clublogo
index

BK aflossing
Gruitrode 10.9.2017
Omega

Last updated: 11.09.2017 20:06:01Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME Total Splits

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   
Top

D. Pupilles  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 50)00:39:07
243.1Kato HILLENBELD-102200m19:338'53"19:33(3)
243.2Hanne TIESTERSBELD-122200m19:348'53"39:07(1)
2.Omega (OMEGA 49)00:39:15+0:08
241.1Feike KERCKHOFSBELD-122200m18:388'28"18:38(1)
241.2Sofie BOSMANSBELD-122200m20:379'22"39:15(2)
3.C.O. Liège (COLG 18)00:44:14+5:07
245.1Elvire PIERLOTBELD-102200m21:519'55"21:51(4)
245.2Marie GILLETBELD-122300m22:239'43"44:14(3)
4.K.O.L. (KOL 27)00:52:57+13:50
244.1Maija TAILLIEUBELD-122200m19:318'52"19:31(2)
244.2Eline DEBAEREBELD-122200m33:2615'11"52:57(4)
5.TROL (TROL 31)01:00:39+21:32
248.1Mara DE CLERCQBELD-102200m28:0812'47"28:08(5)
248.2Noor DE MITSBELD-122200m32:3114'46"1:00:39(5)
6.Omega (OMEGA 52)01:24:24+45:17
249.1Saar VAN DE PUTBELD-102200m53:2424'16"53:24(6)
249.2Mette TIESTERSBELD-122200m31:0014'05"1:24:24(6)
--Omega (OMEGA 54)01:14:32+35:25
250.1Diet VAN MIERLOBELD-102200m31:4514'25"
250.2Floor VAN DE PUTBELD-102200m42:4719'26"
Omega (OMEGA 51)NCL
246.1Kiara NIJSTBELD-102300mNCL
246.2Janne HILLENBELD-102200m26:5012'11"
Top

D. Espoirs - Beloften  (9)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 45)01:30:58
200.1Kato KEUPPENSBELD-163300m41:1412'29"41:14(1)
200.2Janne VAN GELDERBELD-163200m49:4415'32"1:30:58(1)
2.ASUB (ASUB 24)01:31:31+0:33
203.1Gaëlle FRONHOFFSBELD-163200m50:1715'42"50:17(3)
203.2Laurine HERMANBELD-163300m41:1412'29"1:31:31(2)
3.K.O.L. (KOL 22)01:33:51+2:53
197.1Emma MAESBELD-163300m50:1115'12"50:11(2)
197.2Naomi VAN OPSTALNEDD-143200m43:4013'38"1:33:51(3)
4.Omega (OMEGA 46)01:34:43+3:45
201.1Julie SMEETSBELD-163400m53:4015'47"53:40(4)
201.2Julie VAN MUYSENBELD-163100m41:0313'14"1:34:43(4)
5.Omega (OMEGA 43)01:48:10+17:12
196.1Siel DE SMULBELD-163300m53:4916'18"53:49(5)
196.2Tille DE SMULBELD-143200m54:2116'59"1:48:10(5)
6.Omega (OMEGA 44)01:50:17+19:19
198.1Lotte WILLEMSBELD-163200m54:1716'57"54:17(6)
198.2Lene ELSENBELD-163300m56:0016'58"1:50:17(6)
7.hamok (HAMOK 20)02:09:36+38:38
199.1Jil MYLLEBELD-143200m1:22:4625'51"1:22:46(7)
199.2Anneleen KNOOPSBELD-143300m46:5014'11"2:09:36(7)
8.Omega (OMEGA 53)02:48:40+1:17:42
202.1Lotte VERHAEGENBELD-143100m1:22:4826'42"1:22:48(8)
202.2Lotte TIESTERSBELD-143400m1:25:5225'15"2:48:40(8)
ASUB (ASUB 25)NCL
204.1Loreto ALONSO OSUNAESPD-123300m1:30:1127'19"1:30:11(9)
204.2Manon CESBRON DARNAUDFRAD-143200mNCL
Top

D. Junioren - Juniores  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ASUB (ASUB 19)01:41:14
166.1Laurence DEFRAIGNEBELD-164300m57:1713'19"57:17(3)
166.2Sandrine DEFRAIGNEBELD-184100m43:5710'43"1:41:14(1)
2.Omega (OMEGA 38)01:59:49+18:35
167.1Magalie GILLETBELD-184200m49:2511'45"49:25(2)
167.2Magalie VERSTREPENBELD-204200m1:10:2416'45"1:59:49(2)
C.O. Pégase (PEGASE 2)NCL
169.1Marine SILLIENBELD-184300m43:1010'02"43:10(1)
169.2* VACANT *-4200mDNS
Top

D. Open  (12)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 3)02:20:20
28.1Liesbeth VAN DE VELDEBELD214900m46:219'27"46:21(3)
28.2Ems DE SMULBELD-185000m49:599'59"1:36:20(2)
28.3Kim GEYPENBELD214800m44:009'10"2:20:20(1)
2.hamok (HAMOK 2)02:20:23+0:03
36.1Sofie HERREMANSBELD354900m48:269'53"48:26(4)
36.2Elisabeth SCHUTJESBELD354700m50:2110'42"1:38:47(3)
36.3Greet OEYENBELD355000m41:368'19"2:20:23(2)
3.C.O. Liège (COLG 2)02:20:26+0:06
31.1Aline HERMANSBELD404800m48:5910'12"48:59(5)
31.2Fanny TILKINBELD214900m45:269'16"1:34:25(1)
31.3Severine VANDERMEULENBELD354900m46:019'23"2:20:26(3)
4.Hainaut O.C. (HOC 2)02:35:08+14:48
29.1Lucie ARNOBELD-184900m55:0511'14"55:05(7)
29.2Lucie DRYGALSKIBELD-184900m53:4110'57"1:48:46(4)
29.3Hannah THIELSBELD-184800m46:229'39"2:35:08(4)
5.Luxembourg Orienteering (LuxOC 2)02:51:53+31:33
37.1Gabriella ZAMBOHUND405000m1:07:3813'31"1:07:38(9)
37.2Inga AUSEKLELATD404800m57:0611'53"2:04:44(8)
37.3Michaela KOTECKACZED354800m47:099'49"2:51:53(5)
6.K.O.L. (KOL 4)02:58:12+37:52
30.1Sofie HEUNINCKXBELD355000m50:2310'04"50:23(6)
30.2Kim STEEGENBELD354700m1:10:3715'01"2:01:00(6)
30.3Lieke VAN OPSTALNEDD355000m57:1211'26"2:58:12(6)
7.ASUB (ASUB 3)03:15:06+54:46
33.1An FREDERICKXBELD354900m1:07:1713'43"1:07:17(8)
33.2Gaëlle DEFRAIGNEBELD215000m1:08:5713'47"2:16:14(9)
33.3Vinciane MULPASBELD354800m58:5212'15"3:15:06(7)
8.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 1)03:22:02+1:01:42
27.1Elisabeth HENKESBELD214900m45:069'12"45:06(2)
27.2Daniela MAUSENBELD214800m1:17:5416'13"2:03:00(7)
27.3Sylvia BASTINBELD404900m1:19:0216'07"3:22:02(8)
9.TROL (TROL 5)03:23:01+1:02:41
34.1Vanessa BOLSENSBELD354800m1:17:4416'11"1:17:44(11)
34.2Ellen BOURGONJONBELD355100m1:09:4113'39"2:27:25(10)
34.3Kristel MERTENSBELD454700m55:3611'49"3:23:01(9)
10.Omega (OMEGA 4)03:33:13+1:12:53
32.1Annelies MOONENBELD354900m1:10:4514'26"1:10:45(10)
32.2Jennifer BOEYKENSBELD354800m1:21:3016'58"2:32:15(11)
32.3Charlotte THEYSBELD214900m1:00:5812'26"3:33:13(10)
11.TROL (TROL 4)04:15:58+1:55:38
26.1Anna SERRALLONGAESPD214800m39:468'17"39:46(1)
26.2Greet PERSOONBELD404900m1:15:5515'29"1:55:41(5)
26.3Silke VAN ROOYBELD215000m2:20:1728'03"4:15:58(11)
Hainaut O.C. (HOC 3)NCL
35.1Emilie TIMMERMANSBELD354900m1:20:2016'23"1:20:20(12)
35.2Christelle DETHYBELD404900mNCL
35.3Julie TIMMERMANSBELD404800m1:29:3118'38"
Top

D. Masters A  (7)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 6)02:38:25
92.1Maria HENKESBELD504100m57:2414'00"57:24(4)
92.2Véronique BASTINBELD404100m41:2410'05"1:38:48(1)
92.3Caroline MARGREVEBELD454100m59:3714'32"2:38:25(1)
2.Omega (OMEGA 34)02:40:25+2:00
93.1Veerle TULLENEERSBELD454000m51:4612'56"51:46(3)
93.2Ellen DE BIEBELD404100m54:1513'13"1:46:01(3)
93.3Katja VAN OOSTERWIJCKBELD404100m54:2413'16"2:40:25(2)
3.ASUB (ASUB 16)02:41:44+3:19
96.1Béatrice DE LONGUEVILLEBELD454100m40:509'57"40:50(2)
96.2Laurence AUGHUETBELD454000m1:06:2416'36"1:47:14(4)
96.3Catherine DICKBURTBELD504000m54:3013'37"2:41:44(3)
4.Omega (OMEGA 35)03:01:25+23:00
98.1Natalie BEENAERTSBELD454000m1:04:4716'11"1:04:47(7)
98.2Els SPILLEBEENBELD454000m57:0814'17"2:01:55(6)
98.3Angelique DE GRANDEBELD454100m59:3014'30"3:01:25(4)
5.hamok (HAMOK 18)03:23:54+45:29
97.1Amber THYSBELD404200m36:208'39"36:20(1)
97.2Marijs VANDEWEYERBELD504000m1:07:3216'52"1:43:52(2)
97.3Sophie PAREEBELD404000m1:40:0225'00"3:23:54(5)
6.TROL (TROL 24)03:25:16+46:51
91.1Linda VERBRAKENBELD554100m1:03:4215'32"1:03:42(6)
91.2Betty DE MEYERBELD504000m57:2514'21"2:01:07(5)
91.3Ellen DESCHEPPERBELD404100m1:24:0920'31"3:25:16(6)
7.C.O. Liège (COLG 13)04:33:46+1:55:21
94.1Kerstin BUCHACKERGERD454000m1:02:1415'33"1:02:14(5)
94.2Isabelle FREREBELD404200m2:16:4832'34"3:19:02(7)
94.3Florence BASTINBELD454000m1:14:4418'40"4:33:46(7)
Top

D. Masters B  (6)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 36)02:24:03
107.1Katleen VAN DE MOORTELBELD503800m48:4312'49"48:43(2)
107.2Leen WOUTERSBELD503800m51:2613'32"1:40:09(1)
107.3Els PUTBELD553800m43:5411'33"2:24:03(1)
2.K.O.L. (KOL 20)02:56:38+32:35
109.1Simonne SILVIBELD603800m1:02:0416'20"1:02:04(4)
109.2Hilde VERCAERENBELD503800m52:5913'56"1:55:03(2)
109.3Lisette EYKMANSBELD653800m1:01:3516'12"2:56:38(2)
3.C.O. Liège (COLG 14)03:05:47+41:44
110.1Françoise RENARDBELD503800m52:5613'55"52:56(3)
110.2Agnès PONCELETBELD653800m1:26:4922'50"2:19:45(4)
110.3Martine TAFFEIRENBELD553800m46:0212'06"3:05:47(3)
4.ASUB (ASUB 17)03:30:37+1:06:34
106.1An DUYCKBELD553800m1:25:0822'24"1:25:08(6)
106.2Claire MUYLLAERTBELD603800m56:0714'46"2:21:15(5)
106.3Annick ROUSEREZBELD553800m1:09:2218'15"3:30:37(4)
5.Omega (OMEGA 37)03:42:06+1:18:03
111.1Kristel PALMANSBELD503800m48:1812'42"48:18(1)
111.2Mia KINNAERBELD503800m1:21:0721'20"2:09:25(3)
111.3Maria HENDRICKXBELD653800m1:32:4124'23"3:42:06(5)
ASUB (ASUB 18)NCL
112.1Jenny BUELENSBELD553900m1:19:5420'29"1:19:54(5)
112.2Marie-Christine BLANCHEBELD653800m1:42:3326'59"3:02:27(6)
112.3Caty COLSONBELD603700mNCL
Top

D. Masters C  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 16)03:14:18
136.1Lily-Anne COLEBELD603200m1:10:5022'08"1:10:50(1)
136.2Monica ROELINGNEDD653100m1:04:1820'44"2:15:08(1)
136.3Lieve GEENSBELD653200m59:1018'29"3:14:18(1)
TROL (TROL 17)NCL
137.1Lia DE KERFBELD653200m1:20:0525'01"1:20:05(2)
137.2Annie ROMBOUTNEDD653200m1:22:0025'37"2:42:05(2)
137.3* VACANT *-3000mDNS
Top

D. Masters D  (1)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.hamok (HAMOK 25)02:53:23
229.1Roza GOOSBELD752800m2:01:0743'15"2:01:07(1)
229.2Danielle NOLENSBELD702700m52:1619'21"2:53:23(1)
Top

H. Pupilles  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 29)00:31:50
232.1Sarah ROOMANBELD-122200m15:236'59"15:23(1)
232.2Rune DE CLERCQBELH-122200m16:277'28"31:50(1)
2.C.O. Liège (COLG 17)00:50:30+18:40
234.1Arnaud MAZYBELH-122200m20:049'07"20:04(3)
234.2Antoine VOSBELH-102200m30:2613'49"50:30(2)
3.K.O.L. (KOL 26)00:53:50+22:00
236.1Torben AERDENBELH-102200m21:199'41"21:19(4)
236.2Lucas HENDRICKXBELH-122200m32:3114'46"53:50(3)
4.Omega (OMEGA 48)00:57:25+25:35
233.1Mats DE SMULBELH-122200m17:147'50"17:14(2)
233.2Tom BOSMANSBELH-102200m40:1118'15"57:25(4)
5.TROL (TROL 30)00:58:53+27:03
235.1Thor DE MITSBELH-102200m28:1512'50"28:15(7)
235.2Stan DE CLERCQBELH-102200m30:3813'55"58:53(5)
--TROL (TROL 32)01:09:10+37:20
238.1Sascha KURTNEDH-102300m43:2718'53"
238.2Viek DE MITSBELH-102200m25:4311'41"
K.O.L. (KOL 25)NCL
231.1Tobias VAN OPSTALNEDH-122200m24:2211'04"24:22(5)
231.2Thomas DEBAEREBELH-102200mNCL
C.O. Pégase (PEGASE 3)NCL
237.1Florentin LOVENSBELH-122200m25:0011'21"25:00(6)
237.2Gauthier SILLIENBELH-122300mNCL
Top

H. Espoirs - Beloften  (11)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 39)01:16:32
176.1Tibo GILLETBELH-163700m42:2711'28"42:27(2)
176.2Liam THIELSBELH-163800m34:058'58"1:16:32(1)
2.hamok (HAMOK 19)01:17:03+0:31
178.1Piet DEFERMEBELH-163800m42:2011'08"42:20(1)
178.2Thomas KNOOPSBELH-163700m34:439'22"1:17:03(2)
3.Omega (OMEGA 40)01:20:37+4:05
180.1Jonas JANSENBELH-143700m46:3512'35"46:35(5)
180.2Matijs LOECKXBELH-163700m34:029'11"1:20:37(3)
4.K.O.L. (KOL 28)01:24:08+7:36
185.1Lasse TAILLIEUBELH-143700m46:1812'30"46:18(4)
185.2Dries VAN LOMMELBELH-163800m37:509'57"1:24:08(4)
5.ASUB (ASUB 20)01:29:27+12:55
179.1Gaël AMERIJCKXBELH-143700m54:2714'42"54:27(7)
179.2Cédric AMERIJCKXBELH-163700m35:009'27"1:29:27(5)
6.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 7)01:50:50+34:18
177.1Niko EICHTENBELH-163700m58:4815'53"58:48(8)
177.2Maxime ZANDERBELH-143800m52:0213'41"1:50:50(6)
7.Omega (OMEGA 41)01:50:58+34:26
182.1Willem BAKELANTSBELH-143700m46:1612'30"46:16(3)
182.2Nisse VAN GELDERBELH-143700m1:04:4217'29"1:50:58(7)
8.TROL (TROL 26)01:51:03+34:31
184.1Wolf DE MITSBELH-143700m50:1113'33"50:11(6)
184.2Joris SMETBELH-143800m1:00:5216'01"1:51:03(8)
9.C.O. Liège (COLG 16)02:07:00+50:28
183.1Louis VOSBELH-143800m1:26:0622'39"1:26:06(9)
183.2Justin GILLETBELH-163700m40:5411'03"2:07:00(9)
10.Omega (OMEGA 42)02:53:53+1:37:21
186.1Tuur KAELENBELH-143800m1:44:0727'23"1:44:07(10)
186.2Joppe VAN MIERLOBELH-163700m1:09:4618'51"2:53:53(10)
Hainaut O.C. (HOC 12)NCL
181.1Everic MISTIAENBELH-143700m2:15:5036'42"2:15:50(11)
181.2Emma DE SMETBELD-163700mDNS
Top

H. Junioren - Juniors  (6)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Hainaut O.C. (HOC 9)01:25:24
152.1Simon ARNOBELH-165000m39:557'59"39:55(1)
152.2Michal KRZYSZTYNSKIPOLH-185100m45:298'55"1:25:24(1)
2.Hainaut O.C. (HOC 10)01:41:38+16:14
156.1Grégoire VANDEGHINSTEBELH-185000m52:1710'27"52:17(4)
156.2Aurélien VAN AERSCHOTBELH-165100m49:219'40"1:41:38(2)
3.K.O.L. (KOL 19)01:43:19+17:55
155.1Martijn HUSBELH-205100m48:159'27"48:15(3)
155.2Jens VAN LOMMELBELH-185000m55:0411'00"1:43:19(3)
4.hamok (HAMOK 17)01:56:00+30:36
153.1Klaas MELLEBEEKBELH-205100m44:338'44"44:33(2)
153.2Dimitry KNOOPSBELH-185100m1:11:2714'00"1:56:00(4)
5.Omega (OMEGA 33)02:06:41+41:17
154.1Daan KAELENBELH-185100m1:13:0814'20"1:13:08(6)
154.2Thibaut SMEETSBELH-185100m53:3310'30"2:06:41(5)
6.Omega (OMEGA 32)02:16:18+50:54
151.1Lennard GHEYSELSBELH-185100m54:1810'38"54:18(5)
151.2Robbe WILSBELH-185000m1:22:0016'23"2:16:18(6)
Top

H. Open  (17)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 1)02:11:46
5.1Desmond FRANSSEN DOMABELH217200m44:156'08"44:15(1)
5.2Jeremy GENARBELH217000m49:147'01"1:33:29(1)
5.3Yannick MICHIELSBELH217100m38:175'23"2:11:46(1)
2.K.O.L. (KOL 1)02:19:46+8:00
3.1Pieter HENDRICKXBELH357200m48:466'46"48:46(5)
3.2Geert SIMKENSBELH357100m50:027'02"1:38:48(5)
3.3Tomas HENDRICKXBELH356900m40:585'56"2:19:46(2)
3.hamok (HAMOK 1)02:21:31+9:45
7.1Dries VAN DER KLEIJBELH357000m48:286'55"48:28(4)
7.2Jeroen HOEKX DOMABELH217000m48:126'53"1:36:40(3)
7.3Thomas VAN DER KLEIJBELH217200m44:516'13"2:21:31(3)
4.C.O. Liège (COLG 1)02:30:16+18:30
6.1Clément DEMEUSEBELH217100m50:067'03"50:06(6)
6.2Mathias BLAISEBELH-207200m53:377'26"1:43:43(7)
6.3Tristan BLOEMENBELH217000m46:336'39"2:30:16(4)
5.ASUB (ASUB 1)02:41:16+29:30
2.1Julien GILLETBELH216900m53:547'48"53:54(8)
2.2Thomas GILLETBELH217200m54:227'33"1:48:16(8)
2.3Benjamin HOFMANSBELH217100m53:007'27"2:41:16(5)
6.Omega (OMEGA 2)02:46:41+34:55
11.1Wout KEUPPENSBELH-207100m48:186'48"48:18(2)
11.2Wouter LEEUWSBELH217000m45:346'30"1:33:52(2)
11.3Wouter VAN MUYSENBELH457100m1:12:4910'15"2:46:41(6)
7.TROL (TROL 2)02:56:38+44:52
10.1Marc SERRALLONGA ARQUÉSESPH217000m48:186'54"48:18(3)
10.2Winston FRANSSENBELH217100m52:187'21"1:40:36(6)
10.3Koen WILSSENSBELH357100m1:16:0210'42"2:56:38(7)
8.K.O.L. (KOL 2)02:58:58+47:12
8.1Jan GILOTBELH357000m58:188'19"58:18(10)
8.2Jo LINTENBELH357200m56:577'54"1:55:15(10)
8.3Wannes HENDRICKXBELH357000m1:03:439'06"2:58:58(8)
9.O.L.V. Eifel (OLVE 1)03:08:35+56:49
4.1Corentin TONNEAUBELH217000m1:02:118'52"1:02:11(11)
4.2Jérémy BREDOBELH-207100m1:05:179'11"2:07:28(11)
4.3Thomas BREDOBELH217200m1:01:078'29"3:08:35(9)
10.K.O.L. (KOL 3)03:37:36+1:25:50
13.1Wim BRIESBELH357100m1:26:5212'14"1:26:52(13)
13.2Dries HEUNINCKXBELH357100m1:04:149'02"2:31:06(13)
13.3Bert MARIENBELH217100m1:06:309'21"3:37:36(10)
11.ASUB (ASUB 2)03:43:15+1:31:29
12.1François CLAPUYTBELH217100m52:347'24"52:34(7)
12.2Tarmo KUUBESTH357100m58:238'13"1:50:57(9)
12.3François VELDEKENSBELH217100m1:52:1815'49"3:43:15(11)
12.Luxembourg Orienteering (LuxOC 1)04:31:09+2:19:23
16.1Andrea BARTELLONIITAH216900m1:25:3312'23"1:25:33(12)
16.2Ondrej KOTECKYCZEH407100m1:02:208'46"2:27:53(12)
16.3Jan SLIVACZEH407200m2:03:1617'07"4:31:09(12)
13.Omega (OMEGA 55)05:00:53+2:49:07
17.1Christof LUYTENBELH217200m1:41:3014'05"1:41:30(14)
17.2Vincent VERSTREPENBELH-206900m2:11:4119'05"3:53:11(14)
17.3Arno KEUPPENSBELH217100m1:07:429'32"5:00:53(13)
--Hainaut O.C. (HOC 1)02:41:14+29:28
9.1Fabien PASQUASYBELH357200m44:146'08"
9.2Tom DRYGALSKIBELH217000m53:457'40"
9.3Nicolas SPILIERSBELH217000m1:03:159'02"
--TROL (TROL 3)03:30:11+1:18:25
14.1Robert THEISSBELH507100m1:02:058'44"
14.2Ben VERVOORTBELH217100m1:26:2712'10"
14.3Dieter COENBELH217100m1:01:398'40"
Omega (OMEGA 1)NCL
1.1Bart DELOBELBELH357100m54:337'40"54:33(9)
1.2Evert LEEUWSBELH216900m44:106'24"1:38:43(4)
1.3Joost TALLOENBELH217200mNCL
DJK Adler 07 (DJK Adler 07 1)NCL
15.1Colin KOLBEGERH-207200mNCL
15.2Roman SCHULTE ZURHAUSENGERH217100m55:027'45"
15.3Alexander LUBINAGERH356900mNCL
Top

H. Masters A  (14)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 7)02:00:09
49.1Rudy ROOMANBELH454800m38:057'56"38:05(2)
49.2Wim VERVOORTBELH455000m40:068'01"1:18:11(1)
49.3Frank BUYTAERTBELH454800m41:588'44"2:00:09(1)
2.Omega (OMEGA 5)02:09:57+9:48
45.1Kim JANSENBELH404800m50:1310'27"50:13(8)
45.2Roel VAN DE MOORTELBELH455000m39:227'52"1:29:35(4)
45.3Jan OEYENBELH404900m40:228'14"2:09:57(2)
3.C.O. Liège (COLG 3)02:13:27+13:18
44.1Alain MAZYBELH404800m40:468'29"40:46(3)
44.2Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELH455000m42:138'26"1:22:59(3)
44.3Frédéric DHONDTBELH404800m50:2810'30"2:13:27(3)
4.K.O.L. (KOL 5)02:19:30+19:21
47.1Filiep DEBAEREBELH404700m38:038'05"38:03(1)
47.2Koen NEYENSBELH454900m44:479'08"1:22:50(2)
47.3Jan VAN LOMMELBELH455000m56:4011'20"2:19:30(4)
5.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 2)02:23:36+23:27
42.1Olivier CHATTLAINBELH454900m44:499'08"44:49(6)
42.2Michael HOCK DOMABELH404800m51:3210'44"1:36:21(6)
42.3Michael HENNESBELH455000m47:159'26"2:23:36(5)
6.C.O. Pégase (PEGASE 1)02:40:29+40:20
50.1Jean-Philippe LOVENSBELH504800m47:379'55"47:37(7)
50.2Patrick MOSSOUXBELH554900m1:15:4015'26"2:03:17(9)
50.3Nicolas SILLIENBELH404900m37:127'35"2:40:29(6)
7.ASUB (ASUB 4)02:41:32+41:23
46.1Gerald SOUWEINEBELH404900m44:349'05"44:34(5)
46.2Milan BELESSVKH554800m46:559'46"1:31:29(5)
46.3Christophe AMERIJCKXBELH454900m1:10:0314'17"2:41:32(7)
8.TROL (TROL 6)02:45:51+45:42
43.1Ralph KURTGERH455000m41:188'15"41:18(4)
43.2Bob DE CLERCQBELH404800m1:05:3713'40"1:46:55(7)
43.3Yves DE MITSBELH454900m58:5612'01"2:45:51(8)
9.Omega (OMEGA 6)03:08:38+1:08:29
53.1Olivier DE SMULBELH454800m51:0810'39"51:08(9)
53.2Kris VAN GELDERBELH454900m1:07:1613'43"1:58:24(8)
53.3Roman ELSENBELH455000m1:10:1414'02"3:08:38(9)
10.hamok (HAMOK 3)03:12:20+1:12:11
41.1Wim GEERTSBELH454800m1:30:2818'50"1:30:28(13)
41.2Stefaan SCHUTJESBELH404800m46:159'38"2:16:43(11)
41.3Filip KENNISBELH455000m55:3711'07"3:12:20(10)
11.ASUB (ASUB 5)03:12:29+1:12:20
52.1Alexandre DAUBENFELDFRAH404900m1:22:1816'47"1:22:18(11)
52.2Philippe TAELEMANSBELH554900m54:1711'04"2:16:35(10)
52.3Richard ROBINSONBELH454800m55:5411'38"3:12:29(11)
12.hamok (HAMOK 4)03:30:01+1:29:52
51.1Jurjen RINGERSNEDH405000m1:13:0714'37"1:13:07(10)
51.2Pascal MYLLEBELH404900m1:11:3914'37"2:24:46(12)
51.3Steffen KNOOPSBELH454800m1:05:1513'35"3:30:01(12)
KOVZ (KOVZ 1)NCL
54.1Jorran VAN DER HEIJDENNEDH455000mNCL
54.2Hans DE WITNEDH504700m58:4812'30"
54.3Ivan BATCHEVNEDH454900m56:4811'35"
Hainaut O.C. (HOC 4)NCL
48.1Yves ARNOBELH405100m1:26:5117'01"1:26:51(12)
48.2Jean-Pol BRISEBOISBELH504700m1:27:2618'36"2:54:17(13)
48.3Frédéric DE SMETBELH404900mNCL
Top

H. Masters B  (14)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 8)01:52:23
66.1Marc MEEUWSSENBELH504100m41:4210'10"41:42(4)
66.2Wiet LAENENBELH554100m34:388'26"1:16:20(1)
66.3Dirk GOOSSENSBELH504000m36:039'00"1:52:23(1)
2.SUD O LUX (SUD O LUX 1)02:09:22+16:59
71.1Joël DRYGALSKIBELH504000m47:5311'58"47:53(6)
71.2Marc DEPAUEBELH504100m41:1710'04"1:29:10(2)
71.3Jean-Noël DEBEHOGNEBELH554100m40:129'48"2:09:22(2)
3.TROL (TROL 9)02:15:42+23:19
70.1Karl VERVOORTBELH504100m45:3011'05"45:30(5)
70.2Erik VAN DYCKBELH504100m45:5311'11"1:31:23(5)
70.3Michel WENSBELH504100m44:1910'48"2:15:42(3)
4.hamok (HAMOK 5)02:20:06+27:43
72.1Dirk DEIJGERSBELH504100m40:089'47"40:08(3)
72.2Bart MELLEBEEKBELH504100m51:0912'28"1:31:17(4)
72.3Eric VANDEBROEKBELH504000m48:4912'12"2:20:06(4)
5.Omega (OMEGA 7)02:21:04+28:41
68.1Bart VAN DE MOORTELBELH554000m38:039'30"38:03(2)
68.2Rudi AERTSBELH504000m1:02:4415'41"1:40:47(9)
68.3François JACOBSBELH554100m40:179'49"2:21:04(5)
6.ASUB (ASUB 6)02:32:46+40:23
73.1Dominique BRUYLANTBELH554100m53:3713'04"53:37(9)
73.2Christian GILLETBELH504000m42:1910'34"1:35:56(6)
73.3Benoît DEFRAIGNEBELH504100m56:5013'51"2:32:46(6)
7.O.L.V. Eifel (OLVE 2)02:32:53+40:30
67.1Martin NOLTEGERH504100m37:539'14"37:53(1)
67.2Klaus HELDBELH654000m59:3514'53"1:37:28(8)
67.3Jean BREDOBELH654000m55:2513'51"2:32:53(7)
8.Omega (OMEGA 8)02:36:05+43:42
76.1Peter VAN DE MOORTELBELH504000m48:1512'03"48:15(7)
76.2Roger DULIEUBELH504200m42:2710'06"1:30:42(3)
76.3Jan THEYSBELH554000m1:05:2316'20"2:36:05(8)
9.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 3)02:50:55+58:32
77.1Werner HOFFMANNBELH554000m53:2113'20"53:21(8)
77.2Freddy HENKESBELH554000m43:4110'55"1:37:02(7)
77.3Hubert BASTINBELH654200m1:13:5317'35"2:50:55(9)
10.TROL (TROL 10)02:50:57+58:34
78.1Julien VAN BOSCHBELH604200m1:01:1514'34"1:01:15(13)
78.2Herman JANSSENBELH554000m55:0813'47"1:56:23(11)
78.3Dirk GENARBELH504000m54:3413'38"2:50:57(10)
11.C.O. Liège (COLG 5)02:55:07+1:02:44
75.1Bruno VANDERMEULENBELH604100m59:4314'33"59:43(11)
75.2Jean-Claude DUPONTBELH654100m56:3913'49"1:56:22(10)
75.3Alain WATHELETBELH554100m58:4514'19"2:55:07(11)
12.hamok (HAMOK 6)02:55:51+1:03:28
79.1Luc HERMANSBELH504200m59:4614'13"59:46(12)
79.2Lucien BOSMANSBELH554000m1:02:4715'41"2:02:33(12)
79.3Patrick BLEYENBELH504000m53:1813'19"2:55:51(12)
13.C.O. Liège (COLG 4)03:01:09+1:08:46
69.1Marc JAMSINBELH504000m1:10:4417'40"1:10:44(14)
69.2André PIERLOTBELH554100m1:03:2715'28"2:14:11(13)
69.3Luc CLOOSTERMANSBELH554100m46:5811'27"3:01:09(13)
K.O.L. (KOL 6)NCL
74.1Patrick VANHAERENBELH504000m57:3114'22"57:31(10)
74.2Willem LAVREYSENBELH604100mNCL
74.3Anne HEIKOOPNEDH554100m45:5511'11"
Top

H. Masters C  (12)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (KOL 8)02:02:08
116.1Adrie VAN OPSTALNEDH603800m31:408'19"31:40(1)
116.2Luc HEUNINCKXBELH653700m46:3812'36"1:18:18(1)
116.3Etienne DE WITBELH603800m43:5011'32"2:02:08(1)
2.C.O. Liège (COLG 8)02:05:36+3:28
122.1Servais HICKBELH653800m51:3613'34"51:36(5)
122.2Jacques SILVESTREBELH653800m43:1011'21"1:34:46(3)
122.3Pierre MARCHALBELH603700m30:508'20"2:05:36(2)
3.K.O.L. (KOL 9)02:21:47+19:39
119.1Ferdinand GEBOERSBELH603800m48:1812'42"48:18(4)
119.2Juliaan LINTENBELH653800m47:2312'28"1:35:41(4)
119.3Albert VAN CANEGHEMBELH603800m46:0612'07"2:21:47(3)
4.hamok (HAMOK 8)02:23:36+21:28
123.1Luc BOUVEBELH603800m48:1512'41"48:15(3)
123.2Wim HOEKXBELH603800m43:3611'28"1:31:51(2)
123.3Dominique SCHUTJESBELH653800m51:4513'37"2:23:36(4)
5.Hainaut O.C. (HOC 13)02:25:33+23:25
124.1Paul TIMMERMANSBELH653800m42:2511'09"42:25(2)
124.2Bernard DUBOISBELH603800m55:0814'30"1:37:33(5)
124.3Jean-Claude PASQUASYBELH653800m48:0012'37"2:25:33(5)
6.TROL (TROL 13)02:36:26+34:18
117.1Georges VONCKBELH653800m1:00:0315'48"1:00:03(8)
117.2Frans WENSBELH653800m45:4812'03"1:45:51(7)
117.3Giel PARDOELNEDH603800m50:3513'18"2:36:26(6)
7.ASUB (ASUB 10)02:36:47+34:39
120.1Pierre PARMENTIERBELH653800m57:2615'06"57:26(7)
120.2Philippe CLAPUYTBELH603800m45:2411'56"1:42:50(6)
120.3Jacques HOFMANSBELH603800m53:5714'11"2:36:47(7)
8.ASUB (ASUB 26)03:09:22+1:07:14
127.1Georges DICKERBELH653700m1:03:1017'04"1:03:10(9)
127.2Francis KRIERBELH653900m50:2312'55"1:53:33(8)
127.3Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELH753800m1:15:4919'57"3:09:22(8)
TROL (TROL 14)NCL
121.1Paul BOLSENSBELH603800mNCL
121.2Marc CEULEMANSBELH603800m54:2014'17"
121.3Eddie DE KERFNEDH653800m1:01:3816'13"
K.O.L. (KOL 10)NCL
126.1Georges TIMMERMANSBELH653800mNCL
126.2Ivo TIMMERMANSBELH653800m50:0613'11"
126.3Jos HOUBENBELH703800m1:14:1419'32"
Altaïr C.O. (ALTAIR 1)NCL
118.1Eric HULLYBELH603800m1:11:2118'46"1:11:21(10)
118.2Willy LAMONBELH653800mNCL
118.3Etienne VANDEGHINSTEBELH603800m1:05:2817'13"
TROL (TROL 15)NCL
125.1Eddie DESMEDTBELH653700m54:1114'38"54:11(6)
125.2William NICQUEBELH603800mDNS
125.3* VACANT *-3800mDNS
Top

H. Masters D  (5)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 27)01:45:07
213.1Mike IN 'T GROENNEDH703300m43:0413'03"43:04(1)
213.2Gustaaf PEERSBELH703200m1:02:0319'23"1:45:07(1)
2.hamok (HAMOK 22)01:50:17+5:10
216.1Vic VANDERSTRAETENBELH703300m1:08:0420'37"1:08:04(3)
216.2Georges DEFERMEBELH703200m42:1313'11"1:50:17(2)
3.hamok (HAMOK 21)01:50:27+5:20
211.1Phil MELLEBEEKBELH753200m1:04:5220'16"1:04:52(2)
211.2Jos THYSBELH703300m45:3513'48"1:50:27(3)
4.K.O.L. (KOL 23)02:26:46+41:39
212.1Jos BYLEMANSBELH703300m1:27:4226'34"1:27:42(4)
212.2Bert GEUDENSBELH703200m59:0418'27"2:26:46(4)
5.TROL (TROL 28)02:55:49+1:10:42
215.1Alfons BOSCHBELH753200m1:28:0727'32"1:28:07(5)
215.2Oswald VAN BOCKSTALBELH703300m1:27:4226'34"2:55:49(5)
Top

H. Master E  (4)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 47)01:27:05
224.1Frans VAN DE MOORTELBELH802800m49:3517'42"49:35(1)
224.2Michel OOMSBELH802800m37:3013'23"1:27:05(1)
2.hamok (HAMOK 24)02:04:17+37:12
225.1Pierre THEUNKENSBELH802700m57:0521'08"57:05(2)
225.2Bonaventur CLOOSTERMANSBELH802800m1:07:1223'59"2:04:17(2)
3.hamok (HAMOK 23)02:10:49+43:44
222.1Jozef DUCHESNEBELH852800m57:3420'33"57:34(3)
222.2August NIJSBELH852800m1:13:1526'09"2:10:49(3)
K.O.L. (KOL 24)NCL
223.1Henri VANDENBERKBELH802800m58:4720'59"58:47(4)
223.2* VACANT *-2800mDNS
Top

Total

Omega77
TROL59
K.O.L.45
ASUB41
hamok40
C.O. Liège30
Hainaut O.C.20
O.L.G. St. Vith ARDOC14
C.O. Pégase6
Luxembourg Orienteering6
O.L.V. Eifel6
Altaïr C.O.3
DJK Adler 073
KOVZ3
SUD O LUX3
Total: 356