BK Sprint Sint-Truiden
Stad Sint-Truiden 29.5.2011
Borasca
Last updated: 29.05.2011 16:41:07
Contact/Remarks:
bksprint@borasca.info
Contact/Remarks:
bksprint@borasca.info
BK Sprint Sint-Truiden
!!!! Omloop 4 werd omwille van een verdwenen post geannuleerd en wordt hernomen op een later te bepalen tijdstip!!!
DPUP
DESP
DJUN
DOPEN
DMA
DMB
DMC
DMD
HPUP
HESP
HJUN
HOPEN
HMA
HMB
HMC
HMD
Total
NCL
niet geklasseerd
--
buiten wedstrijd
D. Pupilles
2000m (21)
[H:]M:S
min/km
2.
Laure-Anne LUDOVICY
BEL
C.O. Liège
23:09
11'34"
Top
D. Espoirs - Beloften
2300m (9)
[H:]M:S
min/km
4.
Louise NYSSEN
BEL
C.O. Liège
24:44
10'45"
Top
D. Junioren - Juniores
2500m (4)
[H:]M:S
min/km
1.
Fanny TILKIN
BEL
C.O. Liège
17:52
7'08"
Top
D. Open
2800m (26)
[H:]M:S
min/km
6.
Dorota KOSINSKA
POL
C.O. Liège
23:56
8'32"
13.
Renée SCHWARTZ
FRA
C.O. Liège
29:13
10'26"
18.
Valérie CLISSEN
BEL
C.O. Liège
30:53
11'01"
NCL
Aline HERMANS
BEL
C.O. Liège
Top
D. Masters A
2500m (24)
[H:]M:S
min/km
20.
Florence BASTIN
BEL
C.O. Liège
30:45
12'18"
NCL
Françoise RENARD
BEL
C.O. Liège
NCL
Maryline DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
Top
D. Masters B
2300m (13)
[H:]M:S
min/km
1.
Hedwige LEJEUNE
BEL
C.O. Liège
21:59
9'33"
7.
Bernadette VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
26:48
11'39"
Top
D. Masters C
2300m (9)
[H:]M:S
min/km
3.
Agnès SEBA-PONCELET
BEL
C.O. Liège
28:02
12'11"
Top
H. Pupilles
2000m (11)
[H:]M:S
min/km
3.
Guillaume EYEN
BEL
C.O. Liège
24:55
12'27"
10.
Guillaume MORELLE
BEL
C.O. Liège
48:01
24'00"
11.
Justin GILLET
BEL
C.O. Liège
53:22
26'40"
Top
H. Espoirs - Beloften
2500m (14)
[H:]M:S
min/km
9.
Stephane WATHELET
BEL
C.O. Liège
22:21
8'56"
Top
H. Junioren - Juniors
2800m (12)
[H:]M:S
min/km
7.
Jérémie THIEBAUT
BEL
C.O. Liège
21:11
7'33"
NCL
Clément DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
Top
H. Open
3500m (40)
[H:]M:S
min/km
5.
Alain MAZY
BEL
C.O. Liège
21:41
6'11"
18.
Yves HOUBEN
BEL
C.O. Liège
26:55
7'41"
22.
Frédéric PASCON
BEL
C.O. Liège
27:52
7'57"
NCL
Frédéric DHONDT
BEL
C.O. Liège
NCL
Olivier MACHIELS
BEL
C.O. Liège
Top
H. Masters A
2800m (36)
[H:]M:S
min/km
6.
Pierre-Emmanuel DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
20:46
7'24"
26.
Alain WATHELET
BEL
C.O. Liège
26:37
9'30"
Top
H. Masters B
2500m (27)
[H:]M:S
min/km
6.
Pierre MARCHAL
BEL
C.O. Liège
18:18
7'19"
12.
Bruno VANDERMEULEN
BEL
C.O. Liège
21:49
8'43"
13.
Jean-Michel LUDOVICY
BEL
C.O. Liège
21:55
8'45"
14.
Jacques SILVESTRE
BEL
C.O. Liège
21:57
8'46"
Top
H. Masters D
2300m (14)
[H:]M:S
min/km
4.
Jean-Marie DEMEUSE
BEL
C.O. Liège
38:11
16'36"
Top
Total
Omega
58
K.O.L.
50
C.O. Liège
31
TROL
30
hamok
26
ASUB
20
O.L.G. St. Vith ARDOC
16
C.O. Pégase
13
Balise 10
8
N.S.V. Amel
6
Borasca
5
Altaïr C.O.
4
Hermathenae
4
O.L.V. Eifel
4
Indiv.
3
Les Raptors
3
B.A.B.A.
2
E.P.O.S.
2
Hainaut O.C.
2
C.O. Militaire Belge
1
Total: 288