3 Daagse van de KEMPEN 2018 | ||
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Check emit number and class< Eventual remarks before Monday 13 Aug, please. Verifieer reeks en emit nummer. Eventuele opmerkingen melden voor maandag 13 Aug a.u.b. | Last updated: 16.08.2018 11:36:16 |
Altaïr C.O. (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
383 | Francine SERRE | BEL | #64519# | D50 | 17:55:00 | 10:28:00 | 11:19:00 | |
Top | ||||||||
ASUB (15) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
8 | Jenny BUELENS | BEL | #119738# | D50 | 18:16:00 | 10:22:00 | 10:50:00 | |
13 | Carine LAMBEAU | BEL | #90032# | D50 | 17:41:00 | 11:47:00 | 10:59:00 | |
16 | Corinne SERVAIS | BEL | #198218# | D50 | 10:44:00 | 11:25:00 | ||
Top | ||||||||
Hainaut O.C. (4) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
78 | Valérie AUGHUET | BEL | #232659# | D50 | 18:01:00 | 11:14:00 | 10:31:00 | |
80 | Geneviève NYS | BEL | #210191# | D50 | 11:08:00 | 11:29:00 | ||
Top | ||||||||
hamok (47) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
97 | Hilde KROLS | BEL | #65175# | D50 | 16:49:00 | 11:12:00 | 11:39:00 | |
102 | Greta MOLS | BEL | #225895# | D50 | 16:55:00 | 11:22:00 | 11:55:00 | |
124 | An VERBERNE | BEL | #66422# | D50 | 17:11:00 | 10:38:00 | 10:53:00 | |
Top | ||||||||
K.O.L. (56) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
171 | Annemie JANSEN | BEL | #173859# | D50 | 16:15:00 | 10:02:00 | 10:13:00 | |
Top | ||||||||
KOVZ (18) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
203 | Annie EDIAR | SWE | #500314# | D50 | 16:53:00 | 11:10:00 | 10:57:00 | |
217 | Masja VAN DE VEN | NED | #484014# | D50 | 16:27:00 | 10:54:00 | 10:07:00 | |
219 | Nelly VAN OOST | NED | #186618# | D50 | 17:39:00 | 10:50:00 | 10:43:00 | |
Top | ||||||||
O.L.G. St. Vith ARDOC (5) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
231 | Evelyn BÜSCHEMANN | GER | #227545# | D50 | 17:51:00 | 10:24:00 | 10:11:00 | |
233 | Maria HENKES | BEL | #210340# | D50 | 16:25:00 | 11:24:00 | 10:15:00 | |
Top | ||||||||
OLG Ortenau (3) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
244 | Kirsten KÖNIG | GER | #173641# | D50 | 16:51:00 | 11:38:00 | 10:39:00 | |
Top | ||||||||
Omega (68) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
280 | Mia KINNAER | BEL | #184603# | D50 | 18:14:00 | 10:18:00 | 10:37:00 | |
315 | Myriam VANHOREBEEK | BEL | #79412# | D50 | 17:37:00 | 10:20:00 | 11:15:00 | |
Top | ||||||||
The Hague Orienteering runners (3) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
336 | Mietta GROENEVELD | NED | #88617# | D50 | 17:23:00 | 10:34:00 | 11:57:00 | |
Top | ||||||||
Tous Azimuts Douai (2) | ||||||||
Nr | Name | Nat | Emit | Class | Stage 1 | Stage 2 | Stage 3 | |
339 | Murielle LOTERIE | FRA | #186577# | D50 | 17:15:00 | 11:04:00 | 10:00:00 | |
Top |