clublogo
index

4 daagse van Limburg 2019
Hechtel-Eksel 15.8.2019
Omega

Last updated: 16.08.2019 09:44:35Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 D Oro 5 D Oro 7 D Oro 9 H Oro 9 H Oro 7 H Oro 5 SE SD LD Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

D-10   length 2420m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Elin ZWIKKERNEDTROL24:1810'02"
Top

D-12   length 2840m (7)

[H:]M:Smin/km
--Lina COOLSBELTROL48:0916'57"
Top

D-14   length 3720m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Sarah ROOMANBELTROL40:1210'48"
7.Noor DE MITSBELTROL1:42:0227'25"
NCLMarit ZWIKKERNEDTROL
Top

DE   length 6270m (7)

[H:]M:Smin/km
6.Silke VAN ROOYBELTROL1:18:0212'26"
Top

D21   length 5200m (9)

[H:]M:Smin/km
3.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL1:00:2811'37"
7.Annelies VERMONDENBELTROL1:17:3914'55"
Top

DB   length 3720m (3)

[H:]M:Smin/km
NCLLiese GEERTSBELTROL
Top

D40   length 4150m (8)

[H:]M:Smin/km
4.Olga ZWIKKERNEDTROL1:00:2514'33"
5.Vanessa BOLSENSBELTROL1:03:3815'20"
Top

D50   length 3720m (14)

[H:]M:Smin/km
5.Kristel MERTENSBELTROL1:05:1517'32"
Top

D55   length 3720m (16)

[H:]M:Smin/km
12.Alexandra BAESBELTROL1:19:4821'27"
Top

D65   length 3350m (14)

[H:]M:Smin/km
7.Lieve GEENSBELTROL1:02:0918'33"
8.Lily-Anne COLEBELTROL1:05:3019'33"
Top

D70   length 3160m (8)

[H:]M:Smin/km
4.Christa ZWIKKERNEDTROL1:06:4321'06"
Top

H-10   length 2420m (9)

[H:]M:Smin/km
6.Viek DE MITSBELTROL31:0812'51"
7.Daan COOLSBELTROL42:2017'29"
Top

H10B   length 2420m (10)

[H:]M:Smin/km
6.Nand BOLSENSBELTROL40:3616'46"
10.Jelle HEMELAARNEDTROL58:5024'18"
Top

H-12   length 2840m (6)

[H:]M:Smin/km
4.Thor DE MITSBELTROL34:1712'04"
Top

H21   length 7360m (10)

[H:]M:Smin/km
2.Adriaan PELCKMANSBELTROL1:03:058'34"
6.Dieter COENBELTROL1:19:3210'48"
Top

H45   length 5770m (17)

[H:]M:Smin/km
5.Kurt SMETBELTROL52:309'05"
Top

H55   length 4670m (28)

[H:]M:Smin/km
7.Marc MEEUWSSENBELTROL53:5811'33"
10.Bart TICKETBELTROL57:1212'14"
28.Jan DE SOETEBELTROL1:53:3424'19"
Top

H65   length 3720m (25)

[H:]M:Smin/km
16.Eddie DE KERFNEDTROL1:04:5717'27"
19.Marc CEULEMANSBELTROL1:10:4619'01"
Top

H70   length 3350m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Frans WENSBELTROL37:0611'04"
4.Eddie DESMEDTBELTROL46:2513'51"
10.Dirk ZWIKKERNEDTROL50:3115'04"
Top

H75   length 3350m (12)

[H:]M:Smin/km
6.Alfons BOSCHBELTROL55:1016'28"
Top

D Oro 5   length 4080m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Ellen BOURGONJONBELTROL44:2610'53"
6.Ellen DESCHEPPERBELTROL1:18:5219'19"
Top

H Oro 9   length 7900m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Jeremy GENARBELTROL51:426'32"
Top

H Oro 7   length 6270m (13)

[H:]M:Smin/km
4.Winston FRANSSENBELTROL1:12:0811'30"
12.Bob DE CLERCQBELTROL2:21:0122'29"
Top

H Oro 5   length 4080m (17)

[H:]M:Smin/km
2.Wiet LAENENBELTROL37:209'09"
6.Joris SMETBELTROL57:0513'59"
9.Wolf DE MITSBELTROL1:02:0415'12"
13.Willy ALARDSNEDTROL1:19:5619'35"
NCLRune DE CLERCQBELTROL
Top

SE   length 2900m (8)

[H:]M:Smin/km
5.Juliette VIDALBELTROL41:3614'20"
Top

SD   length 4290m (30)

[H:]M:Smin/km
13.Georges VONCKBELTROL59:1713'49"
21.Jan COOLSBELTROL1:15:4617'39"
22.Joni VANHOECKEBELTROL1:20:2718'45"
23.Michael ROOMANBELTROL1:20:3918'47"
25.Anneleen AERTSBELTROL1:28:5620'43"
28.Geneviève MICHILSBELTROL2:27:5934'29"
Top

LD   length 6630m (22)

[H:]M:Smin/km
2.Simon KREKELSBELTROL55:018'17"
7.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL1:06:5410'05"
16.Daniel MARINUSBELTROL1:42:0415'23"
21.William NICQUEBELTROL2:18:3420'53"
Top

Total

Omega91
hamok63
K.O.L.62
TROL54
ASUB29
Kinder-O22
C.O. Liège18
Olifant13
KOVZ11
Hermathenae10
O.L.V. Eifel7
co colmar7
A C Beauchamp5
Altaïr C.O.5
Guyancourt Orientation 785
Manchester and District Orienteering Club5
Scapa Nancy5
ARGUS4
Balise 104
CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE4
CTG Koblenz4
Hainaut O.C.4
Luxembourg Orienteering4
N.S.V. Amel4
Auckland Orienteering Club3
Basingstoke Andover District Orienteers3
Borasca3
CE Colivenc3
Club Orientació Catalunya3
DJK Adler 07 Bottrop3
OLG Sauliamt3
Polisportiva Besanese3
UKS Azymut Debow3
BOK Wanderers2
Badalona Orientació2
Bielefelder TG2
C.O. Pégase2
Cerdagne Capcir International Orienteering2
Hansa Simmerath2
Indiv.2
O.L.G. St. Vith ARDOC2
OK LINNE2
OK Mona2
OLG Regensburg2
OLG Siegerland2
OLG Suhr2
OLV Landshut2
Octavian Droobers2
Orientation caennaise2
Quantock Orienteers2
SLOW EPSOM2
SROC2
Southern Navigators2
Swansea Bay Orienteering Club2
TV Wanheimerort Duisburg2
Ugly Gully Orienteers2
VERVINS ORIENTATION2
WOLF Haltern2
Yarra Valley Orienteering Club2
Animation Sillery Orientation1
CO Loisir Etrechy1
Corbière Orientation Raid Evasion1
Cork Orienteering Club1
Dainava OK1
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles1
Individuals/No club1
Maribo ok1
OC München1
OLC SKOG FRIBOURG1
OLG Murten1
OLP Hyogo1
OPA MONTIGNY1
Outdoor orienteering Graz1
Quimper Orientation1
SPOBO1
SUD O LUX1
SV Lengefeld1
Stavanger Orienteringsklubb1
Villeneuve d'Ascq Lille Métropole Orientation1
Total: 539