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H-10 | 2240 m | 0:28:47 | 12'51" | 4. (6) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H-10 | 2270 m | 0:23:34 | 10'23" | 1. (6) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:04 | 3060 m | 0:52:47 | 17'15" | 5. (19) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:23:06 | 11'00" | 4. (9) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:07 | 1910 m | 0:21:18 | 11'09" | 8. (11) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | 0:20:31 | 11'56" | 15. (49) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:15:45 | 10'18" | 9. (47) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Pupilles | 1980 m | 0:26:26 | 13'21" | 7. (10) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:02 | 2750 m | 0:29:02 | 10'33" | 8. (20) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 2590 m | 0:35:55 | 13'52" | 5. (7) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:08 | 3030 m | 0:45:19 | 14'57" | 1. (4) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:08 | 2600 m | 0:35:49 | 13'47" | 5. (10) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H-10 | 2580 m | 0:32:47 | 12'42" | 2. (5) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H-10 | 2560 m | 0:32:52 | 12'50" | 4. (6) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:08 | 3000 m | 0:35:29 | 11'50" | 3. (5) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 1050 m | 0:13:11 | 12'33" | 2. (4) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:08 | 3090 m | 0:43:37 | 14'07" | 4. (5) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:03 | 1050 m | 0:13:38 | 12'59" | 1. (2) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:04 | 2800 m | 1:08:56 | 24'37" | 1. (1) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 1940 m | 0:33:33 | 17'17" | 2. (5) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:08 | 5220 m | 1:04:47 | 12'24" | -- (21) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:07 | 2850 m | 0:42:03 | 14'45" | 7. (27) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
Kinder-O | 1670 m | NT | ||||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:02 | 2070 m | 0:29:30 | 14'15" | 3. (9) | ||
18.09.2019 - Moev - Balen Hulsen | ||||||
H:04 | 2710 m | 0:45:23 | 16'44" | 3. (30) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:08 | 1120 m | NT | ||||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:03 | 1800 m | 0:45:28 | 25'15" | 2. (5) | ||
11.05.2019 - BOS #3: Lommel Sahara - Lommel | ||||||
H:03 | 2310 m | 0:47:20 | 20'29" | 2. (4) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (4) | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | ||||||
H:01 | 3780 m | 1:10:36 | 18'40" | 12. (16) | ||
16.03.2019 - Bosland Orienteering Series: Pijnven - BOS1 - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3510 m | 0:42:36 | 12'08" | 5. (16) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
Kinder-O | 1010 m | NT | ||||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:08 | 1010 m | NT | ||||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:08 | 1390 m | 0:10:00 | 7'11" | 1. (11) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
Kinder-O | 1680 m | 0:10:00 | 5'57" | 2. (12) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:08 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | -- (10) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 4700 m | 0:10:00 | 2'07" | 2. (19) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
Kinder-O | 990 m | NT | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:08 | 2300 m | 0:10:10 | 4'25" | 1. (5) | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 1000 m | NT | ||||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (25) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:09 | 2000 m | 0:10:00 | 5'00" | 1. (11) | ||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | ||||||
Kinder-O | 7180 m | NT | ||||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Ficelle | 100 m | NT | ||||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:06 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (14) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
Kinder-O | 400 m | 0:10:00 | 25'00" | 1. (19) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | -- (5) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:09 | 300 m | 0:01:00 | 3'19" | 1. (8) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:12 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (8) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:08 | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | -- (10) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:08 | 3800 m | NT | ||||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:08 | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (6) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:10 | NT | |||||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:08 | 1200 m | 0:10:00 | 8'19" | -- (2) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | ||
27.12.2014 - Dagomlopen Sylvester 2014 dag 2 - Lichtaart | ||||||
H:17 | 0:00:00 | 0. (12) | ||||
26.12.2014 - Daginschrijvingen Sylvester 2015 dag 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
H:04 | 0:00:00 | 0. (7) | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:08 | 500 m | 0:10:00 | 20'00" | 1. (23) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) |