WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H. Junioren - Juniors | 3730 m | 0:15:37 | 4'11" | 3. (11) | Omega | ||
20.04.2024 - LOS-Michottepark - Michotte Park Leuven | |||||||
H:01 | 4340 m | 0:34:25 | 7'56" | 2. (44) | Omega | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H-20 | 9530 m | 300 m | 1:01:35 | 6'28" | 2. (10) | Omega | |
13.04.2024 - Selections EYOC/JWOC/EOC - Lindscheid | |||||||
H:Course 2 | 5540 m | 190 m | 0:36:19 | 6'33" | 6. (9) | Be Arrows - U18 | |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | |||||||
M20 | 8830 m | 160 m | 0:51:31 | 5'50" | 5. (12) | OV | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
H-18 | 4920 m | 125 m | 0:42:00 | 8'32" | 3. (7) | Omega | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Juniors | 6370 m | 200 m | 0:57:25 | 9'01" | 2. (13) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H-18 | 5090 m | 0:28:00 | 5'30" | 1. (8) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Open | 6910 m | 1:01:57 | 8'58" | 19. (25) | Omega | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:Orohydro | 6190 m | 1:12:32 | 11'43" | 9. (17) | Omega | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart extra lang | 9100 m | 1:09:23 | 7'37" | 2. (13) | Omega | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7310 m | 0:50:42 | 6'56" | 1. (27) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
HE | 8680 m | 1:07:13 | 7'45" | 15. (22) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
HE | 8520 m | NCL | Omega | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
HE | 8670 m | 0:47:46 | 5'31" | 7. (22) | Omega | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 0:45:31 | 6'38" | 1. (18) | Omega 5 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 0:51:45 | 9'50" | 11. (18) | Omega | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Open | 7240 m | 0:58:37 | 8'06" | 6. (13) | Omega | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
H:Noir très long | 9100 m | 225 m | NCL | Omega | |||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H-20 | 8540 m | 0:47:41 | 5'35" | 1. (4) | Omega | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5500 m | 0:41:16 | 7'30" | 4. (19) | Omega | ||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
H:01 | 5490 m | 0:40:55 | 7'27" | 1. (43) | Omega | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | |||||||
H:01 | 5500 m | 0:28:16 | 5'08" | 1. (51) | Omega | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Open | 7650 m | 0:51:52 | 6'47" | 4. (18) | Omega | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 0:38:11 | 6'48" | 1. (44) | Omega | |
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 0:49:07 | 7'01" | 3. (52) | Omega | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | |||||||
H:1 - Lang | 4470 m | 0:29:25 | 6'35" | 2. (31) | Omega | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H-18 | 8190 m | 0:45:49 | 5'36" | 2. (5) | Omega | ||
28.08.2023 - JEC 2023 - Relay - Virton | |||||||
Relay Men | 5080 m | 0:42:07 | 8'17" | 14. (23) | Belgium | ||
27.08.2023 - JEC 2023 - Long distance - Virton | |||||||
Men 18 | 11030 m | 410 m | 1:24:23 | 7'39" | 14. (31) | Belgium | |
26.08.2023 - JEC 2023 - Middle distance - Virton | |||||||
Men 18 | 5380 m | 180 m | 0:48:05 | 8'56" | 29. (31) | Belgium | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M ELITE | 4300 m | 0:17:19 | 4'02" | 76. (115) | Omega | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
H:01 | 5210 m | 0:34:47 | 6'41" | 1. (44) | Omega | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
H:01 | 4660 m | 0:30:40 | 6'35" | 1. (53) | Omega | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | |||||||
H:01 | 5090 m | 0:37:04 | 7'17" | 7. (43) | Omega | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:17:47,414 | 4'06" | 7. (27) | Omega | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | |||||||
H-18 | 4750 m | 170 m | 0:29:12 | 6'09" | 3. (7) | Omega | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
H-18 | 9220 m | 0:57:45 | 6'16" | 2. (2) | Omega | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | |||||||
H. Junioren - Juniors | 5520 m | 0:35:08 | 6'22" | 2. (4) | Omega | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | |||||||
H-18 | 7880 m | 280 m | 1:04:50 | 8'14" | 2. (3) | Omega | |
05.03.2023 - Interland - Lommel | |||||||
M17 | 6430 m | 0:41:04 | 6'23" | 1. (17) | Orienteering Vlaanderen | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:02 | 7010 m | 0:41:55 | 5'59" | 2. (47) | Omega | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 5500 m | 0:31:45 | 5'46" | 3. (44) | Omega | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | |||||||
H:A | 5100 m | 0:24:49 | 4'52" | 6. (12) | Be Arrows - U18 | ||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:01 | 6300 m | 0:41:00 | 6'30" | 8. (30) | Omega | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | |||||||
H:Be-Arrows | 6590 m | 1:11:39 | 10'52" | -- (9) | Be-Arrows | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
H:Be Arrows | 6530 m | NCL | Be Arrows | ||||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
LD | 3980 m | 0:25:23 | 6'23" | 1. (20) | Omega | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | |||||||
H:10 | 5900 m | 1:09:09 | 11'43" | 2. (4) | Be Arrows | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | |||||||
H:02 | 6930 m | 0:57:52 | 8'21" | 5. (23) | Omega | ||
22.10.2022 - LOS 2022-07 - Schaatsbaan Leuven | |||||||
H:01 | 4830 m | 0:47:28 | 9'50" | 2. (39) | Omega | ||
08.10.2022 - LOS 2022-06 - Michotte Park Leuven | |||||||
H:01 | 4790 m | NCL | Omega | ||||
24.09.2022 - HOS 2022-06 - Alken | |||||||
H:Lang | 4220 m | 0:31:12 | 7'24" | 1. (24) | Omega | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:13:36 | 6'29" | 1. (12) | Omega | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | |||||||
H-16 | 6800 m | 245 m | 0:52:06 | 7'40" | 3. (14) | Omega | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | |||||||
Belgian club Relay | 5870 m | 1:02:28 | 10'39" | 5. (32) | Omega | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
H-16 | 7340 m | 35 m | 0:50:28 | 6'53" | 2. (4) | Omega | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
LD | 7540 m | 1:05:39 | 8'42" | 6. (28) | Omega | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
SE | 3970 m | 1:23:11 | 20'57" | 3. (10) | Omega | ||
04.06.2022 - LOS 2022-03 - Leuven | |||||||
H:03 | 1310 m | 0:09:36 | 7'20" | 1. (6) | Omega | ||
H:02 | 2630 m | 0:17:42 | 6'44" | 1. (19) | Omega | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2820 m | 0:13:52 | 4'55" | 1. (11) | Omega | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 2610 m | 0:12:38 | 4'50" | 1. (7) | Omega | ||
07.05.2022 - LOS2 UCLL - UCLL Leuven | |||||||
H:01 | 4690 m | NCL | Omega | ||||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
H:Kantienberg 3 | 2020 m | 0:19:21 | 9'35" | 1. (17) | Omega | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
H-16 | 2640 m | 0:16:21 | 6'12" | 1. (5) | Omega | ||
05.04.2022 - BEL Selection Race Sprint 1 - Hulst | |||||||
M ELITE | 4000 m | 0:19:42 | 4'56" | 34. (35) | Omega | ||
05.04.2022 - BEL Selection Race Sprint 2 - Luchtbal | |||||||
H:M ELITE | 3870 m | 0:19:59 | 5'10" | 34. (34) | Omega | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
M YOUTH | 6010 m | 0:30:02 | 5'00" | 3. (21) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M YOUTH | 3050 m | 0:14:27 | 4'44" | 4. (17) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M YOUTH | 2760 m | 0:12:26 | 4'30" | 3. (17) | Omega | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H-16 | 4570 m | 0:28:00 | 6'08" | 2. (10) | Omega | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | |||||||
H:Noir court | 3850 m | 100 m | 0:49:24 | 12'50" | 6. (14) | Omega | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 4200 m | 130 m | 0:58:10 | 13'51" | 3. (4) | Omega | |
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | |||||||
H-16 | 7270 m | 110 m | NCL | Omega | |||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3120 m | 0:24:03 | 7'42" | 1. (8) | Omega | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3820 m | 0:32:00 | 8'23" | 1. (7) | Omega | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:10 | 5710 m | NCL | Be Arrows | ||||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
H-16 | 6110 m | 0:56:44 | 9'17" | 4. (4) | Omega | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 4470 m | 0:47:01 | 10'31" | 4. (8) | Omega | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | |||||||
H:BE Arrows | 9080 m | NCL | Be Arrows - U16 | ||||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:03 | 5600 m | 0:56:26 | 10'05" | 6. (29) | Omega 3 | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:46:40 | 9'56" | 4. (18) | Omega | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | |||||||
H:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 1:00:32 | 10'37" | 8. (30) | Omega | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 4170 m | 0:35:51 | 8'36" | 2. (6) | Omega | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3200 m | 0:30:11 | 9'26" | 3. (9) | Omega | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | |||||||
Open | 3190 m | 0:22:50 | 7'09" | 13. (21) | Omega | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | |||||||
H-16 | 2170 m | 0:14:35 | 6'43" | 7. (9) | Omega | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | |||||||
H. Open | 5300 m | 0:40:52 | 7'43" | 5. (90) | Omega | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H-16 | 6970 m | 1:11:44 | 10'18" | 7. (9) | Omega | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | |||||||
Belgian club Relay | 5200 m | 0:46:53 | 9'01" | 6. (37) | Omega | ||
11.09.2021 - Régionale Middle distance 9 parcours - Lagland | |||||||
H:Noir long | 5000 m | 90 m | 1:02:13 | 12'27" | 12. (26) | Omega | |
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:02 | 7240 m | 1:13:10 | 10'06" | 12. (22) | Omega | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | |||||||
H-16 | 7000 m | 240 m | 1:05:30 | 9'21" | 4. (6) | Omega | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | |||||||
H:Noir Moyen | 4300 m | 155 m | 1:11:18 | 16'35" | 15. (32) | Omega | |
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
H:06 | 5150 m | NCL | Omega | ||||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5820 m | 0:59:14 | 10'11" | 2. (47) | Omega | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | |||||||
H-16 | 6510 m | 105 m | 1:04:37 | 9'56" | 3. (6) | Omega | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
H-16 | 6640 m | 70 m | 1:04:22 | 9'42" | 4. (6) | Omega | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
H-16 | 4270 m | 70 m | NCL | Omega | |||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2260 m | 0:15:14,496 | 6'44" | 4. (7) | Omega | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | |||||||
H-16 | 4480 m | 110 m | NCL | Omega | |||
05.06.2021 - LOS 2021-5 - Leuven | |||||||
H:01 | 4620 m | 0:29:42 | 6'25" | 5. (41) | Omega | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | |||||||
H:04 | 5310 m | 0:38:55 | 7'19" | 3. (21) | Omega | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | |||||||
H:01 | 3880 m | 60 m | 0:29:35 | 7'37" | 12. (51) | Omega | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | |||||||
H:01 | 4120 m | 0:28:41 | 6'57" | 14. (34) | Omega | ||
18.04.2021 - Team Belgium Selection Race - Zaventem | |||||||
H-16 | 3020 m | 0:16:44 | 5'32" | 6. (7) | Be Arrows - U16 | ||
11.04.2021 - Selection - Long Distance - Herbeumont | |||||||
H16 | 6000 m | 330 m | 1:06:37 | 11'06" | 7. (7) | Be Arrows - U16 | |
10.04.2021 - Selection - Middle Distance - Forêt d'Anlier | |||||||
H16 | 4000 m | 75 m | 0:40:57 | 10'14" | 7. (8) | Be Arrows - U16 | |
21.03.2021 - Alma - Haut niveau - Alma | |||||||
H:Noir long | 2100 m | 0:23:18 | 11'05" | 4. (6) | Be Arrows - U16 | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | |||||||
H:04 | 5190 m | 0:45:42 | 8'48" | 6. (37) | Omega | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 3060 m | 0:31:33 | 10'18" | 3. (15) | Omega | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H-14 | 3350 m | 20 m | 0:38:30 | 11'29" | 2. (10) | Omega | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | |||||||
H-14 | 4800 m | 50 m | 0:56:34 | 11'47" | 3. (16) | Omega | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H-14 | 5200 m | 0:45:47 | 8'48" | 2. (12) | Omega | ||
19.09.2020 - LOS 5 - Arenbergpark - Leuven | |||||||
H:01 | 4720 m | 0:31:30 | 6'40" | 11. (30) | Omega | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | |||||||
Belgian club Relay | 3020 m | 0:24:03 | 7'57" | 8. (48) | Omega | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:02 | 6000 m | 0:57:14 | 9'32" | 9. (42) | Omega | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 4600 m | 0:36:24 | 7'54" | 2. (7) | Omega | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:05 | 4500 m | 0:37:23 | 8'18" | 1. (20) | Omega | ||
19.01.2020 - BOC2019-2020 #06 - Linkebeek | |||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 150 m | 0:52:16 | 10'40" | 13. (51) | Omega | |
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
H-14 | 4190 m | 0:28:07 | 6'42" | 2. (4) | Omega | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
H-14 | 4170 m | 0:29:50 | 7'09" | 2. (4) | Omega | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
H-14 | 4500 m | 0:38:46 | 8'36" | 2. (4) | Omega | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
H-14 | 4000 m | 0:30:28 | 7'37" | 2. (4) | Omega | ||
13.11.2019 - SVS kampioenschap - Provinciaal domein Kessel-lo | |||||||
H:03 | 3500 m | 0:25:42 | 7'20" | 1. (13) | Sint-Pieterscollege Leuven | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
H-14 | 4510 m | 0:37:38 | 8'20" | 3. (6) | Omega | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
H-14 | 4320 m | 0:39:47 | 9'12" | 2. (6) | Omega | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
H-14 | 4010 m | 0:45:00 | 11'13" | 2. (6) | Omega | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | |||||||
H. Open | 4040 m | 0:28:16 | 6'59" | 3. (52) | Omega | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 4910 m | 0:55:37 | 11'19" | 0. (12) | Omega | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
H-14 | 5600 m | 120 m | 0:50:04 | 8'56" | 2. (9) | Omega | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | |||||||
H-14 | 5670 m | 230 m | 1:10:19 | 12'24" | 2. (4) | Omega | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H-14 | 5090 m | 1:09:40 | 13'41" | 2. (4) | Omega | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H-14 | 4800 m | 0:35:56 | 7'29" | 1. (3) | Omega | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 5110 m | 0:44:03 | 8'37" | 1. (3) | Omega | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 3720 m | 1:09:50 | 18'46" | 1. (3) | Omega | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5330 m | NCL | Omega | ||||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | |||||||
02 | 2420 m | NCL | Omega | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
M YOUTH -16 | 4550 m | 0:31:35 | 6'56" | 2. (9) | Omega | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
M YOUTH -16 | 2370 m | 0:15:38 | 6'35" | 2. (4) | Omega | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
M YOUTH -16 | 2060 m | 0:14:19 | 6'56" | 2. (6) | Omega | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | |||||||
H:4km | 4230 m | 0:32:51 | 7'45" | 1. (6) | Omega | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
H-14 | 2040 m | 0:15:23 | 7'32" | 4. (9) | Omega | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
SD | 3160 m | 50 m | 0:30:15 | 9'34" | 4. (22) | Omega | |
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | |||||||
H:05 | 3820 m | 0:28:10 | 7'22" | 1. (8) | Omega | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | |||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:22:50 | 7'14" | 14. (63) | Omega | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H-14 | 1300 m | 0:16:47 | 12'54" | 3. (12) | Omega | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
H:04 | 5600 m | NCL | Omega | ||||
12.01.2019 - Brussels Orienteering Challenge #6 - Forêt de Soignes - Uccle | |||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 105 m | 0:46:57 | 9'34" | 13. (34) | Omega | |
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:05 | 4690 m | 0:39:17 | 8'22" | 1. (23) | Omega | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
H-12 | 2800 m | 0:19:15 | 6'52" | 1. (5) | Omega | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
H-12 | 2890 m | 0:18:22 | 6'21" | 1. (6) | Omega | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
H-12 | 2570 m | 0:19:12 | 7'28" | 1. (5) | Omega | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
H-12 | 2900 m | 60 m | 0:26:53 | 9'16" | 1. (5) | Omega | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:36:25 | 8'40" | 3. (24) | Omega | ||
16.12.2018 - Ultra-longues Distances - Tervueren | |||||||
Bleu | 4900 m | 105 m | 0:58:31 | 11'56" | 23. (49) | Omega | |
14.11.2018 - Regional - MOEV wedstrijd - De Kluis | |||||||
H:03 | 2900 m | 0:19:55 | 6'52" | 1. (15) | Sint-Pieterscollege Leuven | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
HPUP | 1910 m | 0:20:29 | 10'43" | 1. (10) | Omega | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | |||||||
H-12 | 2650 m | 0:22:57 | 8'39" | 1. (5) | Omega | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | |||||||
H. Pupilles | 1990 m | 0:13:49 | 6'56" | 1. (9) | Omega | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | |||||||
Belgian club Relay | 2180 m | 0:19:26 | 8'54" | 1. (36) | Omega | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
H-12 | 2520 m | 0:19:30 | 7'44" | 1. (6) | Omega | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
H-12 | 2620 m | 0:23:28 | 8'57" | 1. (6) | Omega | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
H-12 | 2310 m | 0:16:37 | 7'11" | 1. (6) | Omega | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | |||||||
H:03 | 3350 m | 0:25:10 | 7'30" | 1. (27) | Omega | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | |||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:28:14 | 7'34" | 15. (46) | Omega | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | |||||||
H:Gemakkelijk | 2600 m | 0:18:41 | 7'11" | 3. (6) | Omega | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
M YOUTH -12 | 2510 m | 0:19:00 | 7'34" | 2. (14) | Omega | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:13:21 | 6'40" | 1. (11) | Omega | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | |||||||
H:Rouge | 3800 m | 190 m | 0:53:36 | 14'06" | 9. (36) | Omega | |
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | |||||||
H:03 | 3100 m | 0:28:11 | 9'05" | 1. (12) | Omega | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:06 | 2300 m | 0:25:44 | 11'11" | 1. (12) | Omega | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | |||||||
H-12 | 1200 m | 0:14:29 | 12'04" | 2. (5) | Omega | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
H-12 | 2000 m | 0:19:10 | 9'34" | 2. (7) | Omega | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
H:06 | 3500 m | 0:34:46 | 9'56" | 1. (19) | Omega | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | |||||||
H:06 | 2900 m | 0:28:47 | 9'55" | 1. (20) | Omega | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | |||||||
H:03 | 3200 m | 0:46:34 | 14'33" | 9. (14) | Omega | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
H11-12 | 2850 m | 0:26:34 | 9'19" | 2. (7) | Omega | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
H11-12 | 2300 m | 0:17:48 | 7'44" | 3. (6) | Omega | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H11-12 | 2300 m | 0:24:39 | 10'43" | 4. (7) | Omega | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
H11-12 | 2670 m | 0:27:07 | 10'09" | 1. (6) | Omega | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
H11-12 | 2670 m | 0:30:11 | 11'18" | 3. (8) | Omega | ||
03.12.2017 - Régionale Moyenne Distance - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Bleu | 3200 m | 0:40:26 | 12'38" | 5. (16) | Omega | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:06 | 3200 m | 0:42:48 | 13'22" | 3. (16) | Omega | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | |||||||
H. Open | 4000 m | 0:45:15 | 11'18" | 45. (70) | Omega | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
H-12 | 3470 m | 0:33:25 | 9'37" | 4. (8) | Omega | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
H-12 | 3300 m | 0:41:29 | 12'34" | 2. (2) | Omega | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:17:14 | 7'50" | 2. (8) | Omega | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | |||||||
H-12 | 2800 m | 65 m | 0:27:05 | 9'40" | 5. (8) | Omega | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
H-12 | 2190 m | 0:24:17 | 11'05" | 2. (6) | Omega | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
H-12 | 2620 m | 0:37:52 | 14'27" | 5. (7) | Omega | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
H-12 | 2660 m | 0:20:23 | 7'39" | 2. (6) | Omega | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
H-12 | 2190 m | 0:18:42 | 8'32" | 2. (7) | Omega | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
H:04 | 4200 m | 0:38:22 | 9'08" | 2. (34) | Omega | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | |||||||
H:04 | 2800 m | 0:28:01 | 10'00" | 2. (15) | Omega | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | |||||||
H-12 | 2100 m | 75 m | 0:19:26 | 9'15" | 2. (5) | Omega | |
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
H:03 | 3100 m | 0:27:07 | 8'44" | 1. (18) | Omega | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
H-12 | 2700 m | 0:28:34 | 10'34" | 5. (8) | Omega | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
H-12 | 3300 m | 0:42:22 | 12'50" | 6. (11) | Omega | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
H-12 | 2200 m | 0:31:10 | 14'09" | 7. (10) | Omega | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3190 m | 0:43:09 | 13'31" | 5. (25) | Omega | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
H-12 | 2000 m | 0:23:30 | 11'45" | 5. (10) | Omega | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:05 | 1400 m | 0:13:12 | 9'25" | 1. (6) | Omega | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
H-12 | 2800 m | 0:16:20 | 5'50" | 1. (6) | Omega | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
H. Pupilles | 1300 m | 0:12:17 | 9'26" | 3. (9) | Omega | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | |||||||
H:Bleu | 3900 m | 0:38:23 | 9'50" | 3. (13) | Omega | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | |||||||
H:04 | 3500 m | 0:29:34 | 8'26" | 1. (12) | Omega | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | |||||||
H-12 | 2900 m | 50 m | 0:32:56 | 11'21" | 1. (2) | Omega | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | |||||||
H:Bleu court | 2500 m | 95 m | 0:32:52 | 13'08" | 5. (6) | Omega | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | |||||||
H:4.Bleu | 3200 m | 75 m | 0:31:12 | 9'45" | 3. (13) | VVO | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | |||||||
H-12 | 1700 m | 40 m | 0:17:54 | 10'31" | 2. (5) | Omega | |
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
H. Pupillen A | 1970 m | 0:17:17 | 8'46" | 3. (9) | Omega | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | |||||||
H:Bleu court | 2200 m | 135 m | 0:30:33 | 13'53" | 1. (5) | Omega | |
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:06 | 3500 m | 0:44:39 | 12'45" | 2. (11) | Omega | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
H-10A | 1900 m | 0:20:17 | 10'40" | 2. (8) | Omega | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | |||||||
H-10A | 2190 m | 0:16:47 | 7'39" | 2. (7) | Omega | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | |||||||
H-10A | 2600 m | 0:22:35 | 8'41" | 2. (8) | Omega | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
H-10A | 1800 m | 0:14:06 | 7'50" | 3. (8) | Omega | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
H-10A | 2530 m | 0:18:43 | 7'23" | 1. (8) | Omega | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:15:59 | 7'59" | 3. (13) | Omega | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | |||||||
H:Bleu court | 2600 m | 40 m | 0:30:01 | 11'32" | 8. (17) | Omega | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | |||||||
H:Bleu court | 2400 m | 55 m | 0:26:59 | 11'14" | 4. (12) | Omega | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | |||||||
H:Bleu | 2100 m | 40 m | 0:19:44 | 9'23" | 1. (13) | Omega | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 0:43:52 | 15'07" | 7. (18) | OMEGA 6 | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
H:06 | 2800 m | 0:28:20 | 10'07" | 1. (13) | Omega | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
H-10 | 2300 m | 0:29:10 | 12'40" | 4. (6) | Omega | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | |||||||
Open | 3200 m | NCL | Omega | ||||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | |||||||
H. Pupilles | 1800 m | 0:14:51 | 8'15" | 1. (5) | Omega | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | |||||||
H-10 | 2400 m | 0:20:31 | 8'32" | 1. (5) | Omega | ||
17.09.2016 - Brussels Urban Middle - Parc Duden - Forest | |||||||
H:Bleu | 2200 m | 105 m | 0:43:28 | 19'45" | 3. (6) | Omega | |
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | |||||||
H-10 | 2500 m | 0:18:04 | 7'13" | 1. (7) | Omega | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | |||||||
H-10 | 2970 m | 0:22:14 | 7'29" | 2. (7) | Omega | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:41:20 | 13'46" | 4. (17) | Omega | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
H-10 | 2900 m | 0:13:25 | 4'37" | 1. (6) | Omega | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
H-10 | 2900 m | 0:13:10 | 4'32" | 1. (5) | Omega | ||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
H-10 | 3100 m | 0:20:55 | 6'44" | 1. (5) | Omega | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | |||||||
M. Children | 3200 m | NCL | Omega | ||||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | |||||||
M. Children | 1400 m | 0:10:25 | 7'26" | 1. (10) | Omega | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | |||||||
M. Children | 1500 m | 0:10:28 | 6'58" | 1. (12) | Omega | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | |||||||
H:03 | 3100 m | 10 m | 0:35:23 | 11'24" | 4. (13) | Omega | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | |||||||
H:06 | 3200 m | 0:56:08 | 17'32" | 4. (19) | Omega | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:06 | 2300 m | 0:25:13 | 10'57" | 2. (13) | Omega | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | |||||||
H-10 | 2200 m | 30 m | 0:17:54 | 8'08" | 1. (7) | Omega | |
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | |||||||
H:Long Difficult | 5130 m | NCL | Omega | ||||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | |||||||
H:07 | 2900 m | NCL | Omega | ||||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:07 | 2720 m | 0:29:46 | 10'56" | 1. (7) | Omega | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | |||||||
H:03 | 3200 m | 0:49:56 | 15'36" | 8. (21) | Omega | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:07 | 2300 m | 0:23:14 | 10'06" | 1. (5) | Omega | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
H-10A | 2400 m | 0:27:40 | 11'31" | 3. (6) | Omega | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
H-10A | 2400 m | 0:30:44 | 12'48" | 3. (4) | Omega | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
H-10A | 2030 m | 0:17:51 | 8'47" | 1. (5) | Omega | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
H-10A | 2300 m | 0:22:13 | 9'39" | 3. (4) | Omega | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
H-10A | 2200 m | 0:26:40 | 12'07" | 2. (5) | Omega | ||
20.12.2015 - Ultra-longues Distances - 3 Fontaines / Rouge Cloître | |||||||
5 | 3000 m | 0:39:01 | 13'00" | 4. (27) | Omega | ||
13.12.2015 - Sprint - Imagipark | |||||||
3 | 1400 m | 0:13:23 | 9'33" | 2. (19) | Omega | ||
13.12.2015 - Moyenne distance - Bois Brûlé Sud | |||||||
3 | 2700 m | 0:27:19 | 10'07" | 2. (29) | Omega | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | |||||||
H:07 | 1900 m | 60 m | 0:21:09 | 11'07" | 4. (10) | Omega | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | |||||||
H:07 | 2500 m | 50 m | 0:26:32 | 10'36" | 4. (10) | Omega | |
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | |||||||
M. Children | 1400 m | 0:18:03 | 12'53" | 8. (11) | Omega | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | |||||||
M. Children | 1800 m | 0:20:55 | 11'37" | 5. (10) | Omega | ||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | |||||||
H:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (22) | Omega | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10A | 2200 m | 0:22:56 | 10'25" | 1. (3) | Omega | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10A | 2300 m | 0:42:08 | 18'19" | 2. (3) | Omega | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10A | 1800 m | 0:18:10 | 10'05" | 1. (3) | Omega | ||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | |||||||
H:04 | 2100 m | 0:31:45 | 15'07" | 2. (5) | Omega | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | |||||||
H:03 | 2720 m | 0:32:07 | 11'48" | 7. (19) | Omega | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
H-10 | 2370 m | 80 m | 0:44:11 | 18'38" | 3. (9) | Omega | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
H-10 | 2100 m | 0:21:40 | 10'19" | 1. (8) | Omega | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | |||||||
H:04 | 2300 m | 0:48:58 | 21'17" | 6. (7) | Omega | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:26:35 | 13'59" | 2. (17) | Omega | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
H:03 | 3000 m | 0:36:39 | 12'13" | 3. (12) | Omega | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | |||||||
H:04 | 1200 m | 0:15:09 | 12'37" | 2. (8) | Omega | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | |||||||
H-10 | 2100 m | 55 m | 0:36:53 | 17'33" | 3. (8) | Omega | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | |||||||
H:Facile H/D | 1600 m | 85 m | NCL | Omega | |||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:07 | 2420 m | 0:26:41 | 11'01" | 3. (12) | Omega | ||
25.01.2015 - Régionale d'hiver Ohey - Ohey | |||||||
H:04 | 5400 m | 160 m | NCL | Omega | |||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | |||||||
H:07 | 3000 m | 0:36:41 | 12'13" | 1. (11) | Omega | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
H-10 | 2570 m | 0:39:44 | 15'27" | 8. (12) | Omega | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | |||||||
H-10 | 2400 m | 0:36:50 | 15'20" | 5. (9) | Omega | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | |||||||
H-10 | 2600 m | 1:35:02 | 36'33" | 7. (7) | Omega | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | |||||||
H-10 | 2500 m | 0:40:00 | 16'00" | 3. (9) | Omega | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
H-10 | 2500 m | 0:37:11 | 14'52" | 5. (11) | Omega | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:07 | 1940 m | 0:35:29 | 18'17" | 2. (7) | Omega | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | |||||||
H:07 | 2600 m | 40 m | 0:29:24 | 11'18" | 2. (9) | Omega | |
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H-10 | 2450 m | 30 m | 0:35:08 | 14'20" | 7. (19) | Omega | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H-10 | 2280 m | 0:30:36 | 13'25" | -- (18) | Omega | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:04 | 3100 m | 0:48:20 | 15'35" | 1. (5) | Omega | ||
H:06 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (1) | Kinder-O | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:07 | 2850 m | 0:53:22 | 18'43" | 1. (6) | Omega | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:26:23 | 13'53" | 2. (9) | Omega | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:07 | 2270 m | 0:36:09 | 15'55" | 3. (11) | Omega | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H-10 | 2700 m | 0:40:40 | 15'03" | 5. (8) | Omega | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
Kinder-O | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (34) | Omega | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
Kinder-O | 5690 m | 0:01:00 | 0'10" | 1. (20) | Omega | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | |||||||
H:08 | 3100 m | NT | Omega |