WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:06 | 3590 m | 0:56:59 | 15'52" | 10. (27) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
SE | 3840 m | 0:48:26 | 12'37" | 5. (19) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:54:30 | 13'38" | 29. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:52:58 | 13'31" | 17. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SE | 4190 m | 1:06:33 | 15'53" | 3. (19) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:42:04 | 11'33" | 9. (13) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:58:25 | 15'35" | 25. (55) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | 0:37:48 | 12'33" | 20. (26) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
H:1 | 0:52:43 | 17. (27) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:53:45 | 15'19" | 16. (19) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:53:16 | 12'16" | 20. (29) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:41:55 | 11'33" | 15. (24) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:51:57 | 12'31" | 20. (38) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:02 | 4530 m | 1:08:56 | 15'13" | 34. (42) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 4190 m | 1:16:52 | 18'21" | 25. (32) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 1:09:10 | 14'47" | 17. (29) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4580 m | 1:24:04 | 18'21" | 13. (14) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:04 | 3870 m | 1:07:39 | 17'29" | 14. (19) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:04 | 4590 m | 1:27:57 | 19'10" | 17. (18) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | NCL | ||||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | NCL | ||||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:04 | 3340 m | 0:43:15 | 12'57" | 4. (6) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:04 | 3120 m | 0:37:31 | 12'01" | 10. (15) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:24:55 | 13'37" | 16. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:25:36 | 12'56" | 16. (21) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:21:25 | 18'06" | 25. (30) | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | ||||||
H:01 | 1:11:41 | 37. (37) | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:58:33 | 14'23" | 19. (27) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H65 | 3910 m | NCL | ||||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
H:01 | 4720 m | 1:08:18 | 14'28" | 21. (25) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H65 | 4750 m | 0:59:25 | 12'31" | 13. (17) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4530 m | 1:03:43 | 14'04" | 22. (35) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:04 | 4380 m | 1:06:37 | 15'13" | 28. (31) | ||
08.01.2022 - Clubkampioenschap - Keiheuvel | ||||||
hamok | 7140 m | NCL | ||||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:54:23 | 13'14" | 11. (23) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4400 m | 1:03:02 | 14'20" | 20. (23) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:51:40 | 12'32" | 20. (25) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:04 | 4000 m | 1:08:00 | 17'00" | 16. (20) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:45:01 | 21'26" | 22. (27) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters C | 4170 m | 0:59:10 | 14'11" | 22. (26) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:05 | 4960 m | 1:19:20 | 16'00" | 12. (39) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:06 | 3700 m | NCL | ||||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:04 | 4090 m | 1:13:56 | 18'05" | 27. (32) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 1:18:39 | 25'37" | 23. (31) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 3160 m | 0:50:17 | 15'55" | 19. (24) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:07:25 | 14'59" | 11. (21) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:41:47 | 10'04" | 26. (43) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:05 | 4610 m | 1:03:38 | 13'48" | 10. (26) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:05 | 4420 m | 1:07:44 | 15'19" | 19. (29) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:06 | 4210 m | 1:09:57 | 16'36" | -- (27) | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3220 m | 0:41:11 | 12'47" | 4. (10) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 4090 m | 0:56:40 | 13'51" | 31. (32) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:49:44 | 11'33" | 11. (31) | ||
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:42:30 | 11'48" | 12. (18) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:03 | 2790 m | 0:39:22 | 14'06" | 6. (18) | ||
19.10.2019 - BOS #8: Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 3280 m | 1:13:46 | 22'29" | 13. (14) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:50:39 | 11'15" | 25. (37) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:06 | 4070 m | 1:05:35 | 16'06" | 11. (13) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:48:35 | 11'34" | 18. (29) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3890 m | 0:57:42 | 14'49" | -- (23) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:49:02 | 14'25" | -- (26) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | 1:04:48 | 13'05" | 27. (46) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:12:56 | 15'51" | 21. (33) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:07:14 | 14'18" | 31. (43) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:02 | 3810 m | 0:43:38 | 11'27" | 16. (28) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4060 m | 0:50:13 | 12'22" | -- (32) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:05 | 0:58:53 | 22. (36) | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 4000 m | 1:09:02 | 17'15" | -- (25) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:54:46 | 12'26" | -- (20) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:05 | 4070 m | 0:55:25 | 13'36" | -- (16) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
SD | 4340 m | 1:13:02 | 16'49" | 14. (26) | ||
09.06.2014 - 3 JO - course du jour 3 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
16 | 3700 m | 55 m | 1:17:44 | 21'00" | 4. (16) | |
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
SD | 4300 m | 0:57:39 | 13'24" | 18. (31) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4620 m | 1:19:15 | 17'09" | -- (23) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:01:54 | 12'37" | -- (34) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:55:05 | 12'48" | -- (30) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:12:01 | 16'44" | -- (27) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:05 | 4700 m | 1:13:21 | 15'36" | -- (35) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:05 | 3740 m | 1:06:58 | 17'54" | -- (22) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:53:38 | 15'46" | -- (19) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:05 | 3520 m | 1:00:37 | 17'13" | -- (11) | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:05 | 3840 m | 1:03:45 | 16'36" | -- (9) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:09:22 | 15'45" | 27. (48) | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4350 m | 1:06:05 | 15'11" | 21. (25) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:19:03 | 18'49" | -- (23) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:05 | 4040 m | 0:56:00 | 13'51" | -- (19) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:46:09 | 14'25" | -- (15) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:47:45 | 14'55" | -- (7) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:04:23 | 8'56" | 39. (53) |