WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H85 | 2340 m | 45 m | 0:48:06 | 20'33" | 1. (1) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Masters E | 2940 m | 60 m | 1:54:19 | 38'53" | 3. (3) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H85 | 2210 m | 0:50:17 | 22'45" | 1. (2) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:03 | 3500 m | 1:28:13 | 25'12" | 13. (15) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H85 | 3310 m | 1:03:57 | 19'19" | 2. (3) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters E | 2370 m | 1:09:01 | 29'07" | 2. (2) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 3 | 3090 m | 0:56:33 | 18'18" | 8. (14) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:06 | 3270 m | 0:52:14 | 15'58" | 4. (11) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart kort | 3400 m | 1:03:02 | 18'32" | 17. (25) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart kort | 3000 m | 0:52:30 | 17'30" | 11. (14) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3400 m | 1:17:00 | 22'39" | 11. (18) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 3280 m | 1:12:43 | 22'10" | 12. (12) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:03 | 3060 m | 1:12:25 | 23'40" | 13. (13) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H85 Koningsklasse | 2990 m | 0:46:26 | 15'32" | 2. (3) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H85 Koningsklasse | 3030 m | 0:53:25 | 17'38" | 2. (3) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H85 Koningsklasse | 3180 m | 1:16:49 | 24'09" | 2. (3) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H85 Koningsklasse | 3040 m | 0:43:49 | 14'25" | 2. (3) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H85 Koningsklasse | 3290 m | 0:52:12 | 15'52" | 2. (2) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 1:01:57 | 18'20" | 12. (14) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3310 m | 1:21:46 | 24'42" | 22. (23) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3360 m | 0:57:30 | 17'07" | 17. (21) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters E | 3420 m | NCL | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:49:20 | 15'11" | 18. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H85 | 3170 m | 0:56:40 | 17'53" | 2. (2) | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
SD | 4000 m | 2:20:45 | 35'11" | 8. (11) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:06 | 4200 m | NCL | ||||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:05 | 3440 m | 1:04:45 | 18'49" | 14. (16) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:48:08 | 15'47" | 11. (14) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:05 | 3700 m | 1:11:25 | 19'18" | 4. (12) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H85 | 3180 m | 1:00:08 | 18'55" | 2. (3) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H85 | 1800 m | 0:58:53 | 32'43" | 1. (3) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Short Difficult | 2930 m | 1:25:58 | 29'20" | 10. (21) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H85 | 3550 m | 1:25:56 | 24'12" | -- (1) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | ||||||
H:SD | 3400 m | 1:45:00 | 30'53" | 4. (8) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Vert | 2720 m | 0:40:32 | 14'54" | 2. (9) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H85 | 1810 m | 0:26:17 | 14'31" | 1. (3) | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | ||||||
H:02 | 2270 m | 0:36:09 | 15'56" | 4. (11) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H85 | 2660 m | 20 m | 1:15:48 | 28'30" | 1. (1) | |
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:28:14 | 25'00" | 33. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 1:08:58 | 18'23" | 36. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H85 | 3100 m | 60 m | 1:03:17 | 20'25" | 4. (4) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H85 | 3500 m | 70 m | 1:29:23 | 25'32" | 4. (4) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H85 | 2700 m | 40 m | 0:57:17 | 21'13" | 2. (4) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SE | 3800 m | 40 m | 1:54:41 | 30'11" | 5. (6) | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:04 | 2260 m | 0:51:02 | 22'35" | 1. (2) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:06 | 3480 m | 1:11:13 | 20'28" | 5. (8) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Easy | 2120 m | 0:44:40 | 21'04" | 6. (8) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H85 | 2870 m | 80 m | 0:57:49 | 20'09" | 3. (5) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 3100 m | 1:11:25 | 23'02" | 4. (7) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H85 | 2590 m | 80 m | 0:49:51 | 19'15" | 3. (3) |